אחרי כל בוטק עברתי לטחינה של אחוה, גם קודם השתמשתי בה מפעם לפעם, אבל כעת זה ברור

IMG_2310

מובילים בטחינה

תחקיר מיוחד של התוכנית "כלבוטק" קבע כי הטחינה הגולמית המלאה דלת הנתרן של חברת "אחוה" היא מהמשובחות מבחינת ערכיה התזונתיים והנה מהמומלצות ביותר

בעקבות התחקיר, אזלה טחינה אחוה מהמדפים והחברה נערכת לעמוד בביקוש גובר בארץ ובעולם

 טחינה משומשום מלא אחוה

בתחקיר מיוחד ששידרה תוכנית "כלבוטק" בשבוע שעבר, חשפה התוכנית ממצאים אודות תוספים כימים (טיטניום דיאוקסיד) שנמצאו אצל מספר יצרני טחינה, כשאצל מרבית היצרנים התגלו גם פערים מהותיים בין הערכים התזונתיים הרשומים על גבי האריזות ולבין ערכי המוצר בפועל. התוכנית דירגה את הטחינות המומלצות וקבעה כי הטחינה המלאה דלת הנתרן של חברת "אחוה" הנה מהמומלצות ביותר וכי ערכיה הם מהגבוהים הקיימים במוצרי הטחינה בישראל. מאז שידור התחקיר בשבוע שעבר אזלה טחינה אחוה מהמדפים והחברה נערכת לייצור מוגבר בכדי לעמוד בדרישות רשתות מזון בארץ ובעולם.

אחוה משווקת טחינה גולמית מלאה ללא תוספת מלח, עשירה בסידן ובברזל ומומלצת לילדים ולנשים בהריון. הטחינה מיוצרת מ 100% זרעי שומשום איכותיים, ללא תוספת מלח, כאשר שומשום מלא (עם הקליפה) גבוה בערכים תזונתיים בשל הוויטמינים והמינרליים הנמצאים בקליפה. טחינה גולמית הינה מקור תזונתי עשיר, כמו גם בסיס לעשרות מאכלים מגוונים, וכל זאת במחיר שווה לכל נפש.

כשר פרווה בהשגחת בד"ץ העדה החרדית ירושלים.

מחיר מומלץ לצרכן: 12 – 15 ₪ לאריזת 500 גרם.

להשיג ברשתות השיווק והחנויות המובחרות.