תגיות

, , ,

DSCN8444

צלם רן הילל

צלם רן הילל

Desserts מותג חדשני ופורץ דרך בתחום חומרי הגלם לאפייה, עולה על המדפים עם כ-150 מוצרים חדשניים. השף- קונדיטור המוערך אורן בקר, יפתח את המוצרים וישמש כפרזנטור.

דומה שמאז המצאת הקפסולה לאספרסו טרם הייתה מהפכה קולינרית כמו זו שהשף אורן בקר יחד עם Desserts מוביל כעת בתחום האפיה.

Desserts מותג האפייה המקצועית, החדשני ופורץ הדרך בישראל, עולה בימים אלה על המדפים ברשתות השיווק ומשיק למעלה מ-150 מוצרים הכוללים חומרי גלם לאפייה, ב-14 קטגוריות שונות, כאשר למעלה מ-80 אחוזים מהם – מוצרים חדשים שלא ניתן למצוא ברשתות השיווק. בין המוצרים החדשניים- מחיות פרי מעולות, מקרונים, שוקולד מתקשה, טארטים אפויים, צבעי מאכל חדשניים ע"ב שמן ועוד.

צלם רן הילל

צלם רן הילל

מאוד הרשימו אותי מחיות הפרי, תוך מחשבה על הכנת מרמלדות ( אילזי נתנה לי פעם מתכון אולי כעת יגיע הזמן הנכון), ולא רק,יש חצאי מקרונים מוכנים, רק להכין ולהוסיף את המילוי, בלי לשבור את הראש כי קונדיטוריה זה מדע מדויק. מצאתי כאן תערובת להכנת מהליבי פרווה, רק להוסיף מים ( בטח נמצא נוסחה לשמנת או חלב.. ואם האורחים מודיעם שהם באים יש מספיק זמן להכין ואפילו לקרר ואם תרצו יש אפילו שבבי קוקוס קלויים. רוצים להשקיע באורחים? יש גם תערובת להכנת סופלה ואפילו תערובת להכנת גנאש. בקיצור מי שיתעמק במוצרים יבין שהוא נמצא בלונה פארק של מוצרי אפייה מסחררים.

Desserts הינו אוטוריטה בתחום פתרונות האפייה האיכותיים בישראל לקונדיטורים מקצועיים ולשפים חובבים ולבשלנים בייתים, ולראשונה בישראל לוקח מותג את נושא האפייה המקצועית ומפריט אותה לרמת הצרכן הפרטי, כך שהמוצרים פונים הן למשתמש הביתי והן לקהל המקצועי והמוסדי.

המותג מציע מוצרים באיכות מעולה, ללא פשרות על איכות חומרי הגלם, באריזות גדולות במיוחד, המתאימות לחובבי אפייה המעוניינים לחסוך ולאופים מקצועיים. Desserts מאפשר לכל צרכן – שומרי משקל, נמנעים מגלוטן, טבעונים, סוכרתיים וכו' ליהנות משלל מאפים וקינוחים. מוצרי Desserts הינם בעלי כשרות בדץ חתם סופר ואריזות מאושרות על ידי משרד הבריאות. בניגוד לנורמה בשוק, תציע Desserts אריזות חדשניות ואיכותיות ברמה בינלאומית הכוללות פירוט ערכים תזונתיים, רכיבים, כשרות ואלרגניים.

DSCN8451A

DSCN8441A

DSCN8437A

DSCN8435A

כחלק מההשקה, משיק המותג שיתוף פעולה אסטרטגי צמוד עם השף-קונדיטור המוערך אורן בקר. Desserts כחלק מערכיה הכוללים מקצועיות, איכות וחדשנות בלתי פוסקת, הינה החברה היחידה בתחום האפייה המקצועית, המחזיקה ביועץ קולינרי צמוד לפיתוח המוצרים ופרזנטור מוביל בתחום האפייה- השף קונדיטור המוערך אורן בקר בוגר בית הספר היוקרתי "קורדון בלו" בסידני וכוכב תכנית הבישול הפופולרית "ככה אופים את זה" בערוץ 10. בקר המזוהה עם אפייה איכותית ללא פשרות, מלווה את החברה צעד אחר צעד בתפיסה הקולינרית האסטרטגית, עומד בראש מחלקת פיתוח המוצרים, מעניק אישור לאחר ביקורת טעימה למוצרים השונים, מתאים מתכונים למוצרים השונים ומעניק ערך מוסף מקצועי עד בית הלקוח.

כל אריזה של המותג כוללת מתכונים יצירתיים של אורן בקר לשימוש בחומרי הגלם וסרטוני הדרכה אשר יעניקו לצרכנים הסופיים, מדריך פרטי בכל שלבי הכנת הקינוח. Desserts תלווה את כל נקודות המכירה וימקצעו אותן בידע ובחומרי גלם חדשים ומחודשים הכוללים גם מוצרים קפואים כגון מחיות פרי ופירות קפואים .

DSCN8432A

DSCN8427A

אורן בקר, שף קונדיטור פרזנטור המותג:" ערכי המותג דיזרטס והחזון של מיקי הובילו אותי להצטרף ולהוביל מקצועית את המותג החדש. אני סמוך ובטוח כי החברה תגיע ליעדיה המסחריים והמקצועיים בארץ ואף בעולם. אנו בדיזרטס מבטיחים בשורה של איכות ללא פשרות ומקצוענות שיבואו ליידי ביטוי באיכות חומרי הגלם, בשירות האישי ובחדשנות המוצרים.

הדברים שהשף אורן בקר נתן להם דגש הם יצירתיות, מבחר ומגוון, איכות, מקצועיות, עדכניות ועם שמירה על ערכים אלו כאשר מי שעומד מאחורי המוצר זה אורן בקר השף המוערך ביותר בתחום אני בהחלט יכול להמליץ לכם להתנסות ו… להתמכר.

DSCN8416A

DSCN8415A

DSCN8414

DSCN8442A

טעמתי, ניסיתי, אני כבר התמכרתי.

כרגע להשיג ברשתות המקצועיות כמו ספייסס ופעמית סטור  ובלמעלה מ100 חנויות מתמחות מקומיות ולאחר החגים ברשתות השיווק המובילות.

http://www.desserts.co.il/

 

 

 

 

 

מודעות פרסומת