תגיות

,

הדקה ה-90 והתיאטרון הלאומי "הבימה" יוצאים במיזם משותף:

כרטיסי תיאטרון ברגע האחרון במחירים מוזלים בהנחה של עד 90%

במסגרת שיתוף הפעולה בין השניים יוכלו הישראלים לרכוש כרטיסים להצגות ב-24 השעות שלפני ההצגה בהנחות של 90% על מחירי הכרטיסים המלאים

קבוצת הדקה ה-90 והתיאטרון הלאומי "הבימה" יוצאים בשיתוף פעולה חדש שיאפשר רכישת כרטיסים להצגות ב-22 ₪ בלבד להצגה באתר ייעודי: http://daka90habima.titan-ecs.com/. במסגרת המיזם המשותף ניתן יהיה לרכוש כרטיסים ב-24 השעות שלפני ההצגה בהנחה של 90% מהמחיר המלא – כלומר כרטיס במחיר של כ-20 ₪ בלבד, במקום מאות שקלים למחיר המלא.

 

שיתוף הפעולה החדש יאפשר לפתוח את שערי התיאטרון הלאומי לקהל הרחב ולהנגיש את מחירי הכרטיסים בדומה למודל שמיושם בתיאטרון הלאומי בלונדון. המיזם הוא חלק מתרבות צריכה ספונטנית שהולכת ומתרחבת בכל תחומי החיים של החלטות רכישה ברגע האחרון והזמנה און-ליין החל מהשכרת רכב , דרך הזמנת מקומות למסעדות יוקרה או טיפולי ספא  ועד הלוואות.

 

אודליה פרידמן, מנכ"לית התיאטרון הלאומי הבימה: "המיזם המשותף הוא ביטוי לאחד הסעיפים החשובים בחזונו של התיאטרון הלאומי הבימה, לפיו התרבות תונגש לכל המעוניין במחירים השווים לכל נפש ולכל כיס. בעידן שבו יוקר המחיה מכביד על מרבית האזרחים, מצאנו דרך מקורית להציע מחיר אטרקטיבי לקהל הרחב שיאפשרו לו לצרוך יותר תרבות בכלל והצגות בפרט. אנו נרגשים מהיוזמה ומקווים שרבים ככל האפשר ייהנו ממנה."

 

דנה לביא, משנה למנכ"ל הדקה ה-90: "המיזם החדש הוא חלק מהרחבת המותג לעולמות תוכן נוספים, המעניקים ערך משמעותי לרכישות ברגע האחרון. למעשה באתר הדקה ה-90 ניתן למצוא כיום קניון של מוצרים – מחופשות וטיסות בארץ ובחו"ל, דרך בתי ספא והלוואות ועד לווילות להשכרה לאירועים ולחופשות. אנחנו גאים לשתף פעולה עם התיאטרון הלאומי של ישראל ולייצר שיתוף פעולה שיש לו גם ערך של צרכנות נבונה, אך לא פחות חשוב מכך, ערך תרבותי-חברתי לציבור הרחב".