הישרדות 4 תתחיל ביום ראשון ה 6 ליוני ותשודר בימים א' ו- ג' בערוץ 10.

פרק ההשקה של "הישרדות אלסטארס" יפתח בסצנת תלת מימד וכבר הערב ישודר פרומו בתלת מימד במסגרת ההכנות להשקה העונה.

 

 

העונה החדשה של הישרדות, "הישרדות אולסטארס", תתחיל ביום ראשון ה 6 ליוני ותשודר בימים ראשון ושלישי בערוץ 10. בעונה זו יתמודדו שמונה מכוכבי העונות הקודמות נגד קבוצה של שמונה מתמודדים חדשים והיא מבוססת במתכונתה על העונה ה 16 האמריקאית של הסדרה

(Survivor: Micronesia— Fans vs. Favorites). בדומה למתכונת של רשת CBS גם ב "הישרדות אולסטארס" ההתמודדות נמשכת  32 ימים על האי והיא תשודר במשך 3 חודשים עד הגמר הצפוי להיערך בתחילת ספטמבר.   כוכבי העונות הקודמות שישתתפו ב "הישרדות אולסטארס" הם: 1) מהעונה ראשונה "הישרדות האיים הקריביים": דן מנו מרינה קבישר עידן קפון; 2) מהעונה השנייה "איי הפנינה": נתן בשבקין מירית וקנין ומעיין פורטר; 3) מהעונה השלישית "הפיליפינים": אביגיל פרל, טל אנגלנדר.

נתי דינר, סמנכ"ל הפרוגרמינג והפרומו בערוץ 10: "כבר בשבוע השני לשידורה של העונה הרביעית של הישרדות, היא תיאלץ להתמודד עם תחרות צפייה מצד המונדיאל. ההחלטה של ערוץ 2 (רשת) לשדר משחקים מהמונדיאל בימים ראשון ושלישי היא שהשפיע עלינו לקבל החלטה ולשבץ בימים אלו את הישרדות. אנו מאמינים שהישרדות אולסטארס תהווה אלטרנטיבה מצוינת לקהל הגדול שאינו מעוניין לצפות בכדורגל בימים אלו"