תגיות

רשת בורגר סאלון, אשר מנתה עד כה 5 סניפים (טבעון, זכרון יעקב, חיפה,יקום ורמת השרון)

מתרחבת ומגיעה לראשון לציון.

בורגר סאלון ראשלצ- צילום נטע כהן

בורגר סאלון ראשלצ- צילום נטע כהן

הסניף נחנך בימים אלו בהשקעה המוערכת בכמיליון שקלים וממוקם בתחנת דלק פז נחלת יהודה.

ביקרתי בסניף בהשקה שהייתה עמוסה קרניבורים ולא סתם, ההמבורגרים ברשת עשויים מ- 100% בשר בקר טרי שזכה, שיושן באוויר הפתוח ולא עבר ואקום. הבשר נטחן במקום ונצלה כשהוא טרי ולא מהקפאה מול עיני הסועדים. גם את הלחמניות  מתפיחים ואופים במקום והלקוח מקבל המבורגר פרימיום שלא נראה כמוהו בארץ

בורגר סאלון ראשלצ- צילום נטע כהן

בורגר סאלון ראשלצ- צילום נטע כהן

אז הדוגמית שטעמתי הייתה טעימה אולם אצטרך להגיע למקום לחוות דעת מלאה  לאחר ההרצה.

DSCN1142A

ADSCN1126

DSCN1122A

ADSCN1133A

DSCN1149A

DSCN1138

בורגר סאלון ראשלצ- צילום נטע כהן

בורגר סאלון ראשלצ- צילום נטע כהן

המסעדות של רשת בורגר סאלון מעוצבות בסגנון ובאווירה של דיינר אמריקאי ועל הקירות תלויים צילומים מחוות הבקר של הבעלים. "הקונספט של הרשת הוא fast casual – אוכל מהיר בתנאים של מסעדה" מוסיף טלמור ואומר: "גם רמי וגם אני התחלנו את דרכנו כבוקרים. אנחנו חיים את עולם הבשר ומפקחים על התהליך ממש מראשיתו – משדה המרעה – ועד למוצר הסופי עם הקפדה אין סופית על טריות ועל איכות".

 

בנוסף לקציצות ההמבורגר הבשרניות, מציעים ברשת מנות עם "טוויסט" מיוחד: מנת המבורגר אשר מוגשת עם נתחי אסאדו בשרניים מעל הקציצה, קציצה אשר בתוכה משולש גבינה מומס, קציצת סלמון, קציצת פרגית, המבורגר הודו נטול שומן, כריכי סלופי ג'ו וסלופי עוף בג'בטה פריכה עם תוספות מעניינות – וברוח הטבעונות שמנשבת כאן – אף קציצת המבורגר טבעונית שעל פיתוחה עמלו חודשים ארוכים כדי לשוות לה מרקם וטעם "בשרניים".

אמיר טלמור, מבעלי הרשת, אומר: "אנחנו מביאים את השפה החדשה שיצרנו בלימוזין לגבי איכויות של בשר ויישון גם לבורגר סאלון. ההמבורגרים ברשת עשויים מ- 100% בשר בקר טרי שזכה, שיושן באוויר הפתוח ולא עבר ואקום. הבשר נטחן במקום ונצלה כשהוא טרי ולא מהקפאה מול עיני הסועדים. גם את הלחמניות אנחנו מתפיחים ואופים במקום והלקוח מקבל המבורגר פרימיום שלא נראה כמוהו בארץ".

בורגר סאלון – ראשון לציון

כתובת: תחנת דלק פז נחלת יהודה,

שעות הפתיחה בכל הסניפים, בכל ימות השבוע כולל שישבת הן בין 11:00 ל-23:00. לא כשר.

 

מודעות פרסומת