תגיות

,

להקת המחול קמע במופע לנוער ולכל המשפחה

להקת המחול קמע תופיע ב-20 בדצמבר בבאר שבע עם המופע "גליץ' ": מופע לנוער ולכל המשפחה, מאת הכוריאוגרף והמנהל האמנותי של הלהקה תמיר גינץ

20 בדצמבר, בשעה 20:00 במשכן לאמנויות הבמה בבאר שבע.

להקת המחול קמע תופיע ב-20 בדצמבר עם המופע "גליץ' " (Gleech ), מופע מחול לנוער, ולכל המשפחה מאת הכוריאוגרף והמנהל האמנותי של הלהקה, תמיר גינץ.

בבסיס היצירה קבוצת תלמידים בזירת בית הספר, המתמודדים עם חוויות נעורים בסיפור על תחרותיות, חברות ואהבה. דרך הדמויות השונות מעלה היצירה סוגיות של סבלנות וסובלנות, קבלת השונה, וחברות אמת. הכוריאוגרפיה, בקצב  ללא הפסקה, נרקמת לצלילי פסקול סוחף של שירים מובחרים מהזמר העברי.

ענת פדני

ענת פדני

המופע כולל פעילות אינטראקטיבית עם הקהל המשתתף במופע בצורה פעילה ובכלל זה מוזמן לבמה.

"כילד התחלתי לרקוד בעקבות הערצתי לסדרה "תהילה" (FAME), שסחפה אותי לעולם המחול לקול שירים שובי לב", אומר תמיר גינץ, "אני מקווה במופע הזה לקרב בני נוער אל שפת המחול, באמצעות פסקול המורכב מזמר עברי משובח וסיפור שהוא למעשה שיקוף של עצמם. מעבר לכל דבר גם בעבודה הזו הלהקה רוקדת ומציגה מחול מאתגר. זו למעשה קריצה שובבה וסאטירית לעולם של מיוזיקלס וסרטי נעורים".

 

המחול קמע הנה אחד מהקולות המרכזיים בעולם המחול הישראלי, היא נוסדה בשנת 2002 כיוזמה משותפת של דניאלה שפירא ותמיר גינץ כלהקת הבית של מרכז המחול בת דור באר שבע ע"ש לארי וליליאן גודמן.

צוות הלהקה על רקדניה מתגוררים בבאר שבע והנם חלק בלתי נפרד מהקהילה התרבותית בעיר ושגרירים שלה בעשרות מופעים מדי שנה בארץ ובעולם. הלהקה זכתה להצלחה בסיורי הופעות ובפסטיבלים יידועי שם באירופה, דרום אמריקה, בסין ובהודו.

 

תמיר גינץ, המנהל האמנותי והכוריאוגרף של הלהקה, יוצר עבודות המהוות את הציר המרכזי ברפרטואר ומאופיינות בשפה אישית, ססגונית וייחודית המתבססת על הטכניקות הקלאסית והמודרנית. על הבמה גינץ מצליח ליצור עולם עשיר ברבדים ששואב אליו את הקהל. קמע נותנת במה ליצירה ישראלית מקורית של כוריאוגרפים אורחים ושל רקדנים יוצרים. רקדני הלהקה מקיימים פרויקטים חינוכיים של הוראה והסברה בבתי-ספר, מגמות ואולפנות מחול, סדנאות אמן, סדנאות רפרטואר ותכניות העשרה בכל רחבי הארץ.

יוצרים:

כוריאוגרפיה: תמיר גינץ

מוזיקה: קולאז'- אולפני ג'אנגל סאונד.

דרמטורג: עידן אבישר

תלבושות: לימור דרור- הרשקו

תאורה: שי יהודאי

רקדני להקת המחול קמע.

 

 

יעד גילאים: 13-18 ולכל המשפחה

גליץ', יום ראשון, 20 בדצמבר בשעה: 20:00

במשכן לאמנויות הבמה בבאר שבע.


מחיר כרטיס: 65 ₪ טל' להזמנת כרטיסים: 08-6266400

מודעות פרסומת