פרויקט 'תרבות וקהילה' של הבנק הבינלאומי מציג:

'מקצה אל קצה'

הרכבי האינדי המוערכים מכל קצוות הארץ

מבית היוצר של מפיקי פסטיבל אינדינגב

בהשתתפות: אלברט סופר ומריונטה סול, שיבת ציון, איתי פרל עם נדב אזולאי וגיל נמט , 3421 ו- 2013

יום חמישי, 8.8, בשעה 18:30

רחבת בית הבנק הבינלאומי, רוטשילד 42, תל אביב

הכניסה חופשית! לקהל הרחב

 

צילום ענר טאוסיג

צילום ענר טאוסיג

קרדיט צילום נמרוד רותם

קרדיט צילום נמרוד רותם

פרויקט "תרבות וקהילה בבינלאומי" חבר ל- ניאנדרה (מבית הפקת "אינדינגב"), כדי לקדם את הפקת האירוע "מקצה אל קצה" – ערב הופעות, אשר מטרתו להפגיש מספר הרכבים מבטיחים ואיכותיים במיוחד על במה אחת ולייצר תצוגת תכלית משכנעת של העשייה המוזיקלית המתפתחת על במה אחת.

המיקום המרוחק וההשפעות הגיאוגרפיות והחברתיות שספגו ההרכבים הללו, באים לידי ביטוי בכתיבה, בהלחנה ואף בביצוע הבימתי. הרכבים אלה פרצו לעצמם דרך עצמאית, שמכוונת לפרוץ גם את גבולות הארץ.

במסגרת ערב ייחודי זה יתארחו חמישה הרכבים, המוכיחים שאפשר ליצור מוזיקה איכותית ומקורית שלא נכנעת לתכתיבי אופנה או פופולאריות, אך עדיין מסקרנת ונגישה לכולם.

ערב ההופעות, שיתקיים ב- 8.8 (מופעים בעמידה), ייפתח עם השקיעה בשעה 18:30 ויימשך עד השעה 23:00, ברחבת הבנק הבינלאומי ברחוב רוטשילד 42 בתל אביב. הכניסה חופשית.

ההרכבים המשתתפים:

איתי פרל עם נדב אזולאי וגיל נמט– לכבוד צאת האלבום החדש "זאב זאב", נדב אזולאי וגיל נמט במופע חדש של רוק ישראלי מעודכן ביחד עם איתי פרל (באר שבע).

שיבת ציון – יוצרים מוזיקה שהיא גם תפילה וגם חאפלה. ממוזיקת רגאיי רוטס מג'מייקה דרך השפעות בלקניות ומזרח אירופאיות ועד הרובע היהודי (יישובי סובב ירושלים ושאר הארץ).

מריונטה סול + אלברט סופר – רוק אפלולי ומהפנט על רקע מדברי, מארחים את אחד היוצרים הוותיקים בנוף המוזיקה הישראלית לציון צאת אלבום הבכורה שלו (באר שבע).

קרדיט צילום יולנטה

קרדיט צילום יולנטה

3421 – צמד, שיש המכנים אותם 'המבריקים מבירת הצפון' – במסע של דאבסטפ, אלקטרוניקה וחדשנות מוזיקלית (חיפה).

2013 – לייב טכנו, הבועט בחוזקה ברגליים ובראש (בית אורן).

הפרויקט הקהילתי של הבנק הבינלאומי – "תרבות וקהילה בבינלאומי" פועל למעלה משלוש שנים ושם לו למטרה לעודד ולקדם יצירה אמנותית איכותית מהפריפריה ולהעניק לה הזדמנות לחשיפה בלב תל אביב. במסגרת הפרויקט מועלים אירועים מעולם הקולנוע, המוסיקה, התיאטרון, המחול ועוד. כל האירועים מתקיימים להנאת הציבור הרחב ללא תשלום.

 

פרויקט 'תרבות וקהילה' של הבנק הבינלאומי

'מקצה אל קצה' –

הרכבי האינדי המוערכים מכל קצוות הארץ

מבית היוצר של מפיקי פסטיבל אינדינגב-

יום חמישי, 8.8, שעה 18:30

רחבת בית הבנק הבינלאומי, רוטשילד 42, תל אביב

הכניסה לקהל הרחב ללא תשלום, המופעים יתקיימו בעמידה.