תגיות

, ,

ציפורים הסמויות מן העין והטבע הטבוע בלב | שלמה ולדמן

אוצר התערוכה: פרופ' אסא כשר

15-29 באוקטובר בחלל ארט מרקט בתל אביב

תערוכת צילומי הטבע "ציפורים הסמויות מן העין והטבע הטבוע בלב" של שלמה ולדמן תפתח ב15 באוקטובר ותמשך עד ה29 באוקטובר בחלל ארט מרקט בתל אביב.
התערוכה, אותה אצר פרופ' אסא כשר באה להראות לנו את היופי הבלתי נדלה של בעלי חיים בטבע, במיוחד ציפורים. בדרך כלל היופי הזה סמוי מן העין, חוגג את עצמו במקומות שאינם מוצפים בבני-אדם. וכשהמראות המרהיבים מתגלים לעין הם מטביעים את רישומיהם בלב המתבונן הצילומים של שלמה ולדמן מציגים את בעלי הכנף ובעלי חיים אחרים באתרים הטבעיים שלהם, כשהם מראים את החופש הטבעי שלהם ללא שום הפרעה אנושית. הצילומים מתעדים אותם בשעת מעוף או במנוחה, בודדים או זוגות, עצמאיים או תלויים בהוריהם, בכל המצבים הטבעיים שלהם. ותמיד הם יפים ותמיד הדמויות שלהם מפעימות ביופיין המיוחד.

בתערוכה יוצגו מעל ל15 עבודות הצילום של שלמה וולדמן.

הפתיחה החגיגית של התערוכה תתקיים ב15.10 בשעה: 20:00 בחלל ארט- מרקט
בתכנית האמנותית:
דברי פתיחה מאת האמן הבינלאומי דוד גרשטיין.
אסא כשר– אהבת ציפורים.
הזמרת שולי נתן תשיר את שירת הציפורים.
שלמה ולדמן.

שלמה ולדמן Shlomo Waldmann)   ) , צלם טבע ואוהב טבע מגיל צעיר, כל הווייתו קשורה באמנות ובטבע כמו צמחים, אבנים ומינרלים ,עצי פרי וציפורים. עבודותיו כוללות צילום פורטרטים, סטודיו ובעיקר טבע וציפורים בפרט. עבודותיו מוצגות בפורומים פרטיים שונים ומגוונים, ברשתות החברתיות ובאתר www.shlomow.com

Art Market

צילומים: שלמה וולדמן

הוא חלל חדשני הממוקם בנמל תל-אביב, ומזכיר את חללי האמנות שבסוהו בניו יורק. החלל בעל אופי ייחודי שהופך את המפגש עם אמנות איכותית לנגישה גם לאנשים שאינם נוהגים לרכוש אמנות ואינם רואים עצמם כאספנים. המקום מחזיק באוסף של כ- 1,000 יצירות המאפשרות לקהל הרחב הזדמנות לשוטט, לגלות ולרכוש אמנות, לבית או למשרד, והכול במחירים הוגנים.

חלל Art Market שייך לקבוצת ברונו ארט ששורשיה לפני כ- 100 שנה, המשכה בגלריה ברונו בתל-אביב, והיום מחזיקה בגלריות באיים הקרביים, הודו ובסינגפור, ומשווקת יצירות אמנות ישראלית בארה"ב ובאסיה.

הקהל מוזמן – הכניסה חופשית

התערוכה תתקיים בין ה15-29 באוקטובר בחלל ארט- מרקט בתל אביב. ברחוב התערוכה 3, (סוף רחוב הירקון פינת דיזנגוף) תל-אביב.
יש לברר שעות פעילות
פרטים נוספים
Art Market: www.artmarketisrael.com טל': 03-6488070