תגיות

, ,

החטיף הכי מבוקש אצלנו בבית

??????????

מדפי חטיפי הדגנים בסופרצרקט והחנויות מלאים בהיצע רב ומגוון, אבל אנחנו לא טועים. אותנו לא תתפסו בלי חטיפים של NATURE VALLEY במגירת החטיפים!

??????????

מותג חטיפי הדגנים העולמי NATURE VALLEY מרחיב את היצע הטעמים ומשיק את נייצ'ר וואלי – שיבולת שועל מלאה בתוספת זרעי פרג וגרעיני דלעת. החטיף משתייך לסדרת ה- crunchy , סדרת החטיפים הפריכים, ומציע מענה מזין ומשביע לארוחת הבוקר, פתרון הולם לרגעים של רעב או כשצריך ורצוי לשפר את מצב הרוח.

הם קטנים, בדרך כלל אפורים ולא תמיד מושכים את תשומת ליבנו, אבל זרעים וגרעינים יכולים להיות ספק יוצא דופן של בריאות ושל אנרגיה. הם בעלי ריכוז גבוה במיוחד של ויטמינים, מינרלים וחלבונים, מכילים רכיבים ביולוגיים פעילים המסייעים להגן על הגוף מפני מחלות ומיוחסות להם השפעות בריאותיות חיוביות. בשנים האחרונות חדרו הזרעים והגרעינים למטבח ולצלחת ושולבו כמעט בכל מתכון למאכל או משקה. מהיום, נוכל ליהנות מהם ומהיתרונות הבריאותיים שלהם גם בחטיף הדגנים שלנו.

כמו כל חטיפי נייצ'ר וואלי, הוא עשוי דגנים מלאים ומכיל ויטמינים, מינרלים וסיבים תזונתיים. ואינו כולל חומרים משמרים, צבעי מאכל או חומרי טעם מלאכותיים, אליהם הוספו זרעי הפרג וגרעיני הדלעת.

יחצ

יחצ

זרעי הפרג מכילים כמות גבוהה של סידן, אבץ, סיבים תזונתיים, מגנזיום, מנגן, נחושת, אשלגן, זרחן וויטמיני B ומסיעים בחיזוק מע' החיסון, ריפוי פצעים וחיזוק הפוריות, מסייעים בהרזיה, מונעים עצירויות. גרעיני הדלעת מכילים כמות גבוהה מאוד של מינרלים החיוניים לבריאות הגוף ולבריאות העור ובעלי השפעה על מראה העור והשיער. בגרעיני הדלעת ניתן למצוא ריכוז גבוהה של אבץ, המסייע לסגירה של פצעים וחתכים ומגביר את האונות הגברית .

את חטיפי נייצר וואלי שבולת שועל מלאה, זרעי פרג וגרעיני דלעת ניתן להשיג במארז קופסא הכוללים 10 חטיפים באריזות כפולות (חמש אריזות כפולות בכל קופסא). המוצר כשר פרווה בהשגחת חוג חתם סופר והרבנות הראשית לישראל.

ניתן להשיג במרכולים ובכל רשתות השיווק – מחיר מומלץ לצרכן – 19.99 ₪

מודעות פרסומת