תגיות

מוזיאון הילדים הישראלי, חולון מציג:

חגיגת יום הולדת משפחתית – חווייתית

במסגרת התערוכה המוערכת 'דיאלוג עם הזמן'

מוזיאון הילדים בחולון מאפשר לילדים ולהוריהם, כמו גם לסבים ולסבתות – לקיים אירוע יום הולדת חגיגי ויוצא דופן במסגרת התערוכה הייחודית והמוערכת 'דיאלוג עם הזמן'.

 

הסיור החווייתי בתערוכה – המתקיים בהנחיית מדריכים נמרצים בגילאי 70 ומעלה – מעמיק את הקשר בין הדורות ומעורר דיאלוג בין דורי בדרך מהנה, מצחיקה ומרגשת.

 

פעילות יום ההולדת מותאמת מראש לכל משפחה בהתאם לגילאי המשתתפים, אופיים של בני המשפחה והמאפיינים הייחודיים לכל משפחה ומשפחה.

כזכור, המדריכים בתערוכה מובילים את המבקרים במסע לדיאלוג עם הזמן ובעצם למסע היכרות עם עולמם. בדרך המשחק וההתנסות עוברים המבקרים בתחנות שונות, המותאמות למשתתפי החגיגה והלוקחים בה חלק, לדוג': בחגיגות יום הולדת לסבא (או סבתא) – נתרפק על נוסטלגיה משפחתית דרך זיכרונות ותמונות מהעבר של בני המשפחה. המטרה היא להעמיק את ההיכרות ונקודות החיבור עם הסב/סבתא.

 

גם בימי הולדת של ילדים (7 ומעלה)- נשתמש בתמונות של הילד, הורים וסבים (במידה ויש).

צוות התערוכה, המתאים את הפעילות, כאמור, לאופי בני המשפחה, מנסה למצוא נקודות דמיון והתחברות (ההורים/ סבים מספרים על התמונה/ זיכרון מיום הולדת/ משחקים שאהבו לשחק וכו').

 

זאת ועוד, במסגרת פעילות יום ההולדת המשפחתית מפעילים המדריכים את כל בני המשפחה ומלמדים את הדור הצעיר לשחק במשחקי הילדות האהובים שהיו נהוגים בעבר, דוג': קלאס, גומי, גוגואים, חמש אבנים, משחקי קופסא, הולה הופ, רביעיות, תריסר תנ"כי, כדור ספוג (משחקי קיר). תוך כדי משחק מתגלות נקודות החיבור של אז והיום ונוצר דיאלוג בין דורי – משפחתי מעמיק ומרגש. הילדים משחקים במשחקים האהובים הללו, מגלים את הסיפור שמאחורי כל משחק ושומעים חוויות וזיכרונות משפחתיים מפעם.

 

אירוע יום הולדת בתערוכה 'דיאלוג עם הזמן' כולל עד 20 משתתפים ומיועד למשתתפים בגילאי 7 ועד 120 .

 

מחיר אירוע יום הולדת: 65 ₪ למשתתף (מינימום 8 משתתפים).

 

המחיר כולל: פעילות מודרכת – כשעה וחצי.

 

המחיר אינו כולל כיבוד.

 

צוות 'דיאלוג עם הזמן' מקיים שיחה מקדימה עם נציג המשפחה כדי להתאים את הפעילות לקבוצה.

טל' לתיאום אירועי יום הולדת: 03-6503000

 

מוזיאון הילדים הישראלי: שדרות ירושלים 214, חולון

(חניון היכל הספורט החדש)

בעלי תו נכה:קיימת חנייה יעודית סמוך לכניסה למוזיאון

www.childrensmuseum.org.il

מודעות פרסומת