לראשונה "הישרדות" חושפת משימה באורך מלא וללא עריכה

 

הרשות השנייה אישרה לערוץ 10 לערוך עדכון מיוחד בלוח השידורים – הערב (שני 12.7) תשודר משימה מתוך הפרק של "הישרדות אולסטארס" במלואה (כ- 6 שעות) מיד לאחר לילה כלכלי.

 

בעקבות בקשה שהגשנו, הרשות השנייה אישרה לנו לבצע שינוי מיוחד בלוח השידורים ולשדר הלילה (בין שני לשלישי) משימה מתוך הפרק של "הישרדות אולסטארס", שישודר הערב, באורך מלא וללא הפסקה.

בכל עונה של "הישרדות" ישנה משימת סיבולת שנמשכת מספר שעות ויוצרת עניין רב בקרב קהל הצופים, רבים מהם מבקשים לראות במו עיניהם את מהלך המשימה באורך מלא ולהתרשם.

בפרק של "הישרדות אולסטארס" אשר ישודר הערב נצפה בשבט המאוחד "סאמה סאמה" מתמודד במשימת סיבולת תת מימית המכונה "משימת השייטת" (הסבר בהמשך).

לאור בקשות הצופים מהעונות הקודמות, ובשל הייחודיות של משימה זו, בחרנו לשדר הלילה את "משימת השייטת" במלואה, ללא הפסקה  – כ 6 שעות!.

שידור המשימה המלאה יחל עם סיומה של התוכנית "לילה כלכלי". בהמשך, "משימת השייטת" המלאה תשודר גם בנענע10 וב VOD‏ ב HOT וב YES.

 

"משימת השייטת"

משימת סיבולת קשה שמבוססת על אחד המבחנים בגיבוש לשייטת 13, במסגרתו עורכים למגויסים מבחן בחסך חושי.

מגויסי השייטת נאלצים לשהות זמן ארוך מתחת למים ולהתמודד עם הקלסטרופוביה והיעדר גירוי לחושים במשך פרק זמן ארוך, דבר שמבלבל לגמרי את התודעה ועלול לגרום לתחושות פרנויה והזיות.

הערב נראה את משתתפי שבט "סאמה סאמה" נלחמים על חסינות אישית לקראת מועצת השבט הראשונה והקריטית מאז התאחדו. במהלך המשימה הם יצטרכו לשהות מתחת למים כאשר לכל אחד מהם צינור ברזל דמוי שנורקל רק דרכו הם יכולים לנשום. המשימה מתרחשת בים, ולכן יש השפעה גם לגלים אשר מכניסים מים לצינורות אלה, ולתנאי הגאות והשפל המקשים עליהם את הישארותם במים.

קבוצת השורדים הקשוחה החזיקה מעמד כ – 6 שעות מתחת למים (אגב, הרבה מבחנים של חסך חושי נעשים במיכל סגור. כאן זה נעשה בים הפתוח, דבר שמוסיף קושי על קושי).

 

השבוע באופן חד פעמי פרקי "הישרדות אולסטארס" ישודרו הערב – שני (12.7) ומחר – שלישי (13.7 – פרק הדחה כפולה) בשעה 21:00, ערוץ 10. 

צילום: גיא קרן