תגיות

, , ,

מחזירים את הטעם לשישי בערב:

יחצ

יחצ

"טעמים ירוקים" עם אינה קראבצקי בערוץ הראשון

צילום רועי ברקוביץ

צילום רועי ברקוביץ

אינה קראבצקי, הזוכה הראשונה של "מאסטר שף", מגיעה לערוץ הראשון ותגיש את תכנית הבישול "טעמים ירוקים" שתתמקד באפשרויות המגוונות והמעניינות של המטבחים האורגני, הצמחוני, הטבעוני ונטול הגלוטן.

התכנית תשודר בימי שישי בשעה 19:25 לפני היומן עם איילה חסון החל מ-26 ביוני 2015.

בתקופה האחרונה התרחשו שינויים מהותיים בתפיסתנו לגבי אוכל, תזונה וקולינריה בכלל. נושאים כגון אוכל אורגני ובישול צמחוני הפכו לחלק מרכזי באג'נדה שלנו. בנוסף לכך, רבים מאתנו רגישים לאוכל המכיל גלוטן ולא קיימת במדיה הדיגיטלית תשובה מעשית לבישול המתאים לאורח חייהם. "טעמים ירוקים" הינה תכנית בישול המעניקה תשובה כוללת, מבדרת ומעשית לצרכים אלה.

את "טעמים ירוקים" מנחה אינה קראבצקי, הזוכה המרשימה של העונה הראשונה של "מאסטר שף", שתלווה את הצופים ותציג להם את האפשרויות המגוונות והמעניינות של המטבחים האורגני, הצמחוני, הטבעוני ונטול הגלוטן.

יחצ

יחצ

בכל תכנית משולבת כתבות הכוללות ביקור בחווה אורגנית, כתבה על חומר או שיטת בישול, ירק, פרי או מרכיב אחר. בתכניות משולבים גם מתכונים שמצולמים באתרי צילום אלו וישולבו מתכונים מיוחדים של מבשלות אותנטיות המשתמשות בחומרים מן הטבע או מן הגינה. כמו כן, בכל תכנית תופיע כתבה שצולמה בחו"ל. התכנית מכילה גם מתכונים לחובבי האסתטיקה במזון ונותנת מענה גם לאנשים שמעדיפים מנות עם בשר ודגים עם מספר מתכונים מעניינים. כמו כן, בכל תכנית מתארחת אושיה תרבותית אחרת. בין האורחים : שירלי בוגנים, ישי גולן, מיכאלה ברקו, רותם זיסמן, חני נחמיאס וענת ענבי, ליאת אשורי, תומר שרון, ענת עצמון, יבגניה דודינה, ג'ני צ'רוואני מאנה ועוד.

התכנית החדשה היא מבית היוצר של "טעמים" ששודרה למשך יותר מעשור בערוץ 2 בהגשתו של צחי בוקששתר, "טעמים – המטבח הבריא" בערוץ הראשון עם השף ויקטור גלוגר ו"טעמים " עם תום פרנץ ואילנית לוי. הבמאי, יוג'ין וולף והמפיקה, גבריאלה וויינגרטן אחראים גם על העריכה הקולינרית של התכנית ועל כתיבת מתכוניה.

30 פרקים, אורך כל פרק: 27 דקות

התכנית תשודר בימי שישי בשעה 19:25 לפני היומן עם איילה חסון החל מ-26 ביוני 2015.