תגיות

,

האנסמבל הקולי הישראלי בניהולו המוסיקלי של יובל בן עוזר גאים להציג:

האנסמבל הקולי הישראלי

מארח את שלומי שבן

קונצרט שלישי בסדרה החוויה הקולית

שלושה מופעים החל מתאריך 2 במאי בחיפה, תל אביב ורעננה

אנסמבל+שלומי דורון עובד

צילום: דורון עובד

תכנית מיוחדת המחברת בין ההרכב הקולי הקלאסי לבין היוצר המוכשר. כל אחד לחוד והרבה ביחד, הם יוצרים דיאלוג מוסיקלי עשיר עם שירים אהובים ומוכרים, חלקם בעיבודים חדשים.

 

בקונצרט השלישי בסדרה יארח האנסמבל הקולי הישראלי בניצוחו של יובל בן עוזר את המוסיקאי והזמר שלומי שבן. זהו שילוב מיוחד בין האנסמבל לפסנתר של שלומי שבן. מפגש מוסיקלי שיחבר בין היוצר המוכשר והמקורי לבין ההרכב הווקלי הקלאסי המוביל בארץ.

תוכנית הערב מביאה לבמה דיאלוג מסקרן של שירים אהובים ומוכרים של ליאונרד כהן, סשה ארגוב וכמובן של שלומי שבן בעיבודים חדשים וקטעים קלאסיים מאת גבריאל פורה, פרדריק שופן ועוד. האנסמבל ושלומי שבן יבצעו מספר שירים שנעשו להם עיבודים קוליים מיוחדים לערב זה בידי כמה מהמעבדים הקוליים הבולטים בהם צבי שרף, משה זורמן ובן יפת.

 

לפני הכל, שלומי שבן הוא פסנתרן קלאסי בהכשרתו והוא ילווה את האנסמבל בביצוע מבחר קטעים קלאסיים מאת שופן ופורה. ובסיום הערב יבצע שלומי מספר שירים סולו ליד הפסנתר.

 

בתוכנית הקונצרטים השנתית של האנסמבל הקולי הישראלי מקפיד מנהלו המוסיקלי והמנצח יובל בן עזור לכלול קונצרט אחד בסדרה המביא טעם אחר וחושף את היכולת המדהימה של זמרי האנסמבל לבצע שירים ומוסיקה בסגנונות שונים. כך נוצר שיתוף הפעולה עם יוני רכטר , החיבור המרתק עם התזמורת האנדלוסית אשדוד ופייטניה ועכשיו הערב המגוון והעשיר הזה.

 

האנסמבל התארח באחת ההופעות של שלומי שבן וכך נוצר החיבור המיוחד שהוביל למפגש המשותף הזה.

 

שבן החל את דרכו המוסיקלית בלימודי פסנתר ולמד בתיכון לאמניות תלמה ילין. כבר בעת לימודיו בתיכון הקליט רסיטלים והופיע עם התזמורת הפילהרמונית הישראלית. בצבא שרת כמוסיקאי מצטיין ולאחר שחרורו נסע ללונדון ולמד שם בקולג' המלכותי למוסיקה, וסיים שם את לימודיו בהצטיינות. עם שובו לארץ המשיך את לימודיו אצל המורה אריה ורדי ובמקביל עבר ליצירת מוסיקה פופולרית.

 

בשנת 2000 הוציא את אלבומו הראשון ובמהלך השנים שיתף פעולה עם מוסיקאים ויוצרים רבים. שבן כתב מוסיקה לסרטים ולתיאטרון. ב- 2007 הוציא את אלבומו השני וב- 2009 את אלבום הסולו מגדל הפעמון ובשנת 2014 יצא אלבומו הרביעי תרגילים בהתעוררות. בדצמבר 2011 ארחה התזמורת הפילהרמונית את שבן בקונצרט שזכה לשבחי הביקורת והם הופיעו שוב עם הזמר באמפי קיסריה.

 

האנסמבל הקולי הישראלי בניצוחו של יובל בן עוזר, פועל כבר למעלה מ 20 שנה והוא הגוף המקהלתי המוביל בישראל. בנוסף לסדרת הקונצרטים של האנסמבל, הם מופיעים גם עם מיטב התזמורת בארץ. הרפרטואר של האנסמבל מגוון ורחב ממוסיקה קאמרית קולית, מוסיקת ימי הביניים ועד למוסיקה בת זממנו ועיבודים מיוחדים לשירים עבריים.

האנסמבל הקולי הישראלי – קונצרט שלישי בסדרה

 

ניצוח וניהול מוסיקלי: יובל בן עוזר

אמן אורח: שלומי שבן

 

יום שני 2/5/2016 אולם רפפורט חיפה בשעה 20:30

מחיר כרטיסים 130 ₪

לכרטיסים 04-8363804

 

יום שלישי 3/5/2016 מוזיאון תל אביב לאמנות בשעה 20:30

מחיר כרטיסים 110-130 ₪

למכירה כרטיסים 03-6077020, קופת בראבו *3221 או דרך האתר

 

יום שני 9/5/2016 רעננה המשכן למוסיקה ואמנויות בשעה 20:30

מחיר כרטיסים 100-120 ₪

לכרטיסים 09-7464036 או דרך אתר המשכן