תגיות

, , ,

עפרה צימבליסטה – "המופע הגדול"

ספר אמנות חדש ותערוכה של עפרה צימבליסטה

מס' עמודים: 288 מחיר: 179 ש"ח_הוצאת מודן

השקת הספר: 15 באפריל בחלל ארט מרקט בתל אביב

פתיחת התערוכה:  14 במאי במוזיאון הפתוח גן התעשייה תפן

הכניסה חופשית.

ספר- עטיפה קדמית - עיצוב מגן חלוץ

ספר- עטיפה קדמית – עיצוב מגן חלוץ

ספר- עטיפה אחורית עיצוב מגן חלוץ)

ספר- עטיפה אחורית עיצוב מגן חלוץ)

"המופע הגדול" ספר האמנות החדש המאגד 40 שנות יצירה של הפסלת והאמנית המוערכת עפרה צימבליסטה יצא לאור בתחילת באפריל בהוצאת מודן בחנויות הספרים הנבחרות. השקה חגיגית תתקיים ב15 באפריל בחלל ארט מרקט בתל אביב. הספר הינו שיתוף פעולה בין הוצאת מודן והמוזיאון הפתוח.

כמו כן, בתאריך 14 במאי 2016 תפתח התערוכה "המופע הגדול" במוזיאון הפתוח גן התעשייה תפן ותמשך עד מרץ 2017.

בספר המלווה את התערוכה בהוצאת "מודן" בעיצובו של מגן חלוץ, מופיעים תצלומים מרהיבים של פסליה של צימבליסטה, חלקם פסלים הממוקמים דרך קבע וחלקם מתוך תערוכות במוזיאונים, בפסטיבלים ובאתרים שונים בארץ ובעולם. הספר מכיל מאמרים בעברית ואנגלית – גדעון עפרת, שליווה את יצירתה של צימבליסטה שנים רבות, כותב על מקורות ההשראה של האמנית. האוצרת רותי אופק במאמר המבוסס על מחקר בנושא השפעתן של יצירות אמנות במרחב הציבורי על הקהל, מאיה בז'רנו וחיים מאור, שהיו שניהם מודלים לפסליה, תיעדו בכתב את חוויותיהם. נרין צימבליסטה, נכדתה ומאיה פינגרמן כתבו על פסלי הבגדים, קבוצת הפסלים האחרונה שיצרה צימבליסטה. תמר הורוביץ ליבנה, אוצרת המשנה של המוזיאון הפתוח בתפן, ייחדה את מאמרה לפסל ההולכים המוצב דרך קבע בגן הפסלים של המוזיאון הפתוח בתפן.

מקהלה  ״מעבר לכחול  2002   מגדל דוד  ירושלים

מקהלה ״מעבר לכחול 2002 מגדל דוד ירושלים

שם הספר "המופע הגדול" הוא גם שם התערוכה אשר תוצג במוזיאון הפתוח גן התעשייה תפן החל מ 14 במאי 2016 ותכלול מעל ל50 פסלים של צימבליסטה. התערוכה תפרוס בפנינו עולם רחב של ציורים, תבליטים ופסלים הנותנים מבט רחב ושלם על התפתחותה של האמנית.

אוצרת התערוכה, רותי אופק, משחזרת את מראה ההצבה של חדר התצוגה של האמנית: 200 מ״ר מיצירותיה שנבחרו, נאצרו והוצבו בקפידה. התערוכה ׳המופע הגדול ׳ מתחקה אחר יכולת זו של עפרה צימבליסטה, ומציגה לא רק את היצירות עצמן, אלא מפעל חיים שלם המתבטא בהצבה המופלאה שהותירה לנו.

 

כמו כן, באירוע פתיחת התערוכה במוזיאון יגיש בנה המוסיקאי חן צימבליסטה קונצרט לעפרה בשיתוף אנסמבל סולני תל אביב.

ספר האמנות "המופע הגדול" מס' עמודים: 288 מחיר:_179 ש"ח_הוצאת מודן, החל מתחילת אפריל בחנויות הנבחרות.

השקת הספר החגיגית תתקיים ב15 באפריל , יום שישי בשעה: 12:00 בחלל ארט מרקט, התערוכה 3 (סוף רחוב הירקון פינת דיזינגוף) בתל אביב. בהשקה יוגש יין מבית צימבליסטה וכיבוד.

הכניסה חופשית

אירוע פתיחת התערוכה יתקיים ב14 במאי בשעה:18:00 במוזיאון הפתוח גן התעשייה תפן- הכניסה חופשית.

נעילת התערוכה: מרץ 2017

(אוטובוסים יעמדו לרשות המבקרים ב14 במאי בשעה: 16:00 ברכבת ארלוזרוב בעלות של 50 ₪ – טל' לפרטים: 04-9109609)

מודעות פרסומת