תגיות

מסעדה יפנית כשרה תיפתח השבוע ברחוב בן יהודה שבתל-אביב, ע"י השותפים : יואב ולין ואודי רומנובסקי.

השם ניני האצ'י  ביפנית פירושו 228 . המסעדה נמצאת ברח' אליעזר בן יהודה 228 בתל-אביב.

אודי רומנובסקי- "מר יפן" של הדור הצעיר בישראל. לאחר  10 שנים+ של ניהול ברשת קיוטו החליט לצאת לדרך עצמאית. בשנה וחצי האחרונות היה בקשר רציף עם ספקי אוכל ביפן מתוך רצון ללמוד לעומק את השוק היפני ויחסיו עם ישראל לקראת פתיחת המסעדה. בגיל 17 כבר ניהל סניף של דומינוס פיצה במרכז בתל אביב ושם הבין שגורלו נקשר לעולם המסעדנות. בעבר ניהל וייעץ לקונספטים של מסעדות יפניות ברחבי אירופה. בן 35 נשוי ואב לשתיים.

יואב ולין-  , הפגישה עם אודי לפני תשע שנים שינתה את המסלול. אודי הדביק אותו בחיידק האוכל היפני ולקח אותו לנהל את סניף קיוטו בתל אביב.  לאחר מספר שנים עבר יואב לבודפשט כדי לנהל את סניף קיוטו המקומי ולאחר מכן ניהל את כל המסעדות המובילות בישראל מ"רפאל" ועד"רביבה וסיליה". בשנה האחרונה החליט לצאת לדרך עצמאית וחבר בחזרה לאודי במטרה להגשים חלום משותף. יואב  בן 32 ,התחתן לאחרונה עם מור ולין מעצבת האופנה הקבועה של יובל שרף, מיכל שפירא, נלי תגר.

לדברי השניים:"יותר ויותר אנשים מתחום הקולינריה בתל אביב פנו אלינו וביקשו "סושי טעים ולא יקר". לכאורה תל אביב מפוצצת בסושיות אבל הבנו שכמו תמיד הלקוח תמיד צודק. יש סושיות לסטודנטים במחירים עממיים יש סושיות מאד יקרות לעשירונים העליונים, אבל אין בתל אביב סושיה שלא מתפשרת על חומרי גלם ובעיקר מאפשרת לאכול מבלי לפחד ממה שמתרחש בכיס. לשם אנחנו מכוונים ואנחנו מאמינים שנצליח לעמוד בכך. סושי נחשב כיום לאוכל הבריא ביותר בעולם. אין ספורטאי לדוגמא ברמה העולמית שלא משתדל להכניס לפחות פעמיים בשבוע לתפריט שלו סושי. העובדה שהוא כשר רק מוסיפה כמובן לעניין הבריאותי".

למסעדה 2 מטבחים : סושי בר ומקרר סושי גדול  ומטבח חם  כולל מרקים , מוקפצים , מנות טפניאקי ( צריבה על פלטה לוהטת וקושיאקי ( שיפודים ביפנית ) . 2 קומות למסעדה, 50 מקומות ישיבה.

פס לנשים בהריון  עם כלים ייעודיים רק להן. מבחר גדול של דגים מסוג: סלמון, בס, , דניס, טרחון, סלמון, טונה, ברבוניות וכל הדגה הטרייה שיש לים התיכון להציע.

תפריט מיוחד טבעוני וללא גלוטן.

תפריט היין יהיה ישראלי וכשר. בין היינות: קסטל, דלתון, ברבדו, טוליפ והמחיר ליין בכוס ינוע בין 36 ל38 שקלים. יין בבקבוק עד 200 שקלים. בתפריט מגוון גדול של  סאקה.

ניני האצי. בן יהודה 228, תל אביב. ראשון-חמישי 12:00-1:00, שישי 12:00-שעה לפני כניסת השבת; שבת- שעה לאחר צאת שבת- 1:00. כשר

המסעדה –. טלפון: 03-6249228