תגיות

רצים מרתון עם זולנדר!

סינמטק חולון מזמין את הקהל לערב של "סרט מופרע" עם שני סרטי הזולנדר –של בן סטילר

הזדמנות לצפות בזולנדר 1 הסרט שהפך לקאלט בשנת 2001 וזולנדר 2 שיצא לאקרנים החודש

הסרטים ש "שוחטים" את עולם האופנה

בהנחיית הבמאי והתסריטאי אלון גור אריה והרצאה של לירוי שופן (עיתונאי ומרצה במחלקה לעיצוב אופנה ב"שנקר" )

יום שלישי | 22.3 | סינמטק חולון

Derek Zoolander and Hansel walk the runway at the Valentino Fashion Show during Paris Fashion Week  at Espace Ephemere Tuileries on March 10, 2015 in Paris, France. ZOOLANDER 2 will open in theaters in the U.S. on February 12, 2016.

Derek Zoolander and Hansel walk the runway at the Valentino Fashion Show during Paris Fashion Week at Espace Ephemere Tuileries on March 10, 2015 in Paris, France. ZOOLANDER 2 will open in theaters in the U.S. on February 12, 2016.

ZOOLANDERHEADER - Paramount Pictures

החודש יצא לאקרנים הסרט המדובר זולנדר 2 בבימויו של בן סטילר- סרט ההמשך ל"זולנדר" שיצא בשנת 2001 והפך לאחד מסרטי הקאלט היותר מצוטטים בעשור האחרון ואשר העמיד את תעשיית האופנה על המוקד.

סינמטק חולון יחגוג אירוע זה במרתון בו יוקרנו שני הסרטים ערב אחד מלווים בהנחיה של הבמאי והתסריטאי אלון גור-אריה ("מועדון הסרט המופרע") והרצאה של לירוי שופן, עיתונאי ומרצה לעיצוב אופנה- שינסו ביחד עם הקהל לפענח את סוד קיסמו של הזולנדר.

האירוע יתקיים ביום ג' ה-22.3.16 החל מהשעה 19:30 בסינמטק חולון. מחיר כרטיס הוא 70 ₪ .

15 שנים עברו מאז שהופיע בן סטילר על המסך עם "זולנדר", הקומדיה הפרועה ששחטה את עולם האופנה והפכה עם השנים לקאלט. כעת, אחרי מסע לא פשוט (10 שנים לכתיבת התסריט הסופי) חוזר האיש, המבט והדאק-פייס למסכים.

עלילת הסרט מתרחשת 15 שנים לאחר שנראה זולנדר לאחרונה על מסלולי תצוגות מהם פרש לאחר מות אשתו (באשמתו) ולקיחת ילדם המשותף ממנו, מה שהוביל אותו לחיות בהתבודדות. גם יריבו, הנזל (אוון וילסון) עזב את עולם הדוגמנות לאחר שפניו נהרסו (גם כן באשמתו של זולנדר) והוא חי במין קומונת אהבה מוזרה שכוללת גברים, נשים וחיות אחריות. השניים נפגשים שוב ברומא, לאחר שהם מקבלים הזמנה לאירוע אופנה ענק במה שהשניים רואים כהזדמנות לקאמבק וזולנדר רואה בזו גם הזדמנות להחזיר את בנו.

הקומדיה "זולנדר 2" מגוללת את סיפורם של דרק זולנדר והנזל שחוזרים לדגמן, אך סוכנות מתחרה מנסה להוציא אותם מהתמונה. בסרט ההמשך לקומדיית הקאלט מתחילת המילניום, השניים מגלים את השינויים שחלו ב-15 השנים האחרונות, מתגברים על קשיי התאקלמות בזמן שמוגטו משתחרר מהכלא ומוצאים את עצמם בלב פרשת רצח..

הקאסט חוץ מוילסו וסטילר ופנלופה קרוז כולל שלל הופעות אורח של סלבס ושחקנים בהם ניתן למצוא את בנדיקט קמברבאץ', מילה ג'ובוביץ',וויל פארל, סטינג ועוד רבים וטובים

דאבל זולנדר

יום שלישי | 22.3 | סינמטק 1

19:30 זולנדר (בימוי: בן סטילר | ארה"ב, גרמניה 2001, 90 דקות)

21:00 הרצאות קצרות מאת אלון גור אריה (במאי ותסריטאי), ולירוי שופן (עיתונאי ומרצה במחלקה לעיצוב אופנה ב"שנקר" )

21:30 זולנדר 2 (בימוי: בן סטילר | ארה"ב 2016, 102 דקות)

. מחיר כרטיס לכל האירוע הוא 70 ₪ .

**הצעה מיוחדת לקבוצות סטודנטיות\ים לאופנה – בטלפון 035021555 שלוחה 298**