תגיות

, ,

DSCN7686

החג מתקרב וכל אחד חושב מה להביא עימו מתנה. לפעמים מתנות קטנות אבל מיוחדות עושות את זה למארחים, ככה זה המארזים של סבא חביב.

"סבא חביב" בית בד גלילי בקיבוץ פרוד – המייצר שמן זית משובח משנת 1913 ומבחר מוצרים גליליים המופקים במפעל ובחנות במקום מציע מארזי חג איכותיים במחירים מפתיעים, לצד מרכז מבקרים מקצועי וידידותי המציע מבחר סדנאות מרתקות בחינם במהלך השנה לילדים ולמבוגרים כאחד. סבא חביב הוא אחד ממייסדי ענף הזית שבגליל, אשר הוא ובהמשך – בניו ונכדיו, מגדלים עצי זית ומייצרים שמן זית שזכה במקום הראשון PRESTIGE GOLD בקטגורית שמני הבוטיק בארץ בתחרות בינ"ל שערכה מועצת הזית 2015

לי יצא להכיר את המוצרים של סבא חביב באחד הנופשים שלי בגליל, זה היה ב"בית בגליל" אני זוכר איך כתבתי "והשוס החדש חנות הבוטיק של המלון בה תמצאו את מיטב יינות הגליל והגולן, שמן הזית של סבא חביב והזיתים הריבות הדבש ואפילו החלבה שלו, וכלים נאים וגאד'טים וחליטות התה. בקיצור צריך דלת של כספת למקום הזה, אכרם שמנהל את המקום אירח אותנו שם." מאז שמעתי אמנם שהחנות נסגרה , ככה זה בדברים טובים. אולם טעמו של שמן הזית והזיתים לא מש, אני חושב שגם בתערוכות פה ושם נתקלתי בדוכן שלהם.

כעת לקראת החג הם הוציאו מארזים שהם מספקים לך " עד הבית"

מארז קטן של שמן זית סבא חביב, מסדרת השמנים הייחודית המשלבת שמן זית עם שמן זרעי רימון (250 מ"ל), צנצנת דבש איכותית (350 גרם). על שמן הזית וזרעי רימון הם רושמים" עוד מימי קדם נחשב הרימון לפרי מלכותי בעל סגולות מרפא רבות, לאחרונה נתגלו גם הסגולות הרבות הטמונות בשמן המופק מזרעי הרימון העשיר בנוגדי חמצון, ברזל ומינרלים חיוניים רבים. מחקרים אחרונים בעולם מצאו קשר בין צריכה של שמן זרעי הרימון לחיזוק המערכת החיסונית, הורדת לחץ דם ,איזון כולסטרול ואיזון רמות סוכר בגוף."

קרדיט צלם- דניאל לילה.

קרדיט צלם- דניאל לילה.

מחיר המארז:  35.99 ש"ח.

מארז נוסף- מכיל בקבוק שמן זית בלדי סבא חביב (750 מ"ל) ,צנצנת זיתים שחורים מרוקאים (300 גרם) ודבש (350 גרם) במחיר: 55 ש"ח.

את המארזים ניתן יהיה להשיג בראשית חודש ספטמבר בחנות המפעל בקיבוץ פרוד, ברשת "לגעת באוכל" ובהזמנה בשירות "סבא חביב עד הבית" (הספקה עד 3 ימי עסקים)-בטלפון- 046991888 או באתר- http://www.sabahabib.com

צרפו למתנה ספר בישול או אפיה וזה יהיה מושלם ומפנק.