תגיות

, , ,

 

קונצרט ראשון בסדרת "קסם הקולות", סדרת מופעים מוסיקליים לילדים ולכל המשפחה עם מקהלות מורן

"הילד הזה הוא אני", בעקבות תנאי מזג האויר הקשים ששררו ביום רביעי, ה-7/1, לא התקיים כמתוכנן הקונצרט "הילד הזה הוא אני",  של מקהלות מורן, ונדחה לתאריך ה-17/1, יום שבת בשעה 10:00

 

מחיר הסדרה כולה, 180 ₪, מחיר כרטיס בודד 70 ₪, להזמנת כרטיסים, 054-2257277

 קסם הקולות- מקהלות מורן- קרדיט יחציחצ

בקונצרט הראשון בסדרה, "הילד הזה הוא אני", שיתקיים ב-7 בינואר, ייהנו הילדים משירים מספרו המוכר והאהוב של יהודה אטלס בעיבודים מיוחדים למקהלה ותזמורת, "הילד הזה הוא אני", ויצירות קלאסיות נוספות. הבובה קנון יחד עם ילדי המקהלה והמנצחת ילמדו כיצד נכתבים שירים, איך מביעים רגשות ואיך מתאימים מנגינה למילים. בהשתתפות 'מקהלת צעירי מורן' תזמורת 'אנסמבל סולני תל אביב', הבובה קנון והשחקן אלעד דותן. בימוי וטקסטים, דקלה בניאל.

 

"קסם הקולות", היא סדרת מופעים מוסיקליים לילדים ולכל המשפחה.  הסדרה, בניהולה המוסיקאלי וניצוחה של נעמי פארן, כוללת שלושה מופעים המשלבים שירה, תנועה, סיפור ומיצגי וידאו. הסדרה חושפת את הצופים הצעירים ליופי ולעוצמה שבשירת המקהלה  דרך יצירות ממיטב הקלאסיקה, שירי עמים, מחזות זמר ושירי ילדים. כל זאת תוך שיתוף הקהל ושימוש בקול שהוא הכל…

 

מקהלת מורן הוקמה ב-1986 במושב בית יצחק שבעמק חפר, על ידי נעמי פארן, המנצחת והמנהלת המוסיקלית של המקהלה. במשך שנות פעילותה הגיעה המקהלה להישגים מוסיקליים וחינוכיים יוצאי דופן ולהוקרה מקצועית. המקהלה זכתה במדליות זהב בתחרויות, השתתפה בפסטיבלים בינלאומיים, הופיעה עם התזמורות המובילות בארץ ומבצעת יצירות מקוריות של טובי המלחינים בישראל.

אחת ממטרותיה העיקריות של המקהלה הינה הטמעת תרבות השירה בציבור הישראלי ככלל ובדור הצעיר בפרט.

עם השנים התרחבה מקהלת מורן ל-5 הרכבים בגילאים שונים, חמש מקהלות המשלבות מצוינות בשירה עם פעילות מגוונת למען הקהילה, יחד עם ילדים ובני נוער בסיכון, עם נוער בצרכים מיוחדים, ילדים חולי סרטן בבית החולים שניידר וילדות בנות העדה האתיופית.