תגיות

, , ,

קיץ קסום לילדים ונוער עם קייטנות- סדנאות המחול הייחודיות של להקת המחול הקיבוצית

בכפר המחול בקיבוץ געתון שבגליל

חוויה של מחול יצירה ואמנות באווירה קסומה

בתנאי פנימייה וגם על בסיס יומי

לגילאי 12- 18

להקת המחול הקיבוצית בכפר המחול בגליל, יצרה במיוחד לחופשת הקיץ סדנאות מחול ייחודיות עבור אוהבי ריקוד ובעלי רקע במחול בגילאי 12- 18.

קייטנת מחול - להקת המחול הקיבוצית - קרדיט צילום איילת גז

קייטנת מחול – להקת המחול הקיבוצית – קרדיט צילום איילת גז

הסדנה המבוססת על דרכי עבודתה של להקת המחול הקיבוצית, מעניקה מסגרת מיוחדת המשלבת לימוד מחול ברמה המקצועית (הטובה ביותר בארץ ) לצד פעילויות העשרה מתחומי אמנות נוספים ומסגרת חברתית מהנה וכל זה בכפר המחול הנמצא בקיבוץ געתון שבגליל המערבי.

 

במהלך השהות יקבלו המשתתפים שיעורים מתחומי המחול הקלאסי, מודרני, מחול עכשווי, ג'אז, פילאטיס, יוגה, פלור בר, מתיחות, קומפוזיציה ואימפרוביזציה.

 

בכל ערב, תתקיים פעילות מעשירה בתחומי האמנות, המוסיקה והחברה. המשתתפים יכירו את רקדני ומורי הלהקה באופן אישי ואף ירקדו מרפרטואר הלהקה. בסיום כל מחזור יפתח כפר המחול פותח שעריו להורים ובני משפחה לצפות ולחוות ביום עשיה שגרתי.

 

כפר המחול הבינלאומי מהווה את משכנה ומקום פעילותה של להקת המחול הקיבוצית מאז שנת 1970. תחת קורת גגו של כפר המחול מתקיימת תעשיית התרבות הענפה ביותר. אווירת היצירה והתנועה הבלתי פוסקת בו מהוות השראה לכל העושים במלאכה, ולא פחות – למבקרים במקום.

קייטנת מחול - להקת המחול הקיבוצצית - קרדיט צילום איילת גז - 1

קייטנת מחול – להקת המחול הקיבוצצית – קרדיט צילום איילת גז – 1

פעילותו הענפה והמרשימה של כפר המחול מתאפשרת תודות לתמיכתה הבלתי מעורערת של רעיה שטראוס בן דרור, כשלצדה תורמים ותומכים ארגונים מובילים במשק הישראלי, המכירים ומוקירים את חשיבות קיומו ופועלו של המקום.

 

מחזור ראשון:5-16/7/2015

מחזור שני: 19-30/7/2015

מחזור שלישי: 2-13/8/2015

 

עלויות: תנאי פנימייה: 3900 ₪ , אקסטרני: 2900 ₪

 

טפסי הרשמה ניתן להוריד באתר האינטרנט של הלהקה

www.kcdc.co.il

בטלפון לפרטים: 04-9859735