הסטודיו למשחק תיאטרון חולון מציג:

"מלחמה"

מחזה מאת המחזאי השבדי לארס נורן בבימיו של אבי גיבסון בר – אל

בביצוע שנה ג' של תלמידי הסטודיו למשחק של תיאטרון חולון

הצגת הבכורה – ראשון, 28.6.2015, בשעה 20:30 במרכז לתיאטרון בובות בחולון

המחזה "מלחמה" של המחזאי השבדי הגדול בן זמננו, לארס נורן יעלה כהפקת הגמר של תלמידי שנה ג' בסטודיו למשחק של תיאטרון חולון. את ההצגה מביים אבי גיבסון בראל והיא תעלה בסטודיו בשבוע שבין ה 4.7-28.6.

זהו סיפורה של משפחה אחת תחת כיבוש ודיכוי. אב המשפחה שב ממעצר מנהלי שבו הוחזק אל ביתו ההרוס. העיר כולה הופצצה והוחרבה,והמציאות השתנתה לבלי הכר. אשתו ובנותיו חשבו כי מת ובזמן שהייתו בכלא התעוור. כששב אל ביתו מבין האב כי לא רק ביתו ועירו הרוסות, אלא גם משפחתו. בתו הבכורה מוכרת את גופה ואשתו מנהלת רומן עם אחיו.

אבי גיבסון בראל, במאי ההצגה מסביר " זהו מחזה עם שפה אחרת, אלטרנטיבית ומאוד פוליטית. במיוחד בתקופה כזאת אסור לפחד לעסוק בנושאים כאלה. הייתה חוויה גדולה לעבוד עם התלמידים על מחזה שכזה. נוצר תהליך חקירה עמוק ומתוך כך התפתחות רעיונית מרתקת. מעורר גאווה היה לראות את המעורבות והתשוקה של התלמידים"

מלחמה _ קרדיט צילום _יוסי מרום (3)

מלחמה _ קרדיט צילום _יוסי מרום (3)

הסטודיו למשחק בתיאטרון חולון דוגל בגישה לימודית ייחודית, אינטנסיבית ומעמיקה, הפועלת למקד את הסטודנטים בפיתוח “קול אישי”, תוך גיבושם לכדי שחקנים יוצרים, בעלי סקרנות אינטלקטואלית, המצוידים במגוון רחב של כלים אמנותיים. הלימודים בסטודיו הינם אינטנסיביים מאוד ונמשכים שלוש שנים מלאות הכוללות גם הפקות, סדנאות ופרויקטים מיוחדים. מערכת הלימודים בסטודיו נבחנת בקפדנות מדי יום במטרה להעניק לסטודנטים את הכלים החדשניים והעדכניים ביותר לפיתוחם המקצועי.

הסטודיו למשחק רואה חשיבות רבה בפעילות הקבוצתית של התלמידים. דגש מיוחד מושם בפיתוח עבודת צוות, התנסות מקצועית מעשית ושילוב התלמידים במגוון הפעילויות הרחב של תיאטרון חולון, עיריית חולון והמסלול הקהילתי של הסטודיו.

הסטודיו מקבל לשורותיו סטודנטים מוכשרים מקרב שכבות סוציו אקונומיות שונות, חילוניים, דתיים, מהמרכז, מהפריפריה, עולים חדשים, ומיעוטים, מתוך אמונה שבמגוון החברתי – אנושי, עם פיתוח היכולת הייחודית של כל שחקן, עם שאיפה למצוינות, שם טמון התיאטרון החשוב והמשפיע.

 

"מלחמה"

28.6-2.7 א'-ה' בשעה 20:30

3.7 ו' בשעה 14:00

4.7 מוצ"ש בשעה 21:00

מחיר כרטיס: 30 ₪

להזמנות כרטיסים : טל. 03-5050990
www.studioholon.co.il

מודעות פרסומת