תגיות

,

הזמר ונגן העובד פואד אבו גאנם והיוצרת ואמנית כלי ההקשה לירון מיוחס במופע חדש; מיכאלה הררי בקטע פלמנקו סוחף ודיג'יי JAMA עם מוזיקה מרחבי העולם

הכניסה ללא תשלום!!

יום חמישי, 28/1 בשעה 20:00 , המוזיאון לאמנות האסלאם

המוזיאון לאמנות האסלאם בירושלים לא רק מאמין בדיאלוג בין תרבויות, עמים ולשונות אלא גם עושה! בסוף ינואר יארח המוזיאון את פרויקט "פשוט שרים" של הלל באוניברסיטה העברית בתמיכת קרן פראט לאירוע מוסיקלי על שטיחים וכריות. באירוע ישתתפו הזמר ונגן העוד פואד אבו גאנם והיוצרת ואמנית כלי ההקשה לירון מיוחס במופע חדש, מיכאלה הררי בקטע פלמנקו סוחף ודיג'יי JAMA עם מוזיקה מרחבי העולם.

פואד אבו גאנם

הכניסה הינה ללא תשלום!

יום חמישי, 28/1 בשעה 20:00

פרויקט פשוט שרים המתקיים מזה 4 שנים מבקש ליצור מפגש ודיאלוג בין ערבים ויהודים דרך שירה ומוסיקה כפלטפורמה להכרת התרבות והשפה השונים. באירועי תרבות משותפים נחשפים ערבים ויהודים כאחד למוסיקה ושירה מאבני היסוד של התרבויות.

במפגש במוזיאון לאמנות האסלאם ישתתפו כאמור אמנית כלי ההקשה לירון מיוחס והזמר פואד אבו גנאם. מיוחס, שהחלה את דרכה בעולם הקצב ב 2004 בעת טיול ממושך לסיני שם נחשפה לכלים המסורתיים השונים, מביאה עמה עולם ריתמי עשיר בקצב ומלודיות ממזרח למערב, שיתוף פעולה מיוחד בין שני עולמות מגוונים ,כלים מערבים וכלים מסורתיים. אבו גאנם, בנו של אחמד אבו גנאם, מי שהיה המנצח של התזמורת המוסיקה הערבית ברשות השידור בשנות ה'70 וה'80, היה מוקף במוסיקה ובמוסיקאים כל ילדותו. עם רפרטואר רחב הכולל את מיטב המלחינים הגדולים במזרח התיכון והפולקלור הערבי, הופיע אבו גנאם עוד בהיותו נער ושיתף פעולה עם זמרים ומוסיקאים מכל רחבי הארץ – יהודים מוסלמים ונוצרים כאחד.

עוד במפגש, מופע פתיחה קצר של רקדנית הפלמנקו מיכאלה הררי מהדמויות הבולטות בעולם הפלמנקו הישראלי וכן דיגיי JAMA שישמח את הקהל עם מוסיקת עולם.
 

פשוט שרים:

הזמר ונגן העוד פואד אבו גאנם והיוצרת ואמנית כלי ההקשה, לירון מיוחס במופע חדש; מיכאלה הררי בקטע פלמנקו סוחף ודיג'יי JAMA עם מוזיקה מרחבי העולם.

לירון מיוחס. צילום לירן ברשדצקי2

לירון מיוחס. צילום לירן ברשדצקי2

יום חמישי, 28/1 בשעה 20:00

הכניסה ללא תשלום

 

המוזיאון לאמנות האסלאם

רחוב הפלמ"ח 2 ירושלים

טלפון: 02-5661291

www.islamicart.co.il

שעות פעילות המוזיאון:

שני – רביעי : 10:00- 15:00

חמישי: 10:00- 19:00

שישי – שבת: 10:00 – 14:00

מודעות פרסומת