תגיות

, ,

RosannePhilippensקרדיט יחצ

RosannePhilippensקרדיט יחצ

 

קונצ'רטו סרנדה

המנצח ואמן כלי ההקשה חן צימבליסטה והכנרת ההולנדית רוזאן פיליפנס בקונצרט חגיגי עם יצירות מאת דבוז'ק, רוול, סן סנס ופרוקופייב

ובכורה עולמית של המלחין ההולנדי תומס באייר

4 בפברואר בהיכל התרבות קרית גת

6 ו8 בפברואר עם הסינפונייטה הישראלית באר שבע במשכן לאמנויות הבמה בבאר שבע

11 בפברואר עם התזמורת הסימפונית ירושלים

בתיאטרון ירושלים

המנצח ואמן כלי ההקשה חן צימבליסטה ינצח בקונצרט בסדרת "צלילים מהגלובוס" של הסינפונייטה באר שבע ויארח את הכנרת ההולנדית רוזאן פילפינס ב4 בפברואר בהיכל התרבות ק.גת וב6 וב8 בפברואר במשכן לאמנויות הבמה בבאר שבע. וב11 בפברואר עם התזמורת הסימפונית ירושלים בתיאטרון ירושלים.

 

קונצרט זה הוא ערב שכולו יצירות וירטואוזיות לכינור ולתזמורת. הכנרת ההולנדית רוזאן פיליפנס Rosanne Philippens) ) (אשר מנגנת על כינור סטרדיווריוס משנת 1727 ) תנגן יצירות קלאסיות ומזרח אירופאיות ובכורה עולמית ליצירה נכתבה במיוחד עבור פיליפנס וצימבליסטה מאת המלחין ההולנדי תומס באייר.

חן צימבליסטה, מנצח וסולן

רוזאן פיליפנס, כינור  (הולנד)

 

בתכנית הקונצרט:

דבוז'ק – מחולות סלאביים

רוול – ציגאן

סן סנס – מבוא ורונדו קפריצ'יוזו

באייר – !cut – בכורה עולמית!
פרוקופייב – הסימפוניה הקלאסית-מס1

 

חן צימבליסטה- קרדיט אנג'ליקה שר (1)

חן צימבליסטה- קרדיט אנג'ליקה שר (1)

 

המנצח ואמן כלי ההקשה חן צימבליסטה משמש כיום כמנצח ומנהל מוסיקלי בסדרות מוסיקה שונות עם הסינפונייטה באר שבע ותזמורות מובילות נוספות. בשנה האחרונה הוזמן לנצח על תזמורת קייב ועל הקאמרית של טיביליסי גאורגיה. בנוסף, כנקשן ואמן מרימבה, לחן רפרטואר עשיר ומגוון עם רביעיות מיתרים וכן מופע סולו חדש, בעקבות השקת הדיסק LEVITATION זוכה פרס IMA לשנת 2013.

בנוסף לפעילותו המוסיקלית למבוגרים במסגרת "צלילים מהגלובוס" וסדרת הערב "קלאסיקל רבולושן" צימבליסטה מכהן כמנהל מוסיקלי בסדרות מוסיקליות לכל המשפחה בסינפונייטה באר שבע ובסימפונית ירושלים. סדרות אלו ייחודיות ובלעדיות במס' היבטים: כוללת האזנה מודרכת, שיתוף הקהל ותגבור התזמורות עם תלמידי מוסיקה מקומיים שמוזמנים לנגן עם התזמורת על הבמה ולחוות מפגש בלתי אמצעי עם נגנים מקצועיים ותזמורת סמפונית.

 

נעם בן זאב, כתב המוסיקה הקלאסית, גלריה הארץ (יוני 2014): "מי שראוי לתואר ״האחד והיחיד״ הוא חן צימבליסטה עצמו. במוזיקאי הזה מתגלמים כל מה שנגן מבצע חולם עליו: מקצועיות טכנית מהדרגה הגבוהה ביותר, ידע רב, מוזיקליות שצובעת את המוזיקה בצבעים מקוריים ומעניינים ומפתיעים, ואכן – חן אינסופי".

 

 

רוזאן פיליפנס היא אחת הכנרות החשובות בהולנד. לרוזאן חותם אישי וייחודי אשר ניכרים ביכולות ההגשה, היצירתיות והביצוע שלה, אשר מושפעים מסגנונות ה"בלוגראס", ה"ג'יפסי" ומוסיקת עמים. זוכת פרסים יוקרתיים, בהם תחרות כינור לאומית קונצרטחבאו )2009 ותחרות כינור בינלאומית בפרייבורג (2014). הופיעה כסולנית תחת שרביטם של יאניק  – נזט סגווין, שיאן ג'אנג, סטפן אסבורי, בהרכבים קאמריים ועם תזמורות חשובות כגון הפילהרמונית של פרייבורג, הפילהרמונית של רוטרדם והינה אורחת קבועה בקונצרטחבאו אמסטרדם. לאחרונה הקליטה רוזאן אלבום קלאסי שני, עם דגש על יצירות מרוסיה ומפולין בהשראת מיתוסים ואגדות. רוזאן מנגנת על כינור סטרדיווריוס בררה משנת 1727, שניתן לה על ידי הכנרת הבינלאומית עטורת הפרסים ז'נין ז'נסן.

 

הקונצרט יתקיים ביום חמישי, 4 בפברואר בשעה: 20:00 בהיכל התרבות ק.גת

טל' להזמנת כרטיסים: 08-6620862/3

 

במוצ"ש, 6 בפברואר וביום שני, 8 בפברואר בשעה: 20:30

במשכן לאמנויות הבמה בבאר שבע (שד' ריגר 41 באר שבע)

מחיר כרטיס: 150 ₪ . הטבות מיוחדות באתר הסינפונייטה

טל' להזמנת כרטיסים: 08-6266422

ביום חמישי, 11 בפברואר בשעה: 20:00 באולם הנרי קראון בתיאטרון ירושלים

מחיר קונצרט: 135-165 ₪. טל': 1-700-70-4000

בנוסף, בתאריך זה יתקיים שיח קונצרט מקדים בפואייה עם בונה הכינורות שלמה מויאל בשעה: 19:30