תגיות

, ,

במדיטק חולון:

סַנְוֵרים

מסע במהירות החושך והאור ברחבי היצירה

של המשורר, הסופר והמוזיקאי

שמעון אדף

משירה מודרנית למוזיקת רוק ומשם אל המקורות היהודיים, מערכות הכוכבים והזמנים העתידים לבוא.

קרדיט צילום רונן ללנה

קרדיט צילום רונן ללנה

משתתפים: שמעון אדף, חיים אוליאל, רם אוריון, דובל'ה גליקמן, קרן טננבאום, קרן טפרברג, גלעד כהנא, כנסיית השכל, יהלי סובול, ברי סחרוף, קרני פוסטל, שי צברי, ערן צור, שלומציון קינן, אלונה קמחי, אסף רוט, חיים רחמני, שלומי שבן, יגאל שוורץ

קונסיליירי: רונן ללנה

ניהול מוסיקלי: אסף רוט

יום שישי, 13/2/15, בשעה 12:00, מדיטק חולון

יצירתו של המשורר, הסופר והמוזיקאי שמעון אדף עומדת במרכז המופע סַנְוֵרים שיתקיים במדיטק חולון במסגרת הסדרה "תן למילים לעשות בך".

המופע יתקיים ביום שישי, 13/2/15 בשעה 12:00 במדיטק.

 

שמעון אדף, יליד 1972, הינו יוצר רב תחומי: משורר, סופר ומוזיקאי. אדף הוציא לאור עד כה עשרה ספרים, מתוכם שבעה ספרי פרוזה. ספר השירה שלו "אביבה-לא" זכה בפרס עמיחי לשנת 2010, והרומן "מוקס נוקס" זיכה אותו בפרס ספיר בשנת 2013.

אדף היה חבר בהרכב הרוק "האצולה" שאלבומו הראשון והיחיד, "צורך", יצא ב-1996. מתחילת דרכו מנהלת יצירתו דיאלוג פורה עם מוזיקה ומוזיקאים. הוא כתב שירים ל"כנסיית השכל", ברי סחרוף, חיים אוליאל והולחן על ידי יוצרים רבים. ספר השירה השני שלו, "מה שחשבתי צל הוא הגוף האמיתי", יצא לאור בלוויית דיסק שעליו גרסאות מוזיקליות למספר משירי הספר, והרומן הראשון שלו, "קילומטר ויומיים לפני השקיעה", מספר על חקירת רצח של זמרת רוק משדרות, ותוך כך מציג את סצינת הרוק של שנות התשעים בתל אביב.

המופע, שבו יבוצעו טקסטים מוכרים של אדף לצד טקסטים שהולחנו במיוחד, יפרוש את הקשרים המרובים שמקיימים המוטיבים השונים ביצירתו של אדף עם ההיבט המוזיקלי שלה.

ישתתפו: שמעון אדף, חיים אוליאל, רם אוריון, דובל'ה גליקמן, קרן טננבאום, קרן טפרברג, גלעד כהנא, כנסיית השכל, יהלי סובול, ברי סחרוף, קרני פוסטל, שי צברי, ערן צור, שלומציון קינן, אלונה קמחי, אסף רוט, חיים רחמני, שלומי שבן, יגאל שוורץ

אלון ספן, מנכ"ל מתחם מדיטק חולון – תרבות יוצר ויוזם הסדרה:

'אין ספק ששמעון אדף הינו סוג של תופעה ספרותית. הצלחתו הרב תחומית כמשורר, סופר וגם כמוזיקאי מעוררת השראה; כך, המופע הקרוב של הסדרה "תן למילים לעשות בך" המוקדש ליצירתו הענפה יציע לקהל הצצה מרגשת לעולמו של אדף הנע משירה מודרנית למוזיקת רוק, פנטזיה ומקורות יהודיים.'

**

סדרת המופעים "תן למלים לעשות בך" מתקיימת במדיטק חולון החל משנת 2007. כל מופע מהווה אנתולוגיה בימתית חיה על נושא מיוחד או עוסק בסופר/ת ומשורר/ת.

במופעים הייחודיים נפגשים על במה אחת שירה וספרות, שחקנים ומוסיקאים, סופרים, סופרות, משוררים ומשוררות ומציגים ביצועים מקוריים, לחנים חדשים לטקסטים ספרותיים על פי נושא המופע.
סַנְוֵרים

מסע במהירות החושך והאור ברחבי היצירה של המשורר, הסופר והמוזיקאי, שמעון אדף

"תן למילים לעשות בך"

יום שישי 13/2/15 בשעה 12:00

מדיטק חולון, שדרות גולדה מאיר 6 (מול קניון חולון)
להזמנת כרטיסים   03-5021552
מחיר כרטיס: 60 ₪;

הנחה לאזרחים ותיקים, חיילים, תושבי חולון וקבוצות

 

להזמנת כרטיסים: 03-5021552