הישרדות הפיליפינים פרק 33 נפרדים מהאי

 

עשרים וחמישה מתמודדים הגיעו להישרדות, ארבעה נותרו. בריתות, קואליציות, חברויות ואפילו אהבות נגדמו בתקיעת סכין בגב. בהישרדות יש רק זוכה אחד, והאחד הזה אינו תלוי במעשיו או בהצלחתו ומסתבר גם לא בחבריו. כל אלו רק יסיעו לו להתייצב במקום מסוים, ולסמוך על המזל ועל אחרים שמעצבנים יותר את החבורה ולכן נמצאים על הכוונת לפניו.

 

נותרה לנו ליאורה שגאה בעצמה ובצדק, בגיל 50 בניגוד לכל התוכניות הקודמות בהם המבוגרים כמה היו סימפטיים נעלמו מהר מאוד. כאן ליאורה למרות שלטעמי לא הייתה סימפטית, אבל שיחקה את עצמה , זהו האופי שלה, לא לקבל, להתריס, לשאול. היא הצליחה להגיעה למעד הרביעייה. שאפו.

 

טלכו, האיש שקראתי לו ווזיני של המשחק מתוך " הנסיכה הקסומה" ידע לטרוף לכולם את הקלפים, ליצור בריתות הזויות לפעמים, אסטרטג ומניפולטור הוא קורא לעצמו, חבריו יקראו לו שקרן, אבל האסטרטגיה שלו ניצחה.

 

שי, האיש שקראתי לו האפנדי, האיש שכרת ברית עם זיו ולא הצליח לממש את הברית הזו עד תום כי הוא חייב היה להרגיש שהוא בשליטה. האיש שבחלק ניכר מהפרקים האחרונים נחבא במידה מסוימת אל הכלים על מנת לא לבלוט ולעצבן אחרים, הגדיר את המשחק כך: אש מים ואדמה" תנו לי את אלה ואשרוד לעולם. ( חסר לך בסיס אחד שי- האוויר, הרוח)

 

וטומי, החתיך של התכנית, האיש שניצח בהרבה קרבות ונכשל בקרבות המכריעים הצליח בזכות המזל והטעויות של אחרים לשרוד את היותו מטרה נייחת ולהגיע לקו הסיום. אם יש שורד אמיתי, איש שאין לו אויבים ממש בקרב המושבעים, זהו טומי.

 

המחנה : מסתבר שכאשר מקוששת העצים המכבסת ושואבת המים איננה הפך למזבלה מצחינה, את גיא זוארץ זה ממש דחה לראות את המחנה לראשונה.

 

הקרב האחרון: צריך לעמוד על עמוד המחובר לרפסודת חביות בים. המעמד לגלים צר ונדרש הרבה כח פיזי ונפשי על מנת להצליח.

שי פרש ראשון בניגוד לכ הציפיות, מגש עם סנדוויצ’ים הכריע את המסעדן.

טלכו שהמשיך להיאחז הפך לפתע לשקרן.

טומי שנאחז והתאמץ שעות, נטש את הקרב אחרי 4 שעות

רק ליאורה האשה בת ה 50 עמדה עמידה יציבה ללא חת.

טלכו התפתל התאמץ להצליח ונכשל

וליאורה יצאה המנצחת הגדולה

ליאורה גלדברג מרעננה מאמנת לתזונה עוסקת בניקוי הגוף מרעלים ועושה פילאטיס, הצליחה בכח הרוח להבטיח את מקומה בשלישה לגמר הגדול שיערך בנוקיה ב30.12 לא מעט בין יושבי הטריבונה של המושבעים חטפו ממנה קולחין צוננים או סכינים בין הצלעות. מי יהיו השותפים שלה? את זה תקבעו אתם בהצבעה.

 

אני בעד טומי!

 

 

צילומים באדיבות ערוץ 10 נענע 10