תאריכי הקונצרטים של תזמורת סימפונט רעננה שיתקיימו בחודש דצמבר

"גאלה אופרה"

הקונצרט יתקיים במוצ"ש  7.12.13, בשעה 21:00, בהיכל התרבות עכו

מנצח: דוד זבה

סולנים: יעל לויטה- סופרן

עודד רייך- בריטון

מבחר אריות מוכרות מן האופרות האהובות של כל הזמנים. מופע קלאסי וצבעוני בהשתתפות זמרי האופרה יעל לויטה ועודד רייך.

 

קונצרט מס. 4 בעונת המנויים של תזמורת סימפונט רעננה-

"דיאלוגים עם אקסל"

 

הקונצרטים יתקיימו בתאריכים הבאים:

9.12.13 יום ב', 10.12.13 יום ג', בשעה 20:30,

במשכן העירוני למוסיקה ואומנויות, הפלמ"ח 2 א', רעננה

מנצח: סלבדור ברוטונס (קטלוניה)

סולנים: דוראל גולן – פסנתר

            בוריס סולומוניק – פיקולו

תכנית:

סלבדור ברוטונס: קונצ'רטו לפיקולו-מ "דיאלוגים עם אקסל" (בכורה עולמית)

פרנק: ואריציות סימפוניות לפסנתר ותזמורת

שופן: אנדנטה ספיאנאטו וגרנד פולונז בריליאנט, אופ. 22

קליניקוב: סימפוניה מס. 1 בסול מינור

חזרה לתקופה הרומנטית- מפגשי רסיטל פסנתר לסונטות הגדולות מאת בטהובן בביצוע גיל שוחט

 

המפגש יתקיים ביום ב' 16.12.13, בשעה 20:30

במשכן העירוני למוסיקה ואומנויות, הפלמ"ח 2 א', רעננה

 

תכנית:

סונטה בדו דיאז מינור אופ. 27 מס. 2 (אור הירח)

סונטה ברה מינור אופ. 31 מס. 2 (הסערה)

סונטה בדו מינור אופ. 13 (פאתטית)

סונטה בפה מינור אופ. 2 מס. 2

"גאלה של אופרה ומחול"

הקונצרט יתקיים ביום ד'  18.12.13,  בשעה 20:30, באולם יד למגינים, יגור

מנצח: גיל שוחט

סולנים: מריה קבלסקי – סופרן

ברכה קול- מצו סופרן

יניב ד'אור – קונטרה טנור

עידו תדמור- רקדן וכוריאוגרף

להקת המחול עידו תדמור

תכנית:

סן סנס: באכחנאליה מתוך "שמשון ודלילה"

חצ'אטוריאן: מחול החרבות

פוצ'יני: vissi darte "טוסקה"

ורדי: אריית אזוטצ'נה – Stride la vampa מתוך "איל טרובטורה"

הנדל: האריה של יוליוס קיסר – Va tacito מתוך "קיסר"

מוצרט: מרצ'לינה וסוזנה – Via, Resti Servita מתוך "נישואי פיגארו"

גריג: מלך ההר (מתוך פר גינט)

ורדי: estrano "טראוויאטה"

פוצ'יני: מוזטה – Quando Me’n Vo מתוך "לה בוהם"

ורדי: אריית אזוטצ'נה מתוך "איל טרובטורה"

גלוק: אריית אורפיאוס – Che faro מתוך "אורפיאוס"

סן סנס: אריית דלילה מתוך "שמשון ודלילה"

אופנבך: Belle Nuit  "סיפורי הופמן"

פורה: מאסק וברגמאסק – סוויטת מחול לרקדן ותזמורת

קונצרט "אהבה ארץ ישראלית"

מיטב הזמר העברי קלאסיקות הישראליות של כל הזמנים בעיבודים סימפוניים.

 

הקונצרטים יתקיימו בתאריכים הבאים:

יגור – יום ד' 25.12.13, בשעה 20:30, באולם יד למגינים, יגור

במסגרת פרויקט "חגיגת תרבות ואמנות ישראלית של מפעל הפיס" בשיתוף פורום מוסדות תרבות

 

רעננה – מוצ"ש 28.12.13 , יום ב' 30.12.13, יום ג' 31.12.13, בשעה 20:30

במשכן העירוני למוסיקה ואומנויות, הפלמ"ח 2 א', רעננה

 

קריית חיים – יום א' 29.12.13, בשעה 20:30, בתיאטרון הצפון, קריית חיים

מנצח: דוד זבה

סולנים: סולני מיתר אופרה סטודיו של האופרה הישראלית

טל ברגמן, גוני כנעני, דניאלה סקורקה – סופרן

ניצן יוגב, ענת צ'רני – מצו סופרן

איתן דרורי – טנור

אנטון אלכסייב, יאיר פולישוק – בריטון

יעקב סטריז'אק – בס

"החמישית של בטהובן"

 

יום ה' 26.12.13, בשעה 17:00, בהיכל התרבות פתח תקווה

במסגרת פרויקט "חגיגת תרבות ואמנות ישראלית של מפעל הפיס" בשיתוף פורום מוסדות תרבות

 

מנצח ופסנתרן: גיל שוחט

תכנית:

צ'יקובסקי : מפצח האגוזים  הסוויטה התזמורתית