תגיות

,

18.6 מיליון צופים צפו ב"NCIS ניו אורלינס", סדרת-הבת מלאת האקשן של הצלחת הענק "NCIS", שמאז עלייתה שוברת שיאים בקצב מסחרר והפכה לדרמה החדשה הנצפית ביותר מזה עשור ולדרמה ה-2 הכי מצליחה בארה"ב
החל מה-28.3 ב-HOT Zone

?????????????????

"NCIS ניו אורלינס" ("NCIS: New Orleans") היא סדרת-הבת השנייה של המותג המוביל של "CBS", "NCIS", הדרמה שוברת שיאי הצפייה שמחזיקה בתואר הדרמה המצליחה ביותר בעולם, עם 57.6 מיליון צופים ב-200 טריטוריות.

נתון יוצא דופן של 21 מיליון איש צפו בפרק הבכורה של השלוחה הדרומית של "NCIS", שהושקה בספטמבר האחרון והייתה להשקה החזקה ביותר בארה"ב מאז שנת 2009. עם ממוצע צפייה של 18.6 מיליון איש, "NCIS ניו אורלינס" היא לא רק הסדרה החדשה הכי מצליחה של עונת הסתיו, אלא הדרמה החדשה הכי נצפית בארה"ב מזה עשור.

כיום הסדרה הפופולארית, שעוד לא עברה חצי שנה מיום עלייתה, היא כבר הדרמה השנייה הכי נצפית בארה"ב (שנייה רק לסדרת-האם "NCIS"), נתון שהבטיח בינואר האחרון את חידושה לעונה שנייה.

מאחורי הפרויקט עומד הצוות המנצח של "NCIS", גארי גלסברג (השואוראנר של "NCIS"), כוכב "NCIS" מארק הרמון, המועמד ל"אמי" ג'פרי ליבר (היוצר המקורי של "אבודים") והמועמד ל"אמי" ג'יימס היימן ("חשיפה לצפון"). את הרעיון יזם הרמון עצמו, על סמך הביוגרפיה של דוויין סוור, סוכן "NCIS" שעבד במשך 20 שנה בניו אורלינס. הסדרה זכתה לחשיפה ראשונה בשני פרקים מיוחדים בעונתה ה-11 של "NCIS".

את התפקיד הראשי ממלא זוכה "גלובוס הזהב" והמועמד לחמישה פרסי "אמי" סקוט בקולה, כוכב "זינוק לאתמול" האגדית, והסרטים "אמריקן ביוטי", "המודיע" ו"חיי עם ליברצ'ה". בקולה מגלם את הסוכן המיוחד דוויין 'קינג' פרייד, ההיפך המוחלט של גיבס מסדרת-האם, אדם פתוח, חם ומוחצן. לצדו משחקים לוקאס בלק, כוכב "סלינג בלייד", "ג'ארהד" ו"מהיר עצבני 3", המועמדת לארבעה פרסי ה"אמי" סי. סי. ה. פאונדר, כוכבת "המגן" ו"אווטאר", זואי מקלילן ("ג'אג") ורוב קרקוביץ' ("להתאהב מחדש").

הדרמה, שמצולמת כולה בניו אורלינס, מתארת את קורותיו של המשרד המקומי של "NCIS" שחוקר מקרי פשע שמעורבים בהם אנשי הצבא של ניו אורלינס, עיר שידועה בזכות המוזיקה, הבידור והדקדנטיות שלה. 'קינג', יליד ניו אורלינס שמונע מהדחף לצדק, מוביל את הצוות שכולל את הסוכנים כריסטופר לאבל (בלאק) הקשוח והחרוץ, מרדית' 'מרי' ברודי (מקלילן), חוקרת כריזמטית ונחושה שרוצה להתחיל מחדש בניו אורלינס, חוקרת מקרי המוות ד"ר לובטה ווייד (פאונדר) האקסצנטרית והמבריקה ואיש המעבדה סבסטיאן לאנד (קרקוביץ'). יחד הם סורקים את עיר הנמל הציורית בעלת הצד האפל.

להופעות אורח מיוחדות מגיעים המועמד לאוסקר וזוכה "גלובוס הזהב" דין סטוקוול, חברו של בקולה ל"זינוק לאתמול", וכוכב הסרטים הקלאסיים "כפייה", "הסכם ג'נטלמני" ו"נשואה למאפיה", המוזיקאי קרל פאלמר, סטיבן וובר ("לעזוב את לאס וגאס"), המועמדת ל"גלובוס הזהב" קאלי ת'ורן ("הסמויה") וכוכבי "NCIS" הרמון, מייקל וות'רליי ("מלאך שחור"), פולי פארט ("הצלצול"), רוקי קרול ("יס מן"), המועמד ל"גלובוס הזהב" דיוויד מק'קלאם, ג'ו ספאנו ("בלוז לכחולי המדים") ודיאן ניל ("חוק וסדר").

החל מה-28.3, ימי שבת, בשעה 21:45, ב-HOT Zone