תגיות

, ,

I DARE YOU- POSTER

סרטו הקצר של הבמאי אלי קליין, I Dare You, התקבל השבוע לשלושת פסטיבלי "סרטי האימה" המובילים בארה"ב, זה לאחר שהסרט השתתף לפני כחודש בפסטיבל דרגון קון באטלנטה. (פסטיבל המושך אליו עשרות אלפי מבקרים מידי שנה. השנה היו בו  65,000 מבקרים…)

SF IndieFest – סאן פרנסיסקו – פסטיבל המציג מדי שנה את סרטי המדע בדיוני הטובים ביותר לטעמם, אלטרנטיביים וחתרניים.

HOUSECORE™ HORROR FESTIVAL – טקסס – פסטיבל שנתי המרכז סרטי אימה מכל העולם. מתקיים בטקסס זאת השנה השלישית. הנושא שלו רוק כבד וסרטי אימה. מייסד הפסטיבל הוא סולן להקת פנתרה האגדית.

9th ATLANTA HORROR ​FILM FESTIVAL – פסטיבל סרטי אימה מכל העולם המתקיים ברצף משנת 2006. זה פסטיבל סרטים  שמתמחים במדע בדיוני,פנטזיה ואימה. הפסטיבל מתקיים זאת השנה התשיעית שלו והוא נמשך 10 ימים.

הפקת הסרט נעשתה כולה בארץ וצולמה במקום נטוש במרכז הארץ.

השחקנית הראשית בסרט היא ג'אקלין גרסמן מגרמניה, שהיתה בארץ באותה תקופה וענתה למודעה שפורסמה בדיוק באותה העת. לצילומים עצמם הגיעה במיוחד מגרמניה וכך גם לצילומי ההשלמה. שני השחקנים האחרים הם אורי פילו קרמן, ישראלי שדובר אנגלית כשפת אם והאמריקאי בארי הלפרט החי בישראל.

IMG_8805

כשנה לאחר שמגפה מסתורית שהקימה את המתים והדביקה את החיים התפרצה, היא נבלמה.

מידי פעם כשהתפרץ מקרה חדש הוא חוסל על ידי האזרחים או הצבא.

אבל יש שמועות שחלק מהנגועים לא מחוסלים ונלקחים לאזורים שהצבא סגר.

טרי וג'ף משתתפים במשחק אומץ מסוכן. שניים נכנסים לאזור צבאי סגור שבו הנגועים (זומבים) מסתובבים בחופשיות ומי שיוצא ראשון עם הוכחה שהתעמת עם נגוע ניצח.

במהלך שהותם בפנים, טרי וג'ף מגלים שהצבא עורך ניסויים בנגועים ושהמשחק המסוכן שהם משחקים מסתבך ונהיה מסוכן עוד יותר.

 

סרטי זומבים הם אחד מתת הז'אנרים הבולטים של ז'אנר האימה בשנים האחרונות.

“I Dare You” הוא הישג לבמאי אלי קליין, במאי מזה 15 שנה בתחום הטלוויזיה, שביים לאורך השנים פרסומות, קליפים, סרטי קמפיין תעמולת בחירות וסרטי תדמית לחברות.

הסרט כבר הוצג בשני פסטיבלים בארה"ב והוא מכיל את כל האספקטים החשובים של סרטי אימה וזומבים, מצליח למתוח כשצריך, נראה טוב וכולל כמה סצנות אכזריות במיוחד.

 

הסרט מלווה באתר אינטרנט מתקדם הכולל את קליפ שיר הנושא, צילומים בלעדיים מאחורי הקלעים, קישור לפייסבוק, חדשות ובקרוב חנות עם מוצרים מהסרט.

www.idareyoumovie.com