תגיות

הסטודיו – בית הספר למשחק בתיאטרון חולון

 

החלה ההרשמה

לשנת הלימודים תשעה!

 

לומדים עם  מיטב כוחות התיאטרון הקולנוע והטלויזיה בישראל: משה איבגי, עירד רובינשטיין,רמה מסינגר, ירדן בר כוכבא, דרור טפליצקי  אמיתי יעיש, טל עומר, מישה לוריא, חיים עבוד ועוד

 

 

בימים אלה החלה ההרשמה לשנת הלימודים תשע"ה בסטודיו- בית הספר למשחק בתיאטרון חולון.

 

בשנים האחרונות הפך הסטודיו לחממה לכישרונות והפקות הזוכים להכרה בתחום התיאטרון בארץ. הצגות הסטודיו זכו  שנתיים ברציפות בפסטיבל "עתיד התיאטרון"  בצוותא תל אביב. ההצגה"  מה יהיה"  של הסטודיו הועלתה ב"צוותא" בקביעות והסטודיו והפקותיו משתתפים באופן קבוע בפסטיבלים כמו פסטיבל אישה, פסטיבל עכו, פסטיבל צלילי ילדות.

 

ייחודו של הסטודיו הוא ביחס האישי לכל תלמיד ובהקפדה על כיתות לימוד קטנות בהן כל תלמיד יכול להפיק את מלוא הפוטנציאל של כישרונו עם עבודה צמודה של המורים.

צילום מאיר ארזי

צילום מאיר ארזי

צילום רדאי ברנשטיין (1)

הסטודיו פועל במרכז לתיאטרון בובות ובתיאטרון חולון . הסטודנטים שותפים בהפקות מיוחדות בפסטיבלים בחולון ובארץ, הם חשופים לעשייה תיאטרלית במשך כל תקופת הלימודים וצופים חינם במיטב ההצגות המגיעות לתיאטרון חולון: הצגות הבימה,הקאמרי, החאן, בית לסין ומקיימים מפגשים עם שחקנים ויוצרים.

 

הסטודיו מלמד לימודי תעודה מקיפים ומקצועיים בכל תחומי אמנויות הבמה, הקולנוע והטלוויזיה והוא פועל במסלול תלת שנתי מלא, המוכרים ע"י איגודי השחקנים, סוכנויות השחקנים והתיאטראות בארץ.

 

הלימודים מתקיימים 5 ימים בשבוע למשך שלוש שנים,

ובסופן מקבלים הבוגרים תעודת שחקן.

 

מקצועות הלימוד המרכזיים בסטודיו הם: משחק ,תנועה, פיתוח קול,

משחק מול מצלמה, כתיבה, לימודי תיאוריה ותיאטרון קהילתי.

הסטודיו מכשיר שחקנים מקצועיים המסוגלים לבצע כל תפקיד בתיאטרון, בקולנוע ובטלוויזיה.

 

בין מורי הסטודיו: משה איבגי,עירד רובינשטיין ,רמה מסינגר ,ירדן בר כוכבא,דרור טפליצקי, אמיתי יעיש , טל עומר , שחר רוזן , חיים עבוד,יוסי יונגמן ,מישה לוריה , רועי צדוק , יואב ברתל אביגיל רובין,אורי אגוז ' נגה יתומי ' יבגני 'קושניר, ערן לאור , חביאר כץ ועוד.

 

שכר הלימוד  מוכר כפיקדון עבור חיילים משוחררים.

הסטודיו מוכר ונתמך ע”י משרד החינוך, התרבות והספורט ועיריית חולון.

ההרשמה מגיל 18 ומעלה.

 

הקבלה לסטודיו כרוכה באודישנים .

לפרטים נוספים: 03-5050990

studio@hth.co.il

studioholon.co.il