תגיות

,

מופע חדש בסדרה "תן למלים לעשות בך"

מבית היוצר של מדיטק חולון:

מחווה חגיגית לסופר אשכול נבו

בית, געגוע , וידוי

שלושה סיפורים, שלוש קומות, שלושה עולמות בבניין מגורים בעיר במרכז הארץ או בארץ 'נוילנד' או ליד 'המקווה האחרון בסיביר'

שחקנים יקראו מספריו של אשכול נבו, מוזיקאים ילחינו משיריו במיוחד לערב זה

בהשתתפות: אשכול נבו, דנה ברגר, אלמה דישי, קרן טננבאום, קרן טפרברג, דניאל סלומון, מירה עווד, קרני פוסטל, חמי רודנר

ניהול מוסיקלי: אסף רוט

יום שישי 19.2.16 בשעה 12:00

מדיטק חולון

                              

אשכול נבו - צלם מוטי קיקיון

אשכול נבו – צלם מוטי קיקיון

המופע 'בית, געגוע, וידוי' הינו מופע חדש בסדרה המצליחה "תן למילים לעשות בך" המוקדש לסופר אשכול נבו. המופע יעסוק בסיפוריו של אשכול נבו. שלושה סיפורים, שלוש קומות, שלושה עולמות בבניין מגורים בעיר במרכז הארץ או בארץ 'נוילנד' , בארץ המשאלות או ליד 'המקווה האחרון בסיביר' . זיכרונות צבעוניים והתמסרות לגעגוע בצורת וידוי , רומנטיקה אורבנית שלא מתכלה לעולם. שחקנים יקראו מספריו של נבו ומוזיקאים ילחינו משיריו במיוחד לערב זה. אשכול נבו בפרקי שיחה חדשים ופחות ידועים .

המופע יתקיים ביום שישי ה- 19.2.16 בשעה 12:00 במדיטק חולון.

 

באירוע ישתתפו: אשכול נבו, דנה ברגר, אלמה דישי, קרן טננבאום, קרן טפרברג, דניאל סלומון, מירה עווד, קרני פוסטל, חמי רודנר

ניהול מוסיקלי: אסף רוט

אשכול נבו , סופר ישראלי , נולד בירושלים ב1971.נבו הוא נכדו של ראש הממשלה השלישי של מדינת ישראל לוי אשכול, הקרוי על שמו, בנם של עפרה נבו-אשכול ופרופ' ברוך נבו, נשיא מכללת צפת. מתגורר ברעננה, נשוי לענת ואב לשלוש בנות. בילדותו שהה עם משפחתו בדטרויט, ארצות הברית. שרת בצה"ל כקצין בחיל המודיעין, ולאחר מכן למד פסיכולוגיה באוניברסיטת תל אביב וכתיבה יוצרת באוניברסיטת בן-גוריון בנגב. מנחה סדנאות כתיבה עם המשוררת אורית גידלי ומרצה ב"בצלאל". נבו הוא אמן נבחר של הקרן למצוינות בתרבות לשנת 2008.בשנת2011 כתב שני שירים לאלבום האולפן החמישי של להקת סינרגיה, "חתום באש". "אחכה לך", אחד השירים שכתב לאלבום, יצא כסינגל לתחנות הרדיו בפברואר אותה שנה. ספרו הרביעי "משאלה אחת ימינה" הומחז על ידי דפנה אנגל והוצג ב-2012 על ידי תיאטרון בית ליסין. בין ספריו של נבו: 'צימר בגבעתיים', 'נפרדנו טראח', 'המדריך לנפרד המתחיל', 'ארבעה בתים וגעגוע', 'משאלה אחת ימינה', 'אבא של עמליה נוסע לאוסטרליה', 'נוילנד', 'המקווה האחרון בסיביר', 'שלוש קומות'. ספרו 'משאלה אחת ימינה' הפך מיד עם צאתו לרב מכר וזכה בפרס הזהב ובפרס הפלטינה של התאחדות הוצאות הספרים. "ארבעה בתים וגעגוע", , היה מועמד לפרס ספיר, זכה בפרס הפלטינה של התאחדות הוצאות הספרים, זכה בפרס "ריימונד ואלייר" בצרפת וכבר יצא לאור בצרפת, גרמניה איטליה ואנגלית.

 

סדרת המופעים "תן למלים לעשות בך" מתקיימת במדיטק חולון החל משנת 2007. כל מופע מהווה אנתולוגיה בימתית חיה על נושא מיוחד או עוסק בסופר/ת ומשורר/ת.

במופעים הייחודיים נפגשים על במה אחת שירה וספרות, שחקנים ומוסיקאים, סופרים, סופרות, משוררים ומשוררות ומציגים ביצועים מקוריים, לחנים חדשים לטקסטים ספרותיים על פי נושא המופע.
אשכול נבו

"בית, געגוע, וידוי"

"תן למילים לעשות בך"

יום שישי 19.2.16 בשעה 12:00

מספר המקומות מוגבל
מדיטק חולון, שדרות גולדה מאיר 6 (מול קניון חולון)
להזמנת כרטיסים   03-5021552
מחיר כרטיס: 60 ₪;

הנחה לאזרחים ותיקים, חיילים, תושבי חולון וקבוצות

מודעות פרסומת