תגיות

, ,

מרכז מחול שלם גאה להציג לראשונה:

אמפיבי

מופע מחול ומולטימדיה
לילדים ולכל המשפחה

יום ד', 30/9/2015, בשעה 17:00 אולם הקרנף, ירושלים

אמפיבי. צילום עידן הרזון 1 (Custom)

אמפיבי. צילום עידן הרזון 1 (Custom)

 

מרכז מחול שלם גאה להציג לראשונה את "אמפיבי" – מופע מחול ומולטימדיה לילדים ולכל המשפחה –
הפקת מקור מבית מחול שלם.

 

מופע הילדים "אמפיבי" עוסק באספקטים שונים של תקשורת והידברות. המבצעים הינם שני רקדנים בנים אשר משלבים בהופעתם תנועה, אקרובטיקה ומשחק. המופע מתכתב עם טכנולוגיה מתקדמת והשפעותיה על התקשורת בעולמם של הילדים, שאלות של זהות, הדברות עם השונה, רב תרבותיות וריבוי שפות, תוך יצירת עולם פנטסטי המשתמש באלמנטים דמיוניים לתקשורת. את אלמנט התפאורה הדינמי ממלא אוסף של טאבלטים (Tablet) אשר מציגים לאורך המופע תמונות, קטעי ווידאו, שיחות סקייפ (Skype), מוסיקות שונות ועוד אלמנטים ואייקונים אשר הנם חלק מוכר ומשמעותי מחיי הילדים בימינו.

 

המסכים הניידים מוחזקים ומופעלים ע"י שני הרקדנים, כאשר האינטראקציות שבין הרקדן למכשיר מהוות את הטריגר להתפתחותן של סצנות ומצבים משעשעים. מתוך סיטואציות יומיומיות ומוכרות לילדים, הרקדן והמסך סוחפים ונסחפים לעולם של דמיון תנועתי וויזואלי, לריקוד של אדם ומכונה שמציף באופן קומי את השאלות האקטואליות לגבי יחסי הגומלין של ימינו בין האדם לטכנולוגיה ולגבי הזהות הפיזית שלנו אל מול הזהות האינטרנטית שלנו.

 

המופע בוחן את היכולת שלנו כיום לעצב לעצמנו זהויות שונות בעזרת הרשתות החברתיות והאופן שבו הדבר משפיע על הגדרת הזהות שלנו ועל התקשורת עם הסובבים אותנו. המופע משלב תנועה קצבית והומור ושואף להציג לצופה הצעיר סוגיות חברתיות חשובות באופן קליל, נגיש ועשיר בדמיון.

 

המופע אושר על ידי ועדת תכנית היתרון הירושלמי בשיתוף מוזיאון ישראל או מוזיאון ארצות המקרא.

 

המופע מיועד לגילאי 8-12 (כיתות ג׳-ו׳).

 

יוצר:                    רובי אדלמן ועפרה אידל

מבצעים:             צביקה היזיקיאס ואדם שפירה

וידאו ארט:         רוני משה

אורך המופע:      50 דקות

מחיר כרטיס:     35 ש״ח

לפרטים וכרטיסים: 053-3358210

 

לפרטים נוספים על מרכז מחול שלם ופועלו: www.macholshalem.org.il

לפרטים נוספים, הילה לדלסקי בהט, "לינה בלס יחסי ציבור", 03-6498363

 

אודות מרכז מחול שלם

מרכז מחול שלם ביוזמתם ובניהולם האמנותי של עפרה אידל ורובי אדלמן תומך ומעודד מזה 12 שנה ביצירה מקורית ומהווה פלטפורמה תומכת ליוצרי מחול עצמאיים בירושלים. המרכז הוקם במטרה לפתח את העשייה בתחום המחול העכשווי, העצמאי בירושלים ואת מרכז הבירה כמרחב תרבותי בינלאומי מקצועי. מלבד הפקת יצירות יוזם מחול שלם מפגשי אמן, מופעים במרחב הציבורי, סדנאות, שבוע המחול הבינלאומי (שבוע המחול הבינלאומי עבור מנהלי מרכזי מחול מחו"ל ותחרות הכוריאוגרפיה הבינלאומית), יוצר קו-פרודוקציות וקשרי עבודה עם בתי יוצר עמיתים ברחבי העולם.

המרכז מקיים סדנאות העשרה ליוצרים בתחומי האמנויות, כגון צילום, שיעורי מאסטר קלאס, דרמה, וידאו ארט, אמנות חזותית ועוד.

מודעות פרסומת