תגיות

,

צימבליסטה- קרדיט יחצ (1280x853)

מוסיקה יהודית, פרוקופייב ומנדלסון בקונצרט השני בסדרה לילדים ולכל המשפחה  של הסינפונייטה הישראלית באר שבע

הוגה, מגיש ומנצח: חן צימבליסטה

3 בדצמבר במשכן לאמנויות הבמה בבאר שבע

 

"אגדות וניגונים", קונצרט שני בסדרה לכל המשפחה שהינה שיתוף פעולה בין המנצח ואמן כלי ההקשה חן צימבליסטה והסינפונייטה הישראלית באר שבע יתקיים ב3 בדצמבר במשכן לאמנויות הבמה בבאר שבע.

בקונצרט זה נאזין למוסיקה יהודית בת אלפי שנים, שירים ופיוטים שכולם מכירים, עם נגן הקלרנית חנן בר סלע  ואורחים צעירים ומוכשרים מרחבי הנגב: מקהלת הילדים "צלילי אשכול" וילדים מנגנים מקונסרבטוריונים מרחבים, ירוחם ערד ועוד אורחים נפלאים שישתלבו עם צליליה של תזמורת הסינפונייטה הישראלית באר-שבע, בניצוחו ובהנחייתו המרתקת של חן צימבליסטה.

בתכנית הקונצרט:

פרוקופייב – פתיחה על נושאים עבריים

מנדלסון – מערת פינגל

מוסיקה יהודית -היהודי מחרוזת "אט אזוי", מחרוזת "פריילעך", מחרוזת "כנר על הגג" ועוד.

 

הסדרה לכל המשפחה לאור ההצלחה הגדולה של שיתוף הפעולה בין המנצח ונגן כלי ההקשה חן צימבליסטה והסינפונייטה הישראלית באר שבע בשתי העונות הקודמות, אנו פותחים את  העונה השלישית בסדרת הקונצרטים לכל המשפחה. הסדרה, בניהולו המוסיקלי ובניצוחו של חן צימבליסטה, כוללת חמישה קונצרטים אשר יחשפו את הצופים הצעירים ליצירות נבחרות ולהיכרות עם סולנים בינלאומים. הסדרה כוללת האזנה מודרכת, שיתוף הקהל ותגבור התזמורות עם תלמידי מוסיקה מקומיים שמוזמנים לנגן עם התזמורת על הבמה ולחוות מפגש בלתי אמצעי עם נגנים מקצועיים ותזמורת סמפונית.

הסדרה מיועדת לגילאי 5 ולכל המשפחה.

המנצח ואמן כלי ההקשה חן צימבליסטה משמש כיום כמנצח ומנהל מוסיקלי בסדרות מוסיקה שונות עם הסמפונית ירושלים ועם הסינפונייטה באר שבע ובשנה האחרונה הוזמן לנצח על תזמורת קייב ועל הקאמרית של טיביליסי (גאורגיה). בנוסף, כנקשן ואמן מרימבה, לחן רפרטואר עשיר ומגוון עם רביעיות מיתרים וכן מופע סולו חדש, בעקבות השקת הדיסק LEVITATION זוכה פרס IMA לשנת 2013.

הסדרות המוסיקליות של חן צימבליסטה ייחודיות ובלעדיות בכמה היבטים. "הסדרה לכל המשפחה" כוללת האזנה מודרכת, שיתוף הקהל ותגבור התזמורות עם תלמידי מוסיקה מקומיים שמוזמנים לנגן עם התזמורת על הבמה ולחוות מפגש בלתי אמצעי עם נגנים מקצועיים ותזמורת סמפונית. סדרת הערב "קלאסיקל רבולושן" היא סדרה בת 3 קונצרטים המתקיימת במסגרת הסדרה הפופולרית של הסמפונית ירושלים. חן צימבליסטה מנצח על הרכב סמפוני ומפגיש את הקהל עם מוסיקה קלאסית מוכרת וידועה לצד מוסיקה פופולרית איכותית, בהגשה וברוח חדשים.

 

הקונצרט יתקיים ביום שלישי, 3 בדצמבר  בשעה 17:00 ובשעה: 18:30 במשכן לאמנויות הבמה, שד' רגר 41 בארשבע.

בשעה 16:30 ילדים מנגנים לילדים בפואיה המשכן במסגרת מופעי קדם קונצרט.

מחיר הסדרה – 5  קונצרטים 300-374 ₪

מחיר קונצרט אחד: 100 ש"ח

טל' להזמנת כרטיסים  08-6266422

 

מודעות פרסומת