הישרדות 4 פרק 2

 

פרק 2 של הישרדות כבר חושף לנו את כל הטיפוסים שמסתובבים שם. ובראש ובראשונה את גיא, שחושב שלמד את המשחק ואולי לא למד די.

מי שכן מתבלט בצד החיובי ( וזה מסוכן ) זה בשבקין, ניכר כי הוא הסיק מסקנות והשתפר.

 מקס הלוחם  התייבש ונשלח לטיפול רפואי.

 

משימת החסינות גם היא חושפת את החולשות הפיזיות והאישיות של המתמודדים.

מחד דן מנו ובשבקין מובילים את השבט לניצחון. מאידך אביגיל התוכעס של הישרדות חושפת מיד את כל הקושי הפיזי" אני לא סופר אתלטית" לא רזה זה שמנה. וזה מסוכן מאוד במשחק.

 

בניגוד לאביגייל אריאלה הוכיחה יכולתו וגם דר הוכיח את הכושר כאשר ממול אנגלנדר היה ממש מעלית חיה שהניע את הבנות למעלה.

 

בסופו של הקרב על פסל החסינות  שבט מאיון מנצח, דן מנו חושב שהוא באולימפיאדה, קפון מפרגן. ואילו בשבט השני אווירת נכאים, דר בוכה ומעלה תהיות על יכולתו הנפשית. והקלפטע שחשבה שהיא במנצחים ולעגה לעידן קםון נותרה שוב בצד.

"שיזהרו מאיתנו" אומרת מרינה

" אנחנו האולסטארס" מסכמת מירית

 

איתי בשבט השני מאוד מאוכזב, גם גיא מאוכזב שכן הוא השקיע מאמץ רב.

אריאלה משכנעת את עצמה שאת כל התפקידים היא עשתה בהצלחה רבה, אולי לא הבחנתי שהקשר בחבל ניתק…

אבל הדרמה הכי חזקה היא הנפילה של דר בבכי לכתפיה של אושר, מה שמציב אותו כחלש.

 

בהמשך אנחנו זוכים לתצוגת בגדי הים של קיץ 2010 בה מירית ומעיין שזכתה בכינוי העכוזינה

מתחרות מול מרינה.

 

 

גם במחנה השני של קלינגה הייתה תצוגת אופנה שבה הפתיעה אותי שרון שהצטיירה לי מתנגדת לפרגון הנשיות. אושר לטעמי לא גנבה את ההצגה אלא לידר. לגבי ליאורה זה היה ממש מביש!

הבעיה של אראלה זה לא הגיל, באמת לא הגיל, אבל ההערות שיש לה הצורה שהיא מחשבנת אנשים, היציאה שלה על אור " לא להרבה זמן" ממש מקוממת. ואתם יודעים מה? אריאלה היא סוג של הנבואה שמגשימה את עצמה. מרוב שהיא מתעסקת, חופרת, מברברת, היא כורה לעצמה בור. ואת הבור עוזר לה גיא לחפור.

 

המשימה העניקה לשבט המנצח גם אבן אש כך ששבט מאיון יוכלו לחגוג על אוכל.

 

גיא מנסה לתמרן את מקס בהדחת אושר, יש לציין שהתכנית וההפקה מתמקדת בפעילות של גיא לכל אורך הפרק כאילו האחרים, איתי, דר והבנות לא קיימים, מוזר? חומר למחשבה.

 

משימת החסינות האישית של שבט קלינגה מראה עד כמצה יש תהפוכות במשחק, אריאלה שהייתה חסרת אונים הגיעה " כמעט" לקו הסיום ם איתי. אולם ההפסד שלה הרה גורל, שכן היא חופרת וחופרת ומתפרצת עד שגורלה נחרץ.

לשאננות שלה גיא רק מסייע בהבטיחו לה את פסל החסינות, זו אינה שמה לב בעיוורונה שהיא מדברת עם גנב ורמאי ושמה בו את מבטחה. והוא אינו מבין שלא רק שחשף את הימצאות פסל החסינות אצלו, אלא הוא לא שינן שיעורי בית בו המודחים אינם טסים הביתה אלא במקרה שלנו אל אי הנחשים.

אז אם לא הבנתם עד כאן השבט הדיח כמעט פה אחד את אריאלה לאחר שברגע הקריטי גיא לא שלף לטובתה את פסלון החסינות, וזו לא נשארה חייבת ואמרה לו ולשבט שיש לו פסלון חסינות כך שהולך להיות מעניין.

 

אריאלה המודחת הראשונה במשחק

 

 כל הצילומים באדיבות נענע 10 ערוץ 10