תגיות

,

היכל אמנויות הבמה הרצליה בשיתוף התיאטרון העירוני בהרצליה מפעילים זו השנה השמינית ברציפות קייטנת תיאטרון ייחודית.

צילום יוסי שמן רובין.

צילום יוסי שמן רובין.

הפקת הקייטנה הופקדה באופן טבעי בידי המרכז העירוני לתיאטרון ופועלת בהיכל אמנויות הבמה הרצליה ובמועדון הנוער הממוקם לידו. זוהי קייטנה קטנה ואיכותית המיועדת לבוגרי כיתות א'-ה' ומחולקת לשני מחזורי פעילות כל אחד בן שבועיים ימים , בכל מחזור כ-60 ילדים הפועלים לפי שכבות גיל .

 

במהלך השבועיים עוברים המשתתפים פעילויות שונות שמטרתן להכיר את מאחורי הקלעים של עולם התיאטרון דרך מתן דגש לצד החוויתי שבו , איפור, במה, תיאטרון צלליות, קומדיה ד'לארטה, בניית מסכות, הקלטות מקצועיות, אימפרוביזציות והפתעות נוספות. כל הפעילויות מועברות על-ידי מדריכים מקצועיים מתחום אמנויות התיאטרון, לצד מדריכי תיאטרון מקומיים המלווים כל קבוצה. בסיומה מעלים המשתתפים בפני הוריהם מופע על במת ההיכל.

 

"הרעיון להקים קייטנת תיאטרון בהיכל המנויות הבמה הרצליה הוא חלק מתפיסה כוללת שמטרתה לקרב אל ההיכל, שהוא מרכז התרבות הגדול בשרון, יותר בני נוער וילדים. כחלק מהתהליך נפתחו בהיכל שתי סדרות של תיאטרון משובח לילדים, וסדרה מוסיקלית לכל המשפחה.

הקייטנה היא צעד נוסף וחשוב בתהליך קירוב הילדים אליה מגיעים ילדים מאזור השרון ללא זיקה או ניסיון בתיאטרון המעוניינים להכיר מקרוב את עולם התיאטרון. אנו מאמינים שילדים אלה הם דור העתיד של ההיכל והתיאטרון הישראלי בכלל.

כשעלה הרעיון לפתיחת הקייטנה לא ידענו איזו סקרנות וצימאון לנושא יש בשטח והופתענו לגלות ילדים סקרניים שחלקם חווה והשתתף בקייטנות בעבר מתעקש לחזור שוב ." אומרת עופרה זכריה מנכ"לית ההיכל.

 

השנה שונו מועדי הקייטנה והותאמו לתוכנית הקייטנה שמפעיל משרד החינוך.

 

המועד הראשון-27 ביולי- 8 באוגוסט

המועד השני- 22-10 באוגוסט

מחיר מחזור – 1300 ש"ח

פרטים להרשמה : משרדי התיאטרון העירוני 09-9628605/6

 

ההרשמה פתוחה.