תגיות

,

בירה מכבי ותערוכת צבע טרי יוצאים בשיתוף פעולה אמנותי שבמסגרתו תרכוש בירה מכבי יצירות של אמנים צעירים מפרויקט החממה ותחלק אותן בעמוד הפייסבוק שלה

 

במסגרת הפעילות יזמין עמוד הפייסבוק של בירה מכבי את הגולשים להגיב באופן יצירתי ומקורי ליצירות אמנות, ובכל יום ייבחרו הזוכים שהגיבו בצורה המקורית ביותר

 

ערב הפתיחה של יריד ״צבע טרי״ יתקיים ביום שלישי ה-5.4.2016 ביריד המזרח בתל אביב

 

בירה מכבי  ממשיכה לתמוך באמנות ישראלית  וצעירה ויוצאת בשיתוף פעולה עם צבע טרי, במסגרתו ועדת מומחים מטעם בירה מכבי תקנה יצירות אמנות של אמנים צעירים מפרויקט החממה, בעזרת צוות שופטים שיכלול את האמנית מיכל הימן ואת האוצרת רויטל פרץ בן אשר, לצד נציגי בית הקונספטים אלנבי: השאנסיונר גיא אסיף, האוצר והעורך הראשי של מגזין פורטפוליו, יובל סער, האמן יואש (״האלמן״) פלדש. העבודות הנבחרות יחולקו בחינם בעמוד הפייסבוק של מכבי.

13TEMA13-All Malt Bottle 33clמכבי באריזה חדשה סטודיו קליינקס

בכל אחד מימי היריד יסומנו עבודות האמנות שנרכשו על ידי בירה מכבי עם ״פקק הזהב״ של מכבי, אשר יפנה את המבקרים במקום לעמוד הפייסבוק של מכבי כדי לזכות בעבודה בחינם. העבודות יועלו לעמוד הפייסבוק והגולשים יוזמנו להגיב ליצירה בצורה אמנותית מעוררת השראה בטקסט, בתמונה, בצילום, באיור, בקטע מוזיקלי וכן הלאה. בכל יום צוות השופטים יבחר את הזוכה של יום האתמול.

 

 

 

בירה מכבי עברה בשנים האחרונות מהפך משמעותי שהפך אותה לבירת חבית מבוקשת בברים, פאבים ומסעדות  בישראל עם מעל 300 ברזי בירה מכבי מדן ועד אילת. המהפך כלל שינוי מתכון הבירה בשיתוף עם היינקן העולמית שבו המתכון שופר ואיכות הבירה עלתה לסטנדרט אירופאי ועד לתהליך מיתוג מחדש. לצד זה בירה מכבי חברה בשנים האחרונות לערכים של תרבות ואמנות ישראלית דרך הפגנת נוכחות קבועה באירועי אמנות, קידום אמנים ישראלים צעירים ועוד.

 

צבע טרי, היריד לאמנות עכשווית, תל אביב, הוא אירוע האמנות השנתי הגדול והמשפיע ביותר בישראל, עם למעלה מ-30,000 מבקרים מדי שנה. היריד מהווה נקודת מפגש בין שוחרי אמנות לבין אמנים ואנשי מקצוע מהתחום, ומאפשר רכישת עבודות של מיטב האמנים בני זמננו. היריד, המתקיים מדי שנה במתחם חדש ומפתיע בתל אביב, לבו הפועם של שדה התרבות הישראלי, נהנה משיתוף פעולה מצד מוסדות אמנות מובילים מהארץ ומהעולם.

 

חממת האמנים

חממת האמנים העצמאים היא פיתוח מקורי של יריד צבע טרי. בחממה מציגים מדי שנה כ-50 אמנים מבטיחים בתחילת דרכם המקצועית. שנים-עשר חברי ועדת הקבלה, המורכבת מאוצרים, גלריסטים, מבקרי אמנות ואספנים מהארץ ומהעולם, בוחנים את תיקי העבודות האנונימיים ובוחרים על פיהם את האמנים שיעברו לשלב הבא. בשלב השני עורכים אוצרי היריד ראיונות אישיים עם האמנים ומבקרים בסטודיות של האמנים הנבחרים. ההגשה האנונימית והרכב הוועדה המתחלף מדי שנה מבטיחים גיוון מרבי ושוויון הזדמנויות לכל המועמדים.

מודעות פרסומת