תגיות

,

הסדרה לכל המשפחה

חמישה מופעים שהם מסע לעולמה המרתק של המוסיקה הקלאסית

סדרת הקונצרטים המצליחה לכל המשפחה של הסינפונייטה הישראלית באר שבע בעונה חדשה!
הוגה, מגיש ומנצח: חן צימבליסטה

 

יחצ

יחצ

לאור ההצלחה הגדולה של שיתוף הפעולה בין המנצח ונגן כלי ההקשה חן צימבליסטה והסינפונייטה הישראלית באר שבע בשתי העונות הקודמות, אנו שמחים לבשר על פתיחת העונה השלישית בסדרת הקונצרטים לכל המשפחה. הסדרה, בניהולו המוסיקלי ובניצוחו של חן צימבליסטה, כוללת חמישה קונצרטים אשר יחשפו את הצופים הצעירים ליצירות נבחרות ולהיכרות עם סולנים בינלאומים.

הסדרה כוללת האזנה מודרכת, שיתוף הקהל ותגבור התזמורות עם תלמידי מוסיקה מקומיים שמוזמנים לנגן עם התזמורת על הבמה ולחוות מפגש בלתי אמצעי עם נגנים מקצועיים ותזמורת סמפונית.

ב16:30- בפואייה – "ילדים מנגנים לילדים" במסגרת מופעי קדם קונצרט להנאת המקדימים.

תחילת הקונצרט ב 17:00.

הסדרה מיועדת לגילאי 5-125!

חן צימבליסטה- קרדיט יחצ

בקונצרט הראשון בסדרה "פתיחה חגיגית ותרועת החצוצרה" שיתקיים ב-29 באוקטובר,

נפגוש את נגני כלי הנשיפה מהתזמורת אשר ינגנו ויספרו כיצד התחילו לנגן, ונלמד מקרוב על חצוצרה, קרן יער וטרומבון. בקונצרט גם נארח את מקהלת מרחבים.

בתכנית: בולרו (רוול), ריקוד נפוליטני (צ'ייקובסקי), עולם חדש מתוך הסרט "אלאדין"(מנקן/לויטס), שירת הטוריאדור מתוך האופרה "כרמן" (ביזה)

חן צימבליסטה, מנצח וסולן

רומן קוט, קרן יער

טל בר ניב, חצוצרה

אמיר רבינוביץ', חצוצרה

עילי קויצקי, חצוצרה

 

בקונצרט השני בסדרה "ניגונים ואגדות" שיתקיים ב-3 בדצמבר,

נאזין למוסיקה יהודית בת אלפי שנים ושירים ופיוטים שכולם מכירים, עם נגן הקלרינת והסקסופון חנן בר סלע. בתכנית: מחרוזת כנר על הגג, מערת פינגל (מנדלסון), אדון עולם, שיר שבת ומוסיקה יהודית מן העולם.
חן צימבליסטה, מנצח וסולן

חנן בר סלע, קלרנית וסקסופון

 

בקונצרט השלישי בסדרה "ראוול פגניני ורוקנרולמופע חו"ל" שיתקיים ב10 בפברואר, נבדוק האם הכינור הוא כלי רק של מוסיקה קלאסית? הסולנית האורחת רוזאן פיליפנס (הולנד) תפליא בביצועים סוחפים ליצירות קלאסיות ומזרח-אירופאיות. בתכנית: רונדו קפריציוזיו (סן סנס), ציגאן (רוול), ריקודים סלובניים (דבוז'ק) ובכורה עולמית ליצירה מיוחדת שנכתבה במיוחד עבור רוזאן פיליפנס וחן צימבליסטה מאת המלחין ההולנדי תומס באייר.
חן צימבליסטה, מנצח וסולן

רוזאן פיליפנס, כינור


בקונצרט הרביעי בסדרה "הגיטרה של אדםמופע חו"ל" שיתקיים ב30 במרץ,

'נמריא' לספרד עם המקצבים השונים של הפלמנקו בביצוע אמן הגיטרה אדם דל מונטה (ארצות הברית) ורקדנית פלמנקו. בתכנית הקונצרט: אלבניזאסטוריאס, רודריגוקונסיירטו דה ארנחואז, דה פאייה – הכובע משולש הקצוות, ג'רונימו חימנזקונצ'רטו לקסטנייטות

חן צימבליסטה, מנצח וסולן

אדם דל מונטה, גיטרה

בקונצרט החמישי בסדרה "קרנבל החיות" שיתקיים ב1 ביוני 2016,

אתם מוזמנים לחוויה רב חושית עם ביצוע מקורי של היצירה "קרנבל החיות" מאת סן סנס, בליווי פסנתרנים, קריינות וסרטי אנימציה, פרי שת"פ מקורי עם המחלקה לתקשורת חזותית ויצ"ו חיפה. בתכנית ינוגנו ארבעה עשר פרקי היצירה בליווי מספר.
חן צימבליסטה, מנצח וסולן

אירית רוב ואריאל כהןדואו תל אביב, פסנתרים

בני בשן, מספר

המנצח ואמן כלי ההקשה חן צימבליסטה משמש כיום כמנצח ומנהל מוסיקלי בסדרות מוסיקה שונות עם הסמפונית ירושלים ועם הסינפונייטה באר שבע ובשנה האחרונה הוזמן לנצח על תזמורת קייב ועל הקאמרית של טיביליסי (גאורגיה). בנוסף, כנקשן ואמן מרימבה, לחן רפרטואר עשיר ומגוון עם רביעיות מיתרים וכן מופע סולו חדש, בעקבות השקת הדיסק LEVITATION זוכה פרס IMA לשנת 2013.

הסדרות המוסיקליות של חן צימבליסטה ייחודיות ובלעדיות בכמה היבטים. "הסדרה לכל המשפחה" כוללת האזנה מודרכת, שיתוף הקהל ותגבור התזמורות עם תלמידי מוסיקה מקומיים שמוזמנים לנגן עם התזמורת על הבמה ולחוות מפגש בלתי אמצעי עם נגנים מקצועיים ותזמורת סמפונית. סדרת הערב "קלאסיקל רבולושן" היא סדרה בת 3 קונצרטים המתקיימת במסגרת הסדרה הפופולרית של הסמפונית ירושלים. חן צימבליסטה מנצח על הרכב סמפוני ומפגיש את הקהל עם מוסיקה קלאסית מוכרת וידועה לצד מוסיקה פופולרית איכותית, בהגשה וברוח חדשים.

 

כל הקונצרטים יתחילו בשעה: 17:00 במשכן לאמנויות הבמה, שד' רגר 41 בארשבע

מחיר הסדרה – 5 קונצרטים 300-374 ₪

מחיר קונצרט אחד: 100 ש"ח

טל' להזמנת כרטיסים 08-6266422

מודעות פרסומת