תגיות

,

 

מופע בכורה

יעלה לראשונה ב-16-18 אוקטובר 2014

במסגרת סופ״ש רב תחומי, מחול / מוסיקה/ וידאו

שיתקיים במחסן 2 במתחם האמנויות החדש בנמל יפו. בתמיכת קרן ביסטריצקי

מבצעים יוצרים: אורין יוחנן, סהר עזימי

עריכה מוסיקלית: דידי ארז , מוסיקה: קולאז׳, טקסט: יונה וולך מתוך ״אתה חברה שלי״, מופע, הוצאת הקיבוץ המאוחד, עיצוב בובות: אורין יוחנן, עיצוב תאורה ובמה: דני פישוף, עיצוב תלבושות: אנה מירקין, מנהלת הצגה: אנה ויסמן

״אתה חברה שלי

יש לך ראש של בחורה

ואתה בחורה בחורה

כמו שהילד המתוק ההוא

אמר לי בהערכה

את בחור בחורה

או להפך בחורה בחור…״

יונה וולך מתוך ״אתה חברה שלי״, מופע, הוצאת הקיבוץ המאוחד, 1985

ביצירה החדשה אנחנו בוחנים את התפקיד של היחיד בקשר הזוגי המודרני. הרקדנים עוברים אחד דרך השני ומציבים אתגרים פיזיים ורגשיים האחד לשנייה. השפה התנועתית נעה על הרצף שבין המקום שבו מתחילה התנועה למקום שבו היא מוגשמת במלואה ומפגישה את הקהל בטווח אפס עם התדרים שנחים ברווח האינטימי שבינה לבינו.

 ??????????????????????

??????????????????????יחצ

בנעוריו חלם סהר עזימי, בן 40 כיום, על קריירה כזמר. את דרכו כרקדן התחיל רק בגיל 19, אחרי שאחיו צפה בהופעה שלו והעיר לו שהוא עומד "כמו בול עץ" על הבמה. עזימי החליט לקחת כמה שיעורי מחול כדי לשפר את היציבה הבימתית שלו ולהרגיש קליל ומשוחרר יותר וההמשך היסטוריה. הוא רקד בלהקות ענבל ובת שבע, בתיאטרון קליפה וביצירות של הכוריאוגרפים ברק מרשל, נער דר, רונית זיו, עמנואל גת ואחרים. יצירותיו "בוא תרגיש", "ריוורסי", "טורוס", "הרצל אמר" ועוד הועלו בהצלחה בארץ ובפסטיבלים רבים בחו"ל. כמו כן הוא לימד באקדמיה למחול בירושלים וניהל אמנותית את האנסמבל שלה. הוא גם ניהל אמנותית את פסטיבל המחול "הרמת מסך", ובימים אלה מנהל זו השנה השנייה את פרויקט "זירת מחול״ של הזירה הבינתחומית בירושלים.

 ??????????????????????

לפני שנתיים נבחן סהר עזימי לתוכנית גילוי הכישרונות The voice בערוץ 2, וחשף מול מאות אלפי צופים את עובדת היותו נשא HIV. עם זאת, הוא לא מניח למצבו הבריאותי להאט את פעילותו ואף תעד את סיפורו במופע "Cell in a human scale", בו שיתף פעולה לראשונה עם תמרה ארדה החיה בפאריס. השניים נפגשו לפני ארבע שנים, ואחרי חמישה חודשים של התכתבות אינטנסיבית באינטרנט החליטו על שיתוף פעולה ושילוב צילום ומולטי מדיה של ארדה במופע המתהווה.

 

עם דידי ארז משתף עזימי פעולה מזה למעלה מעשור. במופע החדש דידי הוא משתתף פעיל על הבמה. ארז הוא זמר-יוצר ומלחין ליצירות מחול, הצגות תיאטרון וסרטי קולנוע וטלוויזיה. הוא היה ממקימי להקת הג'ירפות (לצד הסולן גלעד כהנא) וחבר ההרכב בין השנים 1993-2000. בנוסף הקליט שני אלבומי סולו, "כל מבט" ו"ברלין".

 

אורין יוחנן היא רקדנית ואמנית רב תחומית, מורה לריקוד ובוגרת האקדמיה למוזיקה ולמחול בירושלים. בעבר רקדה בלהקת המחול הקיבוצית בניהולו האמנותי של רמי באר, ובלהקת הפרויקט של האופרה הישראלית ומרכז סוזן דלל. כיום היא עובדת כיוצרת עצמאית ועוסקת גם בכתיבה, ציור, רישום, פיסול ועיצוב תפאורה.

 

 

במסגרת סוף שבוע של מופעי מחול ,מוזיקה ווידיאו בניהולו האמנותי של סהר עזימי, שיתקיימו במחסן 2 במתחם האמנויות החדש בנמל יפו. בתמיכת קרן ביסטריצקי

לוח מופעים

הכניסה למופעי מוסיקה –חינם !

למופע "פולי מונו פולי"– 80 ₪ .

טלפון לכרטיסים -03-9021563

חמישי 16.10

20:30 –מוסיקה// דידי ארז

21:30 – מחול// סהר עזימי ואורין יוחנן/ פולי מונו פולי – בכורה

 

שישי 17.10

20:30 – מוסיקה// RUSSO & WEINBERG – דואו אקוסטי

21:30 – מחול// סהר עזימי ואורין יוחנן/ פולי מונו פולי – בכורה

 

שבת 18.10

20:30 – מוסיקה// אמיר דרזי וסהר עזימי – מופע מוסיקלי אקוסטי

21:30 – מחול // סהר עזימי ואורין יוחנן/ פולי מונו פולי – בכורה

 

 

 

מופעי מוסיקה

דידי ארז – זמר-יוצר ומלחין מוסיקה למחול, תיאטרון, קולנוע, וטלוויזיה. ממקימי להקת "ג'ירפות". לאחר עשור בלהקה יצא ארז לקריירת סולו והוציא שני אלבומים : “כל מבט" ו "ברלין ". בעשיית האלבום ״ ברלין״ ממנו ישיר, השתתפו מוסיקאים רבים בינהם : שלומי שבן, עמיר לב, ועוד. דידי כתב מוסיקה גםלמופע המחול החדש של סהר עזימי שעולה בבכורה במחסן 2

 

RUSSO & WEINBERG – דואו אקוסטי – RUSSO & WEINBERG הם עדי ויינברג, זמרת יוצרת, וארז רוסו,מפיק מוסיקלי, יוצר ומלחין של להקת ״ג׳ירפות״. בשלוש השנים האחרונות עובדים השניים על אלבומם המשותף באינטנסיביות שקטה, באולפן קטן בדרום תל אביב. סינגל הבכורה שלהם All this love הפך במהירות ללהיט, ליווה פרסומת של קסטרו ואומץ בחום על ידי הקהל, הערוכים המוסיקלים והמבקרים. השנים יוצרים ומבצעים מוסיקה בסגנון אינדי פולק עם נגיעות קאנטרי באנגלית.

״הם מביאים למוסיקה הישראלית עדינות ורוך לצד תחכום ועומק, שילוב שאינו כה נפוץ במחוזותינו״ גלובס

״פשוט מוסיקה מרגשת ומהפנטת״ מחום מוכיח, NRG

 

סהר עזימי ואמיר דרזי – מופע מוסיקלי אקוסטי – חומרים מקוריים, פרי שיתוף הפעולה בין סהר לאמיר בשנתיים האחרונות ומאז השתתפותם בעונה הראשונה של ‪The Voiceישראל. השניים מבצעים גם גרסאות כיסוי בעיבודים לקלאסיקות המתכתבות עם סגנונם הייחודי.

 

תערוכה – במבואת מחסן 2

רונן שהרבני / ״כסאות״ – עבודת וידאו ארט

העבודה ״משחק הכסאות״ (2014), הינה חלק מסדרת עבודות העוסקת בתנועה הבלתי פוסקת אחר מקום ומעמד. ב ״משחק הכיסאות״, ובניגוד לזיכרון החוויה במשחק, מספר המשתתפים עולה על מספר המקומות הפנויים. התנועה הבלתי פוסקת בעבודה מאפשרת מצב חדש בו מספר הפרטים עולה על מספק המקומות ובו בזמן יש מקום לכולם. שווי המשקל מתאפשר נוכח תנועה בלתי פוסקת וסנכרון טבעי בין המשתתפים.

 

רונן שהרבני – אומן רב תחומי, חי ועובד בתל אביב.

לרגל האירוע הותאמה העבודה באופן חד פעמי לחלל במחסן 2