נבון חלוץ, חוזר למקורות ומנחה ערב נוסטלגי של חוויה ארצישראלית במיטבה עם שירי ארץ ישראל היפה, מנות דגים מובחרות ידי השף הכי ישראלי ויין משובח כחול-לבן

מידי ימי חמישי במסעדת אידי דגים

מסעדת הדגים של השף אידי ישראלוביץ' היא לא רק אוכל טוב ויין משובח, היא גם מקום לבילוי תרבותי ארצישראלי עם חברים. מידי ימי חמישי אתם מוזמנים לסגור את השבוע בערב חברים שמח עם השף אידי ישראלוביץ' והזמר נבון חלוץ. ערב שמתחיל בארוחת דגים משובחת וממשיך עם יין מובחר שזורם בהמון אהבה, וכשהיין עולה לראש החגיגה מתחילה. חגיגה ארצישראלית-ים תיכונית עם השירים הישנים והטובים שכולנו אוהבים להיזכר בהם ולהעלות סיפורי נוסטלגיה סביב השולחן.

הזמר נבון חלוץ עוסק בתחום השירה והמוסיקה זה למעלה מ- 20 שנה, מנחה ערבי שירה בציבור, מופיע במועדונים ובאירועים חגיגיים. חלוץ, החל את דרכו במועדון "הצריף" באילת, שם אירח אמנים ישראלים מהשורה הראשונה, כמו יגאל בשן, עוזי חיטמן ז"ל, גלי עטרי, מאיר בנאי ועוד

נבון, שומר אמונים לדרום הארץ וממשיך את הבשורה שלו יחד עם החבר הטוב, השף אידי ישראלוביץ'. הערב הייחודי מתאים לכול אירוע חברתי, החל מיום הולדת, ימי נישואין ועד ערב גיבוש לעובדים.

מעבר לאווירה השמחה והאוכל המשובח, השף יפנק את באי המסעדה בכוס יין משובח שישמח לבב אנוש. (צריך לאשר מול אידי)

השף אידי מציין כי "החיבור שלי עם נבון חלוץ ארוך שנים, עוד מתקופת הצריף באילת. בערב אחד עושה חלוץ מה שרבים וטובים אחרים לא מצליחים לעשות, הוא מצליח להרים את המורל, להרקיד אנשים וגם אם לא תרצו לשיר תמצאו עצמכם בקלות רבה עם מיקרופון ביד".

מידי יום חמישי החל מ 19:00

הבושם 6, אשדוד

טלפון: 08-8524313