תגיותשלוש קומדיות טרגיות העוסקות ברצון לחיות ובחיים שאנחנו מבקשים לעצמנו.
כתב וביים: אלי חביב

צוות השחקנים כולל את השחקן הותיק גבי עמרני ואת מנכ"ל התיאטרון, אריק עשת, שחוזר לבמה אחרי 25 שנים.
עוד משתתפים: פביאנה מיוחס, תום חגי, יריב קוק, רם מזרחי,
יונתן פורת ויעל שטולמן

בכורה בירושלים 20.1, בית מזי"א
בכורה בתל אביב, 26.1, צוותא


תיאטרון האינקובטור מעלה הצגה חדשה – מה שחשוב באמת (ירושלים, 20.1, ת"א, 26.1).
את ההצגה כתב וביים אלי חביב. "מה שחשוב באמת" מציגה שלוש קומדיות טרגיות העוסקות ברצון לחיות ובחיים שאנחנו מבקשים לעצמנו.
צוות השחקנים כולל את השחקן הותיק גבי עמרני בתפקיד זקן שזמנו עבר. מנכ"ל תיאטרון האינקובטור, אריק עשת, מופיע אף הוא על הבמה לראשונה אחרי 25 שנים. לצדם משתתפים השחקים: פביאנה מיוחס ("הטווס מסילוואן"), תום חגי, יריב קוק, רם מזרחי, יונתן פורת ויעל שטולמן.

צילום דלית פרי (1)

צילום דלית פרי (1)

אלי חביב טווה שלושה סיפורים שלכאורה אין ביניהם קשר אך למעשה שלושתם נוגעים באותן סוגיות שמעסיקות כל אדם בעולם. מה שחשוב באמת נוגעת בשאלות שכל אחד שואל את עצמו על חייו, על שאיפותיו, על ערך החיים שלו ועל סופם הבלתי נמנע.

הסיפור הראשון עוסק בזוג צעיר שנכנס במפתיע לדירה של זקן חביב שחי בגפו בזמן שהוא אוכל ארוחת ערב. זמנו של הזקן עבר ועכשיו תור הצעירים לגור בדירתו. מול הזוג האוהב ומלא החיים ניצב איש זקן אחד שאוחז בחיים שנותרו לו ולא מוכן להרפות. בלילה אחר, בבסיס צבאי אי שם בארץ, יושבים באוהל אחד משורר כושל ואיש שקוף. זונה אחת, כלי נשק, אלכוהול ושיר גרוע משמשים לשניים חברה. רגע לפי המלחמה שבחוץ, פורצת בתוך האוהל מלחמה מרה. מי מחליט? מה הוא מחליט? מי בוחר? מי ייצא חי מהאוהל? ובשביל מה? בערב שלישי בדירה בורגנית, חוגגת אישה את יום הולדתה ה-50 בחברת בעלה האוהב. הם סועדים ארוחה רומנטית כשקוסם מגיע לביתם, כי מי לא רוצה קסמים בחיים? לכולם משאלות ליום הולדת וחלומות שנשכחו וכעת נותר לבדוק אם החלומות הללו ראויים, האם צריך להגשים אותם או שהחיים הם בעצם משהו אחר לגמרי.

צילום דלית פרי

צילום דלית פרי

הדמויות ופיסות החיים שלהן מספרות סיפורים חדשים אך הן מאירות מחשבות מוכרות ומשאירות את הצופה להרהר בהן ובמה שחשוב באמת גם אחרי צאתו מן האולם.

מה שחשוב באמת – תיאטרון האינקובטור
כתיבה ובימוי: אלי חביב
שחקנים: גבי עמרני, אריק עשת, פביאנה מיוחס, תום חגי, יריב קוק, רם מזרחי, יונתן פורת ויעל שטולמן.
ירושלים, 20.1, בית מזי"א בשעה 20:30
כרטיס: 50/70 ₪. להזמנות: 02-6543004
ת"א 26.1, צוותא 1 בשעה 21:00
כרטיס: 70 ₪. להזמנות: 03-6950156/7