תגיות

 

הפנינג בשעות הלילה בכל יום חמישי במהלך חודש אוגוסט

 

במקביל לסיורים מודרכים בכל המסלולים והתערוכות שיתקיימו במהלך כל חופשת הקיץ בחודשים יולי – אוגוסט

 

לילה במוזיאון הילדים בחולון  צילום אלינור חיון

לילה במוזיאון הילדים בחולון צילום אלינור חיון

מוזיאון הילדים הישראלי, חולון יפתח את שעריו גם הקיץ בכל יום חמישי במהלך חודש אוגוסט החל מהשעה 18:00 ועד 23:00 בלילה, ובהתאם – גם הסיורים המודרכים במסלולים ובתערוכות יקבלו טוויסט  קטן, משום שבלילה הדברים הם לא תמיד כפי שהם נראים באור יום…

 

המבקרים ייצאו לטיול לילי ב'יער הקסום', יגלו את עולם הרגשות ויתמודדו עם אתגרים שהלילה מזמן לנו. הילדים הגדולים והאמיצים יותר ייצאו למסע הרפתקאות מרגש במהלכו ייחטפו על ידי חייזרים בשעת לילה מאוחרת במסלול "בעקבות החייזרים", שינסה למתוח את הגבולות שבין מציאות לדמיון. וגם מסלול "המסע לתיקון ממלכת הזמן" יקבל התאמה לילית.

 

ההורים והילדים לפני או אחרי הפעילות באחד ממסלולי המוזיאון, יוזמנו לקחת חלק בהפנינג של פעילויות ליליות מיוחדות להורים ולילדים במדשאות המוזיאון.

 

תחנות הפעילות כוללות: הצגה קצרה של תיאטרון 'צלליות' וסדנת יצירה והתנסות חופשית, מסלול אתגרי עם כיסויי עיניים ע"י מדריך עיוור  מ'דיאלוג בחשיכה', 'באבה יאגה'– סיפור אגדה לילית בשילוב מריונטת מכשפות, צ'יזבטים ושירי לילה מסביב למדורה – בהנחיית דמות שטח הלוא היא פלשקה, אחיינו של בן גוריון, שוק קח- תן –תרום – הילדים מוזמנים להגיע עם צעצוע שברצונם לתרום או להחליף. הצעצועים שייתרמו יועברו למועדוניות רווחה/ ילדים בסיכון, קרטושקעס – תחנת ממכר לתפוחי אדמה מ"המדורה". בחבית פח גדולה נכין מראש קרטושקעס שיימכרו לקהל הרחב במחיר סמלי.

 

במקביל, במהלך כל חופשת הקיץ בחודשי יולי – אוגוסט מציע המוזיאון סיורים מודרכים בכל המסלולים והתערוכות ובהתאם לקבוצות גיל.

 

מסלולי הילדים המודרכים מציעים שתי אפשרויות לגילאי שנתיים וחצי עד ארבע: 'בעקבות הפרפרים' ו'טיול עם ינשול'. לילדים בגילאי 4 -6 מותאם המסלול 'המסע לתיקון ממלכת הזמן'. 'היער הקסום' מיועד לגילאי 6 – 8 ומסלול 'החייזרים', מיועד לגילאי 8 – 12.

 

פעילות נוספת, 'איפה מיש', מיועדת לגילאי שנתיים וחצי עד חמש והתערוכה החדשה 'סיפורים שמספר לי הרחוב', הפועלת במרכז 'בגובה העיניים' במוזיאון, כוללת שני מסלולים (לגילאי 3 -5 ולגילאי 5 – 9) ומציעה תערוכה אינטראקטיבית מרתקת וייחודית לילדים שבמרכזה אמנות המתרחשת במרחב הציבורי האורבני.

 

סיורים בתערוכות הייחודיות והמוערכות במוזיאון יתקיימו גם הם במהלך הקיץ: התערוכה 'דיאלוג עם הזמן', המיועדת למבוגרים ולילדים בגילאי 10 ומעלה והתערוכות 'הזמנה לשקט' ו'דיאלוג בחשיכה', המיועדות גם הן למבוגרים ולילדים בגילאי 9 ומעלה.

 

הפעילות הלילית במוזיאון הילדים תתקיים בתאריכים:

4/8/16  11/8/16  18/8/16  25/8/16

המסלולים שישתתפו בפעילות זו ויתחילו בשעה 18:00 ואילך הם:

: "היער הקסום" (הפעילות מיועדת לגילאי 6 עד 8).

"החייזרים"  (הפעילות מיועדת לגילאי 8 עד 11).

"החייזרים" (פעילות המיועדת לגילאי 14-11).

"בגובה העיניים" (פעילות המיועדת לגילאי 5 עד 9).

"המסע לתיקון ממלכת הזמן" (פעילות לגילאי 4-6)

מחיר כרטיס  למסלול פעילות + הפנינג – 80 ₪

מחיר כרטיס להפנינג בלבד- 25 ₪  לילד , 15 ₪ למבוגר.

מתחם ההפנינג יפעל בין השעות 20:00 ל- 23:00.

למבקרים בהפנינג בנוסף למסלול פעילות -נא לשים לב לשעות פעילותו של ההפנינג.

מספר המקומות מוגבל. יש לתאם מראש בטל': 03-6503000.

או באמצעות אתר האינטרנט www.childrensmuseum.org.il

מוזיאון הילדים הישראלי: שדרות ירושלים 214, חולון

 

 

מודעות פרסומת