תגיות

,

ש ל ו ם ח נ ו ך

פותח את פסטיבל ישראל במופע חד פעמי

ומארח את:

יהודה פוליקר, דני סנדרסון וברי סחרוף

 

28 במאי, בריכת הסולטן, ירושלים

 

שלום חנוך  קרדיט צילום אורית פניני

שלום חנוך קרדיט צילום אורית פניני

פסטיבל ישראל 2015 ייפתח חגיגית במופע חד פעמי ומיוחד של שלום חנוך שיארח את ענקי המוסיקה הישראלית : ברי סחרוף, דני סנדרסון ויהודה פוליקר .

דמיינו לכם מזג אויר של תחילת הקיץ, האורות של ירושלים מנצנצים מסביב לבריכת הסולטן, מולכם במת ענק ואז מתחיל הצליל הראשון ואתו יעלה שלום חנוך עם הרכב חלומי שיכלול את שותפו הוותיק משה לוי, רוני פיטרסון, זיו הרפז, אשר פדי, טל אבירם ואליהם יצטרף המוסיקאי המוערך, יוסי פיין. שיר אחרי שיר ממחכים למשיח, הדרכים הידועות, קח לך אישה, ככה וככה, נגד הרוח, אהבת נעוריי, סוף עונת התפוזים, מאיה וכו' ושירים מתוך האלבום החדש 'המקרה והטעות' בניהם 'תמיד זה עכשיו', 'אנשים' ועוד.

המופע בניהולו האמנותי של לואי להב יכלול שיתופי פעולה נדירים לקלסיקות עם האורחים: יהודה פוליקר, דני סנדרסון וברי סחרוף. כל אחד מהם בסגנונו הייחודי יחד עם חנוך במופע בן שעתיים שכולו היפנוזה בימתית.

עם יציאת אלבומו החדש והמשובח של חנוך 'המקרה והטעות' ייפתח סיבוב ההופעות החדש שיושק במופע הפותח של פסטיבל ישראל בערב חד פעמי תחת כיפת השמיים בבריכת הסולטן.

 

הופעותיו של חנוך הפכו לקאלט ממכר, מ'קונצרט רוק' המצוין שהינו מופע להקה, 'יציאה' האינטימי עם משה לוי ו'חיות לילה' המתקיים בשעת לילה מאוחרת בבארבי, אותם הקהל פוקד באופן קבוע לאורך השנים. המופע החדש צפוי להמשיך את הנוסחה הממכרת, עם עיבודים חדשים לשירים הקלאסיים בתוספת ווליום חדשני מבית היוצר של שלום חנוך.

המופע מממשיך מסורת רבת שנים של פסטיבל ישראל שמארח את גדולי האמנים בארץ ולמי שעיצבו את פס הקול של חיינו.

התוכנית האמנותית המלאה של פסטיבל ישראל 2015 תיחשף בסוף חודש אפריל.

 

לרכישת כרטיסים :

בימות: www.bimot.co.il    *6226