תגיות

,

סדנת המחול ורטיגו גאה להציג:

הופעת סטודיו בכפר

כניסה חופשית למופע

יום ב', 30.11.15, בשעה 18:00, בכפר האמנות האקולוגי ורטיגו, קיבוץ נתיב הל"ה

הופעת סטודיו. צילום Brenda Pe'rez

הופעת סטודיו. צילום Brenda Pe'rez

 

להקת המחול ורטיגו ממשיכה לטפח ולתת במה לדור ההמשך של רקדני ישראל במסגרת סדנת המחול ורטיגו. באירוע משתתפים רקדני סדנת המחול ורטיגו וכן רקדני תוכנית מסע של הסוכנות היהודית (Vertigo International Dance Program). במופע יציגו הרקדנים הצעירים ממיטב הרפרטואר של להקת המחול ורטיגו, וכן קטעים מתוך הרפרטואר של מץ אק, סשה וולץ ונאצ'ו דואטו.

 

הכניסה חופשית! כולם מוזמנים!

 

סדנת המחול ורטיגו הוקמה ב 2002, והינה תכנית אימון והכשרה לרקדנים צעירים בשלב המעבר מתלמיד לרקדן. הסדנא נועדה להשלים את הכשרתו של הרקדן בתחומי הטכניקה ולחשוף אותו ליוצרים ויצירות מכל העולם. הסדנא משלימה לרקדן המתחיל את הניסיון הבימתי ומכינה אותו להשתלבות בלהקות המחול השונות. סדנת המחול ורטיגו פועלת לצד להקת המחול ורטיגו בירושלים ובכפר האקולוגי בקיבוץ נתיב הל"ה.

 

בברכה, "לינה בלס יחסי ציבור", 03-6498363, linaballaspr@gmail.com

סדנת המחול ורטיגו

סדנת המחול ורטיגו הוקמה בינואר 2002, והינה תכנית אימון והכשרה לרקדנים צעירים בשלב המעבר מתלמיד לרקדן. הסדנא נועדה להשלים את הכשרתו של הרקדן בתחומי הטכניקה: בלט קלאסי, מחול עכשווי, רפרטואר, אימפרוביזציה וקונטאקט, ולחשוף אותו ליוצרים ויצירות מכל העולם. הסדנא מעניקה לרקדן כלים רבים בתחום המחול העכשווי ומכשירה אותו לצאת לדרך מקצועית בלהקות כמו ורטיגו או להקות נוספות, להמשיך בלימודים גבוהים או להתפתח בתחום בארץ או בעולם.

סדנת המחול ורטיגו פועלת לצד להקת המחול ורטיגו בירושלים ובכפר האקולוגי בקיבוץ נתיב הל"ה.

 

תוכנית 'מסע' ורטיגו
תכנית במסגרת פרויקט מסע של הסוכנות היהודית, לסטודנטים מחו"ל המגיעים לירושלים ללמוד בורטיגו לתקופה של
5 חודשים, בשני מחזורים: אוקטובר ופברואר.

תכנית 'מסע'- 'ורטיגו' הינה תכנית ייחודית לרקדנים אשר מגיעים מכל קצוות תבל להתגורר בעיר ירושלים, לעבור את תכנית ההכשרה של ורטיגו לרקדנים בסטודיו במרכז ז'ראר בכר, לחיות את ההווי המיוחד של העיר יחד עם הקולגות הישראלים שלהם, יחוו ואף לזכות להתנדב בכפר האקולוגי של ורטיגו בעמק האלה המהווה מודל לחיים אקולוגים. בלהקה מאמינים כי מירושלים ומתוך האמנות הבינלאומית שתיווצר במקום, יצאו שגרירים טובים יותר לעיר ולמדינה עם חזרת הרקדנים לארצותיהם וגם הרקדנים הישראלים יזכו להיכרות עם רקדנים מהעולם ויצירת חוויה בינלאומית.