תכנית הבישול החדשה של אהרוני

 

זהו, ב21 לחודש ביום ראשון מתחילה התכנית החדשה של אהרוני בשעה 18:00

כל יום!! (א-ה).

 

אז מי שלא יודע או לא זוכר זו התוכנית היחידה שהלכתי לאודישן, אבל אהרוני לא היה שם לטעום מהקיגל הירושלמי או מהבמיה ובטח לא הוולדורף שלי. לא שאהרוני לא אהב, פשוט הוא לא היה  שם, אז דיברתי למצלמה.

 

כעת אני פשוט צוחק תארו לכם אותי מכין עם אהרוני  חציל ממולא או בשמו האימאם ביאלדי ומספר לו תוך כדי איך למדתי באיסטנבול להכין אותו, כן הסיפור עם הפילגשים של הסולטאן שהיו… , טוב נעזוב בטח לא על המדריכה המקומית שלקחה אותי ללמוד מאבא שלה.

או איך אני בא לפרסיה ומכין לה מג'דרה וחושב שגונדי זה גפילטע פיש, אז נעזוב את הצחוקים ונהיה רציניים לרגע.

 

אהרוני מתחיל סדרת בישול יומית שטרם נראתה על המסך!!

 

כל יום מטבח אחר, כל יום בישול אחר כל יום בשלנים או בשלניות אחרות לצידו.

ואנחנו הצופים נלמד מתכונים חדשים ונחסוך בספרי בישול.

כל יום יהיה נושא אחר והכל שונה, לא עוד תכנית שבלונית.

 

אז מה הולך להיות ?

 

יום ראשון – אהרוני ברגע (בישול מהיר)

מנות שקל ובריא להכין, במהירות ובקלות, לארוחות בבית, לשומרי המשקל והבריאות, לארוחות קלות מול הטלוויזיה, לפיקניקים, לחברים ועוד. המנות יהיו קלות להכנה, וגם בחלקן יתבססו על חומרים מוכנים מראש. בתכנית תשולב פינת גאדג'טים חדשניים ומעניינים שיקלו את הבישול אף יותר.

 

יום שני – אהרוני גורמה

מדי יום שני יארח אהרוני שף-חבר, וביחד יכינו ארוחת גורמה בסטייל. על מנת לייצר קצת תחרות, השפים יבשלו ביחד מנה שמורכבת מחומרים שאך זה נודעו לשניהם. בתכנית הזו ישולבו קטעים משעשעים מתכניות בישול שונות, הזויות ומוזרות מרחבי העולם.

 

יום שלישי – אהרוני ואני (בשלן מהבית)

אהרוני מארח בשלן ביתי, כאשר הדגש הוא על מאכלים מסורתיים, נכסי צאן ברזל, מאכלי עדות –  שאהובים על כולם. האורח ייבחר לאחר מיון קפדני שייעשה דרך אתר האינטרנט של התכנית שממוקם בנענע 10.

 

יום רביעי – אהרוני בתנור

קינוחים מיוחדים, אפיה ומתוקים, עם דגש על לימוד של הליכי הכנה נכונים (בצק שמרים, בצק פריך, קצפת, עוגות גבינה). בתכנית יארח אהרוני לעיתים אנשי מקצוע מתחום הקונדיטוריה והשוקולד.

 

יום חמישי – אהרוני לשבת

אהרוני מכין ארוחה שמתאימה בול לארוחת שישי בערב או שבת בצהריים, החל מהמנה הראשונה ועד לקינוח. כך יוכל כל מארח להתכונן מראש עם המצרכים כדי להפתיע את משפחתו בתפריט נפלא לשבת. מדי תכנית יוצע לצופים גם סידור שולחן מקורי וססגוני – כדי להפיל בנוקאאוט סופי את בני המשפחה הציניים.

  * באדיבות ערוץ 10

אז פנו מקום על השיש, תכינו תבלינים, צחצחו את הסירים

ובואו יחד איתי ביום ראשון ובמשך כל השבוע להנות וללמוד

והעיקר סמנו לעצמכם ביומן, שימו תזכורת בסלולארי ופנו לעצמכם מקום בסלון, בואו תתרווחו וצפו יחד עימי בתכנית הדשה של השף ישראל אהרוני בערוץ 10.

 

  צילום יגאל עמר באדיבות ערוץ 10

 IMG_0319[1] אהרוני