תגיות

שבוע גורמה 19- בוחרים לאוכל טוב!

פרויקט הגורמה האהוב חוזר אל מיטב המסעדות בישראל

יתקיים בתאריכים 24.08.12- 13.08.12 ויציע ארוחות מלאות ב89 ₪ בלבד!

 שבוע גורמה 19. צילום דרור כץ

אתר המסעדות rest.co.il בשיתוף "טלטל- יזמות, שיווק והפקה", חוגגים יום הולדת 19 לפרויקט האוכל הוותיק והאהוב בישראל "שבוע גורמה- בוחרים לאכול טוב"!

במהלך שניים עשר ימי הפרויקט, שיתקיים בסמוך לקיומם של הבחירות המקומיות בכל רחבי הארץ, יציעו עשרות מסעדות ארוחות איכותיות הכוללות מנה ראשונה+ מנה עיקרית, במחיר קבוע של 89 ₪.

זוהי הזדמנות נפלאה להכיר את מטבחי הגורמה של מיטב השפים הישראלים, ולאכול במחיר אטרקטיבי ומפתה- ארוחה שתשאיר טעמים מופלאים בפה.

בין המסעדות המשתתפות: אסיה מוניקה ומונטיפיורי 10 (של השף דניאל זך), אונו וסושי סמבה (של השף ניצן רז), סרגוס, שלו ביער, פליקנו, עד העצם, ל'אנטרקוט, אושן בר פירות ים, סורה, מנציני, טוקו, ג'קו מאכלי ים, פסטוריה, וויטל הול ועוד רבות וטובות.

לימור לבוןעורכת אתר zap rest מזמינה את הסועדים הישראליים לבחור באוכל טוב! : "שבוע גורמה המתקיים פעמיים בשנה הינו הזדמנות עבור סועדים רבים להכיר מקרוב את מטבחיהם של השפים האהובים בישראל. במחיר אטרקטיבי יכולים הסועדים ליהנות מארוחה המדגימה את הייחוד והחזון של כל שף ומסעדה, ולבחור החווית בילוי לא שגרתית!

אנחנו גאים להיות שותף לפרויקט האוכל הוותיק בישראל, שנוסד בהשראת הפרויקט הניו יורקי, ונטמע מאז בתודעת הסועדים בישראל כשבוע של חגיגה וטעמים מדהימים."

 

לפרטים נוספים על "שבוע גורמה 19- בוחרים לאכול טוב": www.rest.co.il/g19