תגיות

,

ולסים

קונצרט שני בסדרה

The Recitals– הרסיטלים

המוסיקאי והפסנתרן חגי יודן

11 בפברואר, בסטודיו למוסיקה של חגי יודן בתל אביב

הקונצרט השני בסדרת ״חגי יודן: הרסיטלים״ יתקיים ביום חמישי, 11 בפברואר בסטודיו למוסיקה של חגי יודן ויתמקד בז׳אנר הולס. הריקוד המסורתי בשלושה רבעים יופיע במלוא הדרו ויזכה לחבוש כובעים רבים: האינטימי של שופן, הפואטי של גרנדוס, האצילי-סנטימנטלי של רוול, הקפריזי של פולנק והרטרו-וינאי של סטלה לרנר, שיצירתה תבוצע בביצוע בכורה.

The Recitals

בעקבות הצלחת סדרת הקונצרטים The Sopranos – המוסיקאי והפסנתרן חגי יודן מציג סדרת קונספט חדשה. The Recitals. (הרסיטלים). הסדרה תפתח ב7 בינואר בסטודיו של חגי יודן בתל אביב.

חגי יודן  קרדיט גל אלי

חגי יודן קרדיט גל אלי

סדרת הקונצרטים "הרסיטלים" של המוסיקאי חגי יודן היא מסע אל תוך קרביי הפסנתרנות וחוצה את גבולות הסגנון והזמן. כל אחד מהרסיטלים יתמקד בז׳אנר אחד בלבד בספרות המוסיקה לפסנתר סולו ובכך יציג את הקשת הרחבה של צורות וצבעים המופיעים תחת כותרת אחת זהה ובו בעת כל-כך שונים ומגוונים: פרלוד, ולס, סונטינה, וריאציות, בלדה, מוסיקה לילדים והרסיטל האחרון – Free Style. הרסיטלים יציגו יריעה רחבה של מלחינים – החל מבאך, היידן, מוצרט ובטהובן ועד לסיבליוס, ברטוק, רוול וגרשווין. במהלך הסדרה, יבצע חגי בכורות ליצירות אשר רובן ככולן, נכתבו במיוחד עבור חגי ועבור הסדרה. בין המלחינים הישראלים: שרון פרבר, סטלה לרנר, אהרון חרל״פ, רון ויידברג, חיים פרמונט וחגי יודן עצמו.

 

הקונצרטים יתקיימו בסטודיו למוסיקה של חגי יודן ברח' שוקן בתל אביב – לופט שהפך להיות לאחד ממרכזי המוסיקה המעודכנים בתל אביב, שמציע חווייה מוסיקלית נהדרת בלוקיישן שיקי ומקסים. מקום שהפך למרכז של דו שיח תרבותי ואמנותי ואבן שואבת למוסיקאים, אמנים, אנשי בוהמה וחובבי מוסיקה קלאסית.

 

חגי יודן יליד ישראל, 1985. חגי הוא אמן רב-תחומי העוסק במוסיקה, סטיילינג וכתיבה. כמוסיקאי, הוא פסנתרן ומדריך זמרים, מנצח, זמר טנור ומלחין. חגי הופיע כסולן עם התזמורות הסימפונית הישראלית ראשון לציון, הסימפונית אשדוד והקאמרית הרצליה, ב"מרכז למוסיקה קאמרית" תל אביב, בסדרה הקאמרית של התזמורת הסימפונית הישראלית ראשון לציון, בקונצרטים של ה"אגודה למוסיקה קאמרית" תל אביב, ב"חג המוסיקה הישראלית", ב"פסטיבל המוסיקה הבינלאומי בוורלי-הילס" ועוד. יצירותיו ועיבודיו הושמעו בקונצרטים בארץ ובחו"ל, וביניהם במסגרת "פסטיבל האביב הבינלאומי". הוא זוכה מלגות מטעם "קרן רונן" לקידום אמנים צעירים בתחום המוסיקה הקלאסית; והפיק, ניגן והנחה את אירועי הקרן בארץ ואירועי "קרן רונן אמריקה" בקרנגי הול בניו יורק. חגי יסד לייבל עצמאי HYM – Hagai Yodan Music. בשנת 2012 ראה אור האלבום, שהיה מועמד לפרס הגראמי "Forever to Remember" תחת הלייבל האמריקאי "Romeo Records". התקליטור מוקדש לשיריו של המשורר ניצול השואה יעקב ברזילי שהולחנו ע"י מלחינים ישראלים בני-זמננו. חגי, עם נגנים נוספים, מלווה בו את זמרת הסופרן שרון רוסטורף-זמיר. אלבום המכיל יצירות מאת המלחינה סטלה לרנר יראה אור ב-2016. נגינת מוסיקה ישראלית היוותה תמיד חלק חשוב בקריירה המוסיקלית של חגי והוא ביצע בכורות למלחינים ישראלים רבים: צבי אבני, דב זלצר, שרון פרבר, יוסף ברדנשווילי, גילעד הוכמן, אלה מילך-שריף, ורדינה שלונסקי, נעה בלאס, דניאל גלאי, עמנואל וואל, אלכס וסרמן, שרה פייגין, דניאלה כהן-לויטס, אריאל בלומנטל, יבגני לויטס, סטלה לרנר, רוברט ניסנזון ויורי פובולוצקי. חגי עובד בימים אלה על אלבום פופ-רוק משיריו המקוריים, על ספר שירה עברית ועל ספר סיפורים קצרים באנגלית, יצירה סימפונית גדולה ושני תסריטי קולנוע.

חגי יודן  קרדיט גל אלי

חגי יודן קרדיט גל אלי

העיצוב האקלקטי של הסטודיו למוסיקה של חגי יודן – LOFTLV – צולם והוצג במגזינים ובספרי עיצוב ובמשך 6 שנים רצופות ביקרו בו אלפי מבקרים במסגרת ״בתים מבפנים״ – פרויקט הבתים הפתוחים של תל אביב. מחלון הסטודיו נשקף למלוא העין נוף אורבני עוצר נשימה – מחוף הים התיכון ממערב ועד הרי שומרון שבמזרח; ועם שקיעת החמה נשקפת בעד החלון פנורמה ניו יורקית נוצצת.

התוכנית המלאה:

ולסים – 11.2.16

שופן: ולסים – אופ. 34 מס. 2, אופ. 64 מס. 1, אופ. 69 מס.1 ו-2 ; גרנדוס: ולסים פואטיים

פולנק: ולס FP 17a; רוול: ולסים אציליים וסנטימנטליים; בכורה לולס מאת סטלה לרנר

 

סונטינות – 31.3.16

קלמנטי: שש סונטינות אופ. 36 ; ברטוק: סונטינה Sz 55; סיבליוס: סונטינה אופ. 67 מס. 2

קבלבסקי: סונטינה אופ. 13 מס. 1; בכורה לסונטינה מאת רון ויידברג

 

וריאציות – 19.5.16

בטהובן: וריאציות ופוגה על נושא מתוך הסימפוניה מס. 3 ״ארואיקה״, אופ. 35

מוצרט: וריאציות על השיר Ah vous dirai je maman, ק. 265

היידן: אנדנטה ווריאציות בפה מינור, הוב. 6:XVII

בלדות – 23.6.16 שרון פרבר: שתי בלדות; שופן: ארבע הבלדות – אופ. 23, 38, 47 ו-52; בכורה לבלדה מאת שרון פרבר

 

לילדים – 28.7.16

שומן: תמונות ילדות אופ. 15; דביסי: פינת הילדים CD 119; פרוקופייב: פטר והזאב אופ. 67

בכורה ליצירה מאת אהרון חרל״פ

 

Free Style – 25.8.16

שוברט: שלושה אימפרומפטי אופ. 90 מס. 2, 3 ו-4; ברהמס: אינטרמצו אופ. 118 מס. 2

פולנק: קטעים כפריים FP 65; ליסט: Consolations מס. 2 ו-3; רחמנינוב: Polichinelle אופ. 3 מס. 4

עמנואל וואל: שלושה מומנטים מוסיקליים, אופ. 5; דניאלה כהן-לויטס: אנדנטינו

בכורה ליצירה מאת חיים פרמונט

 

הקהל שיגיע לרסיטלים יזכה לקבלת פנים חגיגית ומוארת ולכיבוד איכותי של שוקולד וקאווה – הכלול במחיר הכרטיס!

 

מחיר כרטיס בודד – 80 ש״ח | מנוי ליחיד לכל הסדרה – 420 ש״ח | מנוי זוגי לכל הסדרה – 840 ש״ח

ניתן לשלם במזומן, בצ׳ק, או בהעברה בנקאית

 

המקום מונגש לבעלי הנכויות והמוגבלויות.

 

כל הקונצרטים יחלו בשעה 20:30 | שוקולד וקאווה החל מ-19:45
הסטודיו למוסיקה של חגי יודן, שוקן 27 (פינת קיבוץ גלויות) | קומה 11 | לופט 8

לפרטים נוספים ולרכישת כרטיסים:

054-4811697

contact@hym.co.il

http://www.therecitals.com

 

מודעות פרסומת