תגיות

,

תיאטרון המדיטק מציג הפקה מקורית חדשה:

"ילדי בית העץ"

הצגה מוסיקלית מרגשת

על-פי ספרו של רן כהן אהרונוב

לגילאי 8 ומעלה

בכורה: שבת 9.4.16 בשעה 10:30

תיאטרון המדיטק חולון

תיאטרון המדיטק בחולון מעלה את המחזה "ילדי בית העץ" – דרמה מוסיקלית מרגשת שעיבדה נעה לזר ע"פי סיפרו של רן כהן אהרונוב ובבימויו של נועם שמואל. זהו ספרו השני של כהן אהרונוב המעובד למחזה בתיאטרון המדיטק. קדם לו המחזה "הנקה ופיט" שעלה על בימת התיאטרון בשנה שעברה וזכה להצלחה ולשבחי הביקורת.

צילום:בני גם זו לטובה    WWW.BENNYGAMZO.COM

צילום:בני גם זו לטובה WWW.BENNYGAMZO.COM

הצגה ראשונה תתקיים בשבת, 9 באפריל 2016 בתיאטרון המדיטק.

בהצגה מתוודעים הצופים למאבקם של חבורת ילדים להצלת החורשה ובית העץ בשכונתם. את בית העץ בנה אבא של ערן עוד כשהיה בגן חובה, ומאז העץ הפך לביתם של ערן וחבריו. מעבר לגבעה הולכת ונבנית שכונה חדשה, שבקרוב יסללו אליה כביש ועומדים לכרות את חורשת האלונים ואתה גם את עץ האלון של ילדי בית העץ.

רן כהן אהרונוב מספר: "כשהייתי ילד חלמתי על בית עץ שיהיה המקום שלי עם החברים. בית עץ לא היה לי בסופו של דבר, אבל ספר על חבורה שכן הצליחה לממש את החלום הצלחתי לכתוב. הספר הוא חלק מפרויקט רב תחומי משותף לי ולאחי הקטן יאיא ,חבר להקת "הדג נחש", שכולל אלבום שירים מקוריים, מופע מוסיקלי והצגת ילדים".

ילדי בית העץ, הוא סיפור שנמצא בזיכרונות הילדות של כולנו. אהרונוב משתמש בדימויים וחוויות  מעולם הילדים, כפי שהם נראים בעיניו של המבוגר שהוא כיום – פחדים, כלבים, ילדים חריגים (חנונים), שאלות ה"למה", סודות ודברים מוזרים. הוא מהלך על קו התפר שבין ראיה של ילד לבין תובנה של מבוגר, ומצליח להאיר מחדש את המקומות האלה בראיה הומוריסטית שיש בה קורטוב של נוסטלגיה. ההצגה כוללת ביצוע חי של שבעה שירים מתוך האלבום הנושא אותו שם, שהולחנו ע"י יאיא כהן אהרונוב.

מחזה: נועה לזר, בימוי ודרמטורגיה: נועם שמואל, ע. במאי: הדס שר, ניהול מוסיקלי: אמיר לקנר, תפאורה: זאב לוי, תלבושות: אביה בש, כוריאוגרפיה: שרון גל, שחקנים: עידן אשכנזי, רועי ויינברג, יעל חיימוסבקי, דן קיזלר, סיון קרצ'נר, שוהם שיינר.

 

"ילדי בית העץ"

שבת 9.4.16 10:30, 12:30

לגילאי 8 ומעלה

מחיר כרטיס: 75 ש"ח

טל' לרכישת כרטיסים: 03-5021552

תיאטרון המדיטק ,שד' גולדה מאיר 6, חולון

מודעות פרסומת