תגיות

, , ,

הזמרת דנה מרבך בביצוע בכורה ל"ווקאליזה" מאת גילעד הוכמן, בקונצרט הבא בסדרה "הסופרנוס"

זמרת הסופרן דנה מרבך תתארח בקונצרט הקרוב של הסדרה "הסופרנוס" בסטודיו של חגי יודן, ותגיש תכנית בעלת גוון לילי ומכשף ובה בכורה ליצירתו של המלחין גילעד הוכמן "ווקאליזה לסופרן ולפסנתר"

 

תמונה של זמרות הסופרן- קרדיט גל אלי

תמונה של זמרות הסופרן- קרדיט גל אלי

21.5.15 הסטודיו למוסיקה של חגי יודן, שוקן 27 (פינת קיבוץ גלויות) | קומה 11 | לופט 8 |

התכנית:

"אחרי השקיעה"

פרסל: מתוך ״מלכת הפיות״

פורה, דביסי: Claire de lune

וולף, זמלינסקי, שרקר: מבחר שירים

גילעד הוכמן: "ווקאליזה לסופרן ולפסנתר" (בכורה)

דנה מרבך, ילידת ישראל, שרה לראשונה באופרה הישראלית כבר בגיל 18 כשהשתתפה בהפקת טוסקה (פוצ'יני). בשנים שלאחר מכן הופיעה בבתי אופרה ברחבי העולם בתפקידים מגוונים. בשנים האחרונות היתה חברה באנסמבל הזמרים של בית האופרה של לוצרן, שווייץ. במקביל לקריירה אופראית ענפה, מופיעה דנה מרבך בקביעות גם כסולנית בקונצרטים בארץ ובאירופה, באולמות חשובים כמו הקונצרטחבאו באמסטרדם, אולם המלכה אליזבת' בלונדון ואחרים וכן בפסטיבלים יוקרתיים ברחבי העולם. בנוסף להופעותיה בתחומי האופרה והאורטוריה, היא מקדישה חלק ניכר מזמנה לשיר האמנותי.

סדרת הקונצרטים The Sopranos היא חגיגה של מוסיקה קלאסית ומוסיקה מודרנית; מוסיקה מוכרת ומוסיקה לא שגרתית; ומוסיקה שתישמע בפעם הראשונה בסטודיו למוסיקה של חגי יודן.

Hagai Yodan The - קרדיט גל אליSopranos)

The Sopranos טווה קשרים טראנס-אטלנטיים בין תל אביב ללונדון (זוכת הגראמי הילה פליטמן), לברלין (דנה מרבך; גילעד הוכמן) וללוס אנג׳לס (שרון פרבר); וקשרים סגנוניים בין דבורייה שבגליל (אינאס מסאלחה), מקורות טריפוליטאים-איטלקים (קלייר מגנאג׳י) ו-Opera Crossover (דניאלה לוגסי וקרן הדר).

The Sopranos אינה עוד סדרת קונצרטים ווקאליים, אלא מסע מעמיק אל נבכי קול הסופרן – העשיר והחם של שרון רוסטורף-זמיר; העמוק ורב-ההבעה של אינאס מסאלחה; הגבוה לאין-שיעור של הילה פליטמן; המלטף והמלאכי של דניאלה לוגסי; הגדול והזוהר של קלייר מגנאג׳י; העגול והרך של דנה מרבך; ומרובה הגוונים והמנעדים של קרן הדר. הסדרה חוגגת את המוסיקה הישראלית בת-זמננו ביצירות שהוזמנו עבור הסדרה מטובי המלחינים הישראלים, אשר כתבו מוסיקה במיוחד לקולה של כל זמרת ולאווירה הקאמרית האינטימית של הרסיטלים. אל שבע הזמרות המופלאות מצטרפות המלחינות שרון פרבר (לוס אנג׳לס) ואלה מילך-שריף והמלחינים יוסף ברדנשווילי, גילעד הוכמן (ברלין), עודד זהבי, משה זורמן וחגי יודן.

הקריירה של חגי יודן הביאה אותו לשיתוף פעולה עם מיטב הזמרות והזמרים בארץ ובחו״ל. כזמר בעצמו, ליווי זמרים הוא לו טבע שני – הנשימה המשותפת, בניית המשפט המוסיקלי השירתי, הדריכות לכל הברקה ספונטנית והכרת הרפרטואר הווקאלי על בוריו. וכזמר בעצמו – הוא גם יבצע דואט עם כל אחת מהזמרות.

הרעיון לסדרה נולד מתוך עבודה צמודה עם זמרות ומתוך אהבה לקול הסופרן ולאפשרויות והצבעים השונים שהוא טומן בחובו. מאחורי כל קול ייחודי ומרגש קיימת גם אישיות מדהימה, מה שהפך את היצירה המשותפת עם חברות טובות ואמיתיות להנאה צרופה – בחדר החזרות כמו גם על הבמה, מול קהל שיזכה לביצועים יוצאי-הדופן והטובים ביותר בחלל הקסום אותו עיצב חגי.

כסטייליסט, השם דגש רב גם על הצד הוויזואלי – הקפיד חגי גם הפעם לחבר בין הקלאסי, המסורתי והעל-זמני למודרני והאורבני. לפיכך, בפרסומים השונים מופיעות הזמרות בשמלות ״שחורות-קטנות״, עונדות תכשיטי וינטאג׳ עשויים פנינים, על רקע קיר חשוף בבניין התעשייתי בדרום העיר, בו נמצא הסטודיו למוסיקה של חגי יודן. הווידאו-קליפ, שצולם גם הוא ממש מחוץ לדלת הסטודיו, מציג את הסופרניות ביופיין המרהיב וברגעים האינטימיים של כל זמרת לפני קונצרט – בין אם בחימום הקול ובין אם במלאכת האיפור והטיפוח שכל זמרת מכירה מקרוב.

העיצוב האקלקטי של הסטודיו עצמו צולם והוצג במגזינים ובספרי עיצוב ובמשך 6 שנים רצופות ביקרו בו אלפי מבקרים במסגרת ״בתים מבפנים״ – פרויקט הבתים הפתוחים של תל אביב. מחלון הסטודיו נשקף למלוא העין נוף אורבני עוצר נשימה – מחוף הים התיכון ממערב ועד הרי שומרון שבמזרח; ועם שקיעת החמה נשקפת בעד החלון פנורמה ניו יורקית נוצצת.

 

הקהל שיגיע לרסיטלים יזכה לקבלת פנים חגיגית ומוארת ולכיבוד איכותי של גבינות, יין, קפה ומתוקים – הכלול במחיר הכרטיס! מחיר כרטיס- 80 ש״ח.   מנוי ליחיד להמשך הסדרה – 220 ש״ח, מנוי זוגי להמשך הסדרה – 420 ש״ח.

The Sopranos – קולות גבוהים בסטודיו למוסיקה של חגי יודן –
פנינה בנוף המוסיקלי הישראלי!

| כל הקונצרטים יחלו בשעה 20:30 בדיוק |
| גבינות ויין החל מ-19:45 |
| הסטודיו למוסיקה של חגי יודן, שוקן 27 (פינת קיבוץ גלויות) | קומה 11 | לופט 8 |

| מחירי כרטיסים: קונצרט בודד – 80 ש״ח |   מנוי ליחיד להמשך הסדרה – 210 ש״ח

מנוי זוגי להמשך הסדרה – 420 ש״ח

 

טל' להזמנת כרטיסים: 054-4811697

 

http://thesopranos.co.il/

מודעות פרסומת