תגיות

,

 

מופע מחול תיאטרון לילדים

 

להקת המחול קמע תעלה בבכורה את "משחקים פיראטים", מופע מחול – תיאטרון לילדים. המופע יעלה ב16 וב17 ביולי במרכז סוזן דלל.

"משחקים פיראטים" נפתח בחצר המשחקים של חבורת ילדים צעירים ואיתם אנו מפליגים אל עולם של דמיון, להרפתקה קסומה. זהו סיפור על גבורה וחברות אמת.

במהלך העלילה נאלצים שני פיראטים יריבים לאחד כוחות אל מול האיום הגדול ביותר באוקיינוס: דרקון הים האגדי ושלושה צלופחים ערמומיים, אשר עומדים בדרכם במסע לעבר ממלכת הפנינה הנעלמת.

מסע הפיראטים באוקיינוסים המרוחקים מפגיש את הילדים עם אתגרים וחוויות מרהיבות שאותם ניתן לצלוח רק בשיתוף פעולה למען מטרה משותפת.

זו יצירתו החמישית של הכוראוגרף אור אבוהב ללהקה. אור הנו בוגר בית הספר בת דור באר שבע ורקד בלהקת בת-דור בתל אביב , DANCERS בשוויץ ולהקתו של ראמון אולייר METROS בספרד.

12 רקדני להקת המחול קמע מפליאים במחולות ולצדם שני שחקני תיאטרון באר שבע עופר פרימן וראובן קובריגו.

צילום Kfir_Bolotin

צילום Kfir_Bolotin

צילום כפיר בולוטין

צילום כפיר בולוטין

בימוי: יאיר שרמן, כוריאוגרפיה: אור אבוהב, מחזה: נעם גיל, מוזיקה: קולאז' אור אבוהב ורועי אלבז (אולפני ג'אנגל סאונד), תלבושות: לימור הרשקו, תפאורה: אדם קלר, תאורה: שי יהודאי. שחקנים: עופר פרימן וראובן קובריגו רקדני קמע: איל גנון, לנה פרייפלד, אלדר אלגרבלי, שלומי מיארה, פיטר סטאר, לאורה ליפקו, רייצ'ל פריקה, נטיה צ'יקווידזה, הילה דקל, לוקאס הארבין -מולר, עפרי אוד.

 

 

 

 

להקת המחול קמעKamea Dance Company הפכה בתוך עשור שנים לאחד מהקולות המרכזיים בעולם המחול הישראלי, היא נוסדה בשנת 2002 כיוזמה משותפת של דניאלה שפירא ותמיר גינץ כלהקת הבית של מרכז המחול בת דור באר שבע ע"ש לארי וליליאן גודמן.

צוות הלהקה על רקדניה מתגוררים בבאר שבע והנם חלק בלתי נפרד מהקהילה התרבותית בעיר ושגרירים שלה בעשרות מופעים מדי שנה בארץ ובעולם. הלהקה זכתה להצלחה בסיורי הופעות ובפסטיבלים יידועי שם באירופה, דרום אמריקה, בסין ובהודו.

תמיר גינץ, המנהל האמנותי והכוריאוגרף של הלהקה, יוצר עבודות המהוות את הציר המרכזי ברפרטואר ומאופיינות בשפה אישית, ססגונית וייחודית המתבססת על הטכניקות הקלאסית והמודרנית. על הבמה גינץ מצליח ליצור עולם עשיר ברבדים ששואב אליו את הקהל. קמע נותנת במה ליצירה ישראלית מקורית של כוריאוגרפים אורחים ושל רקדנים יוצרים. רקדני הלהקה מקיימים פרויקטים חינוכיים של הוראה והסברה בבתי-ספר, מגמות ואולפנות מחול, סדנאות אמן, סדנאות רפרטואר ותכניות העשרה בכל רחבי הארץ.

 

המופע מתאים לגילאי 4-10 ולכל המשפחה.

 

המופע יתקיים ב16 ביולי בשעה: 10:00 במרכז סוזן דלל