תגיות

, , ,

דאנס אספניה 2016 : חגיגת מחול ומוסיקה מספרד עם:

קארלוס צ'מורו ולהקת מלוקוס דאנס

הדיווה של הפלמנקו העכשווי שרה קלרו במופע  "דרך עיניה של מאיה"

חסוס קרמונה ולהקתו

אדוארדו גררו ורקדניו

וכמחווה לספרד ולתרבות הפלמנקו : סימפונט רעננה עם אורחים בשירת לדינו וניגונים ספרדיים

יסמין לוי במופע שירי לדינו

עדי דוידוביץ וחברים  במופע פלמנקו

מפגש פיסגה על במה אחת: "נשות הפלמנקו" הישראליות במחווה למקורות השראתן הספרדיות

תוכנית בינלאומית עם מחול עכשווי מתורכיה, קפריסין איטליה וסין

בכורות ישראליות של ליאת דרור וניר בן גל,  להקת  "סול" לכוריאוגרפיה איל דדון, אבי קייזר וסרגיו אנטונינו ולירון עוזרי.

 ערב מיוחד "טורקיז וארגמן" – חגיגה של מחול מזרחי

תל אביב דאנס 2016.

1 באוגוסט – 13 בספטמבר במרכז סוזן דלל

 

מרכז סוזן דלל פותח את הקיץ עם אירועי "תל אביב דאנס" 2016  המייחדים מסגרות למופעים בינלאומיים לצד מופעים ישראליים . המופעים יתקיימו בחודשים אוגוסט- ספטמבר  2016. במרכז סוזן דלל.

"תל אביב דאנס" מתקיים בתמיכת משרד התרבות והספורט, עיריית תל אביב-יפו ובחסות חברת "יפאורה".

 

"מופעי "תל אביב- דאנס" מאפשרים חוויית צפייה מרוכזת במחול בינלאומי וישראלי ובסגנונות הנעים על הציר שבין הקלאסי לחדשני ולעכשווי" אומר יאיר ורדי מנכ"ל מרכז סוזן דלל  ומוסיף: "תכנית מיוחדת תחת הכותרת "דאנס אספניה" 2016 תתרכז במחול ספרדי עכשווי היונק שורשיו ממסורת הפלמנקו ולצידה גם מחווה ישראלית של סוזן דלל לפלמנקו ולעולם העשיר אותו הוא מייצג בתרבות הספרדית. לצד זה נארח להקות של יוצרים בולטים ועכשוויים מתורכיה, קפריסין, איטליה וסין. כחלק מהאירועים תועלינה בכורות של יוצרים ישראלים עצמאיים".

מסגרת דאנס אספניה תעמוד בסימן  30 שנה ליחסים הדיפלומטיים עם ספרד ותארח את היוצרים הבאים:

להקתו של הכוריאוגרף הספרדי הידוע קרלוס צ'אמורומלוקוס דאנסה תגיע עם העבודה "צימאון" השואבת השראתה מאמנות פלסטית, ציור ועיצוב המאפיינים את עבודותיו של צאמורו המחבר בין סגנונות שונים של פלמנקו.  במרכז היצירה – המים- כיסוד חיוני ומקודש. (4-6 באוגוסט).זהו ביקורה השני של הלהקה במרכז סוזן דלל.

ספרד קארלוס צ'אמורו צלום יחצ באדיבות סוזן דלל (14)

ספרד קארלוס צ'אמורו צלום יחצ באדיבות סוזן דלל (14)

להקת שרה קלרו עם היצירה  "דרך עיניה של מאיה"- קלרו, מהדיוות של הפלמנקו  הספרדי תעלה ביחד עם  הזמרת הנודעת, Gema Caballero  יצירה הלוקחת את הצופה לתוך עולם של אישה מסתורית וחושנית מוקפת ציורים מוסיקה ואגדה בסטודיו של צייר.

ספרד שרה קלרו צלום יחצ באדיבות סוזן דלל (5)

ספרד שרה קלרו צלום יחצ באדיבות סוזן דלל (5)

קלרו, היתה פרימה בלרינה של להקת המחול הלאומית של מדריד וזוכת פרסים רבים על עבודותיה (פרס הרקדנית המצטיינת  בתחרות הכוריאוגרפים במדריד). הזמרת ילידת גרנדה  גמה קאבלרו התפרסמה בספרד בשל המנעד הרחב של קולה המכסה את כל טווחי שירת הפלמנקו. (9-10 באוגוסט)

להקת חסוס קרמונה עם היצירה 7 מרפסות – מסע בין 7 מרפסות פתוחות בשבע ערים הסמן את חייו של רקדן הפלמנקו. קרמונה הוא מהרקדנים המבריקים בסצנת הפלמנקו הנוכחית בספרד ורקדן סולן בלהקת הבלט הלאומית הספרדית. בעבודתו זו הוא משלב שבעה סגנונות מחול  מקומיים של ספרד:הרומבה,מורצ'יאנה,הפאנדנגוס,הואלבה,טנגו, טואגוו  ופלמנקו.( אוגוסט 15-16)

ספרד חסוס קרמונה צלום יחצ באדיבות סוזן דלל (2)

ספרד חסוס קרמונה צלום יחצ באדיבות סוזן דלל (2)

אדוארדו גררו ורקדנים עם המופע "חטאי המעבר"– הפקה ייחודית של פלמנקו מסורתי ומודרני כאשר על הבמה מתקיים דיאלוג חי ודרמטי בין המוסיקאים והרקדנים . (18-19 באוגוסט)

אדוארדו גרורו צלום יחצ באדיבות סוזן דלל (3)

אדוארדו גרורו צלום יחצ באדיבות סוזן דלל (3)

גררו תלמידם של  מורים דגולים כמו מריו מאיה, אנטוניו קנלס ומנולו מרין הוא  רקדן כוריאוגרף המשלב את הרקע שלו בבלט הקלסי והמחול הספרדי המסורתי.

כמחווה ישראלית  מיוחדת לדאנסה אספניה  יעלה מרכז סוזן דלל את "נשות הפלמנקו"- ערב מחווה של רקדניות הפלמנקו המובילות בישראל שיצרו מופע הוקרה לרקדניות פלמנקו הענקיות מכל התקופות שמהן שאבו השראה.

סילביה דוראן תרקוד כמחווה לפילאר לופז, מיכל נתן תרקוד כהוקרה למילגרוס מנגיבאר, שרון שגיא בחווה למנואלה קורסקו וקרן פסח במחווה ללרוסריו מונטויה. (23 אוגוסט 21:00).

סילביה דוראן צלום יחצ באדיבות סוזן דלל

סילביה דוראן צלום יחצ באדיבות סוזן דלל

שרון שגיא צלום יחצ באדיבות סוזן דלל (11)

שרון שגיא צלום יחצ באדיבות סוזן דלל (11)

מופע נוסף בדאנסאספניה: עדי דוידוביץ ואורחים מספרד -הרקדן הספרדי הוירטואוז, דויד פרז, מהמובילים בתחומו בסביליה, מגיע בפעם הראשונה לישראל יחד עם שני מוסיקאים בולטים בעולם הפלמנקו, הגיטריסט מנואל דה לה לוז, והזמר חבייר ריביירה. יחד איתם תרקודנה שתי הרקדניות  הישראליות עדי דוידוביץ' ומיכאלה הררי .(22 אוגוסט בשעה 21:00 )

בנוסף יתקיימו שני מופעי מוסיקה ברוח ספרדית: סימפונט רעננה עם ליאור אלמליח ואורחים בערב מוסיקלי מכרמן של ביזה דרך גרנדה, אנדלוסיה וברצלונה.  ( 1 אוגוסט בשעה 21:00 ) והמופע החדש של יסמין לוי "הקול שלי" ובו שירים ממיטב אלבומיה בליווי הרכב מוזיקאלי חדש. (2 באוגוסט בשעה 21:00).

עוד ארבעה מופעים בינלאומיים שיגיעו במסגרת תל אביב דאנס יהיו:

להקת המחול של בית האופרה באיסטנבול, בערב של שני יוצרים: אינסן רוסטן עם יצירתו  "מנטרה" ובידרהן דיהמן עם יצירתו "אביב תמידי" . זהו ביקורו השני של הכוריאוגרף במרכז סוזן דלל.  (28-29 באוגוסט)

טורקיה- בית האופרה איסטנבול - מנטרה - צלום יחצ באדיבות סוזן דלל

טורקיה- בית האופרה איסטנבול – מנטרה – צלום יחצ באדיבות סוזן דלל

מקפריסין השכנה יגיעו שני יוצרים  שיעלו בערב אחד שתי עבודות:

הכוריאוגרף פוטיס ניקולאו  עם העבודה  "These gentle hearts are like shot birds falling" – המשקפת את העדינות שבזכר, את  הצורך באהבה ודו-קיום, בחופש וחיפוש אחר הזהות של להיות שייך.

קפריסין - THESE GENTLE HEARTS ARE LIKE SHOT BIRDS FALLING צלום יחצ באדיבות סוזן דלל (4)

קפריסין – THESE GENTLE HEARTS ARE LIKE SHOT BIRDS FALLING צלום יחצ באדיבות סוזן דלל (4)

ניקולאו יליד פמגוסטה, בקפריסין, מייסד xi theatre – קבוצת תיאטרון  באתונה . הוא עבד עם האופרה הלאומית ביוון, האופרה של מלמו וזכה בפרס עבור הכוריאוגרפיה שלו  באורסטס – המשפט- בביומו של חנן שניר. כמו כן זכה בפרס הרקדן- פרפורמר המצטיין בדמנרק. היה הכוריאוגרף האחראי על טקסי הפתיחה והסיום באולימפיאדת אתונה 2004.

הכוראוגרף המילטון מונטיירו  עם העבודה "השמלה של מריקה" המבוססת על סיפורה של מריקה, אדם אנדרוגינוס, דמות שנויה במחלוקת שחיה בלימסול בתחילת המאה ה-.היצירה היא ביקורת על המכובדות היומרנית והמוסרית של חברות סגורות.

קפריסין - השמלה של מריקה צלום יחצ באדיבות סוזן דלל (4)

קפריסין – השמלה של מריקה צלום יחצ באדיבות סוזן דלל (4)

מונטיירו  נולד בכיף וורדה, אפריקה 1971, בוגר ביה"ס הלאומי למחול באתונה 1996. זכה במלגה ע"ש אונאסיס והשתלם בניו יורק שם רקד בלהקתו של ביל יאנג ,ביל טי. ג'ונס ועוד. היה בצוות הכוראוגרפים של טקסי הפתיחה והסיום של המשחקים האולימפיים ביוון 2004.

מאיטליה יגיע המופע "הספינה הטרופה" – של הכוריאוגרף האיטלקי רוברטו זאפלה  ולהקתו. העבודה עוסקת ביחסי הפליטים ואנשי המערב ומתייחסת לתוצאות הרות האסון של הסירות הטרופות החל מהאסון הגדול של  פורטו פאלו במלחמת העולם השנייה ועד לשלוש הסירות שטבעו מול חוף לבנון במרץ 2009 ועליהן  350 פליטים. (10-11 ספטמבר שעה:.21:00).

הספינה הטרופה איטליה  - צלום יחצ באדיבות סוזן דלל

הספינה הטרופה איטליה – צלום יחצ באדיבות סוזן דלל

זפאלה הוא המנהל האמנותי והכוראוגרף הראשי של להקת זאפלה אותה הקים בשנת 1989. במשך 25 שנות פעילות, מופיעה הלהקה ברחבי העולם, זכתה בפרסים רבים והוכרזה כמרכז לאומי  למחול בסיציליה.

מסין תגיע בפעם השנייה לסוזן דלל, להקת המחול המודרנית בייגינג דאנס LTDX .

סין -להקת המחול המודרנית בייג'ינג LTDXצלום יחצ באדיבות סוזן דלל (5)

סין -להקת המחול המודרנית בייג'ינג LTDXצלום יחצ באדיבות סוזן דלל (5)

הלהקה תעלה שלוש עבודות: "מעגל" לכוריאוגרפיה של  זי ווי. עבודה המתיחסת למעגל כצורה של טוהר. "רעש אדמה" לכוריאוגרפיה של יאנג ווי – דרמת מחול רבת היקף המנסה לחקור את הלב האנושי המסובך ,ולעקוב אחרי המלחמה בין אור לחושך ו"פולחן ראשון" לכוראוגרפיה של  לי הן –זונג /מאבו- עבודה החוקרת את  הפולחן אשר מעמת את הגוף עם הרוח ,את המסורת עם מודרניות ,את האשליה עם המציאות ,הגלובלי עם האינדיבידואלי ואת החברה עם העצמי.

 

התוכנית הישראלית במסגרת תל אביב דאנס כוללת:

בכורה לעבודתם של ליאת בן דרור וניר בן גל  Rana Plaza בביצוע להקת "אדמה". עבודה שנוצרה בהשראת אסון ה"ראנה פלאזה" שהתרחש באפריל 2013, ובו יותר מ-1,100 עובדות מתפרה איבדו את חייהם בקריסת מבנה בן שמונה קומות בבנגלדש. ( 5 אוגוסט, שעה: 21:00).

ליאת דרור וניר בן גל RANA PLAZA צלום קרן ברסקי

ליאת דרור וניר בן גל RANA PLAZA צלום קרן ברסקי

"טורקיז וארגמן 2016 " בבימויה של אלינא פיצ'רסקי  שתרכז על במה אחת מבחר אמנים מהמחול המזרחי המשלב פולקלור ומסורת לצד מודרני. לאחר המופע יוזמן הקהל להשתתף ולרקוד בחגיגת מחול מזרחי . (20.8.16שעה 21:00)

טורקיז וארגמן - צלום יחצ באדיבות סוזן דלל

טורקיז וארגמן – צלום יחצ באדיבות סוזן דלל

"איש השעה" לכוריאוגרפיה של איציק גלילי– הפקה שהיא שיתוף פעולה בין האופרה הישראלית למרכז סוזן דלל. יצירה ל- 8 רקדנים ושתי זמרות אופרה. (12 ספטמבר בשעה 14:00 , 13 ספטמבר בשעה 21:00 ) )

איש השעה -איציק גלילי צלם יוסי צבקר (2)

איש השעה -איציק גלילי צלם יוסי צבקר (2)

"מכירת חיסול" – מאת איל דדון ,היא הפקה ישראלית מיוחדת של עמותת "הבית המחול" באר שבע ולהקת המחול החדשה "סול" שדדון משמש לה ככוריאוגרף הבית. הלהקה מורכבת מ- 6 רקדנים היוצרים שפת מחול ייחודית  המחברת את ציר הזמן מהיום בו הם רצו וחלמו ברחובות העיר באר שבע ועד היום בו הם חוקרים את התנועה והביטוי שלה כמופע מחול.( 9 ספטמבר בשעה 21:00)

אייל דדון -להקת המחול סול- צלום אראלה הצמצם הבוער

אייל דדון -להקת המחול סול- צלום אראלה הצמצם הבוער

לירון עוזרי בערב של שתי יצירות : "ללא תיוג"- יצירה העוסקת בחיפוש מגדר חדש ודרך נוספת לבטא מין, תשוקה וזוגיות ו"יין-יאנג", יצירה העוסקת בחוסר איזון כעניין יחסי (29 ספטמבר בשעה 21:00 )

לירון עוזרי -ללא תיוג- צלום יחצ 2 באדיבות סוזן דלל

לירון עוזרי -ללא תיוג- צלום יחצ 2 באדיבות סוזן דלל

אבי קייזר וסרגיו אנטונינו  יעלו את "גלוקאל באך", פרק נוסף בעבודתם המשותפת המציבה במוקד תהליך החקירה את משמעות ״המקום״, ״כאתר פיסי״ המכונן את שפת המחול.  ( 15, 16 ספטמבר )

מופעי 'תל אביב דאנס 2016' –  עברית+ אנגלית

 

המופעים יתקיימו בסוזן דלל, יחיאלי 5, נווה צדק, תל אביב

 

מופעים לשבוע ה- 1 באוגוסט עד ה- 6 באוגוסט כולל

 

סימפונט רעננה ואורחים/ישראל

מאנדלוסיה למדריד עם ליאור אלמליח וסולנים

Concierto del alma

 

תאריך: 1 אוגוסט

שעה: 21:00

מחיר: 140/180 ש"ח

 

מסע מוסיקלי בנבכי הנשמה הספרדית, מכרמן של ביזה דרך גרנדה, אנדלוסיה וברצלונה.

 

האהבות הגדולות של הצוענייה האולטימטיבית, אניטה וחואן ואורחים. קונצרט סוחף, עוצמתי ומרגש בניצוחו של דוד זבה מתזמורת סימפונט רעננה

סולנים- זמר פייטן: ליאור אלמליח מצו סופרן: ענת צ'רני זמרת: נעמה טוב כינור: ניתאי צרי

 

Ra’anana Symphonette Orchestra

Concierto del alma/Israel

 

August  1

21:00

Price: 140/180 NIS

 

A musical journey to the  depths of the Spanish soul, from Bizet's Carmen through Granada, Andalusia and Barcelona.

The greatest loves  of the the ultimate Gypsies, Anita and Juan and guests. A sweeping concert  sweeping, powerful and exciting conducted by David Sebba's Ra'anana Symphony Orchestra.

 

 

 

יסמין לוי- הקול שלי

 

תאריך: 2 אוגוסט

שעה:21:00

מחיר: 140/180 ₪

 

מופע חדש ולקראת אלבום בינלאומי

במופע שירים ממיטב אלבומיה של יסמין לוי, בליווי הרכב מוזיקאלי חדש עליו חלמה יסמין משך שנים.

מאז יציאת אלבומה האחרון "חופש – ליברטד" לפני 4 שנים יצאה יסמין לוי לחיפוש מוסיקלי אישי, במהלכו ביצעה והקליטה לאלבום שירי טנגו בליווי תזמורת סימפונית. במופע החדש תציג יסמין את הרכב המוזיקאים החדש, המשלב את הסאונד הספרדי עם המערבי, דיאלוג של שירה עם גיטרה ספרדית וגיטרה חשמלית, תופים כלי הקשה ובס חשמלי

המופע ישלב ממיטב שיריה של יסמין : שירי לאדינו, קלאסיקות לטיניות, שירים בספרדית ועוד, יחד עם שירים חדשים לקראת האלבום הבינלאומי החדש המתהווה

יסמין חוזרת להכנות למופע החדש ולבכורה בסוזן דלל, לאחר סיבוב הופעות מוצלח ברחבי אירופה.

 

 

 

 

 

 

Yasmin Levy -My voice Mi Voz/Israel

 

My voice – Mi Voz

 

August 2

21:00

Price:140/180 NIS

 

 

New concert of Yasmin Levy with the best of songs from all her albums

With a new arrangements and a mix of Spanish and western style

Spanish guitars meets electronic guitar, percussions and drums and electronic bass for the fierst time on stage with Yasmin Levy unique voice

In the repertoire of her new concert: Ladino songs, Classical tango, her compositions and some new songs to be soon in her new album.

 

 

 

להקת  פלמנקו  קרלוס צ'אמורו / ספרד

 

תאריך: 4-6 אוגוסט

שעה: 21:00

מחיר:  260/210 ₪

 

קרלוס צ'אמורו יחד עם הרקדנים והנגנים במופע פלמנקו עוצמתי מהבית הספרדי.

הפנים השונות של הפלמנקו אותם מביאים רקדני הלהקה יוצר מופע עשיר בקצב ותנועה של פלמנקו במיטבו שהשראתו היא מים, כיסוד חיוני ומקודש.

הלהקה היא להקת בת של בלט מלוקוס דאנצה אשר  במשך עשר שנים   מופיעה מסביב העולם. הכוריאוגרף ומנהל הלהקה זכה בפרסים רבים ונחשבים.

 

https://youtu.be/sybx5PlSp8I

 

 

 

 

Ballet Flamenco Carlos Chamorro/ spain

 

August 4- 6

21:00

Price: 210/260 NIS

 

Water is the inspiration for this piece, a fusion of different flamenco approaches. The company has melded together their unique sensibilities and talents, each unique with a unique movement and rhythm to produce a powerful performance.  Pure HOT Flamenco.

 

https://youtu.be/sybx5PlSp8I

 

 

 

 

ליאת דרור וניר בן גל Rana Plaza/ ישראל

תאריך: 5 אוגוסט

שעה: 21:00

מחיר: 120/90 ₪

 

בכורה

אסון הראנה פלאזה התרחש באפריל 2013, ובו יותר מ-1,100 עובדות מתפרה איבדו את חייהם בקריסת מבנה בן שמונה קומות בבנגלדש.

 

זו אינה התאונה היחידה ב"מתפרות הדמים", הלחץ של תאגידי האופנה להוזיל את עלויות הייצור מביא להזנחה של טיפול נאות בפועלות בהיבטי בטיחות בסיסיים ובתנאי עבודה מתחת לכל ביקורת.

 

שרשרת הייצור של האופנה: הכותנה, העובדות במתפרות, האריזות , הארגזים ערימות הבגדים שאנחנו משליכים לאחר שימוש קצר ומנגד עולם הזוהר הדוגמניות והאמונה שהבגד עושה את האדם , זה בעיקר סיפור על נשים ונשיות ועל המחיר שהן משלמות ו\או מרוויחות

 

 

 

 

Liat Dror Nir Ben gal – Rana Plaza/Israel

 

August 5

21:00

Price: 90/120 NIS

 

Rana Plaza disaster occurred in April 2013, in which more than 1,100 sewing factory workers lost their lives in the collapse of an eight-story building in Bangladesh., the pressure of the corporations to lower production costs leads to neglect of proper care in working with basic safety and working conditions under criticism. Production chain of fashion: cotton, working in textiles, packaging, crates piles of clothes we throw after using short while glamor models and belief clothes make the man, This is primarily a story about women and femininity and the price they pay and \ or gain

 

 

תל אביב דאנס 2016 מרכז סוזן דלל

תאריכים: 1 באוגוסט – 13 בספטמבר 2016.

כל המופעים יתקיימו במרכז סוזן דלל

מחירי הכרטיסים נעים בין 80 ₪ – 260 ₪.

להזמנות: מרכז סוזן דלל –  035105656

www.suzannedellal.org.il

מופעים לשבוע שבין  ה- 7 באוגוסט עד ה- 13 באוגוסט כולל

 

להקת בלט ירושלים

תאריך: 7 אוגוסט

שעה: 21:00

מחיר: 90-110 ₪

 

להקת ״בלט ירושלים״ – ערב גאלה

 

בשנים האחרונות היו כמה מופעי בכורה של להקת "בלט ירושלים" בתחום הבלט הניאו-קלאסי, בפסטיבלים במרכז סוזן דלל.

השנה תעלה "בלט ירושלים" את ערב הגאלה עם רקדני הלהקה, בהם גם הרקדנים הצעירים – זוכי תחרויות בין-לאומיות בחו"ל. בתכנית המגוונת והמרהיבה של הערב קטעי בלט קלאסי וניאו-קלאסי הנחשבים פנינים  בתחום הבלט. בין היצירות שיעלו  בבכורה : שני קטעים של בלט רומנטי: "חיזיון של ורד" ,  " Le Spectre de la rose" –של מיכאל פוקין,  פה –דה-דה מ"לה סילפיד", “La Sylphide”  של אוגוסט בורנונביל, וכן: פה-דה-קאטר על-פי האריה "קסטה דיווה" מתוך האופרה "נורמה" של ויצ'נצו בליני, כוריאוגרפיה של לאוניד יעקובסון ועוד

עיצוב תיאורה –שי יהודאי

Jerusalem Ballet – Ballet Gala

August 7

Time: 21:00

Price: 90-100 NIS

 

The festivals at the Suzanne Dellal Center in recent years have featured several premiere performances of the Jerusalem Ballet in the field of neoclassical or contemporary ballet.

 

This year the Jerusalem Ballet will present a gala evening with its dancers, including several young dancers who have won impressive awards in international competitions. The gala is comprised of a magnificently diverse program with works from the classical era of ballet and some of the best pieces in the neoclassical style.

 

Among the works that will premiere are two sections of the romantic ballet "Le Spectre de la Rose" by Michael Fokine and "La Silphide” by August Burnonville In addition it will feature two brilliant pieces of Russian Ballet from the era of the Soviet Union: "Pas de Quatre refine expression" by Leonid Yakobson- one of the great choreographers of 20th century  and  Pas de Deux from ballet “ the Flame of Paris” by Vasili Vainonen  and others.

להקת שרה קאלרו/ ספרד

תאריך: 9-10 אוגוסט

שעה: 21:00

מחיר:  240/190 ₪

 

הדיווה של הפלמנקו שרה קאלרו תיקח אותנו לתוך עולם של אישה מסתורית וחושנית, יחד עם הזמר הפלמנקו הנודע, Gema Caballero שם הריקוד הוא לא הכלי היחיד של האמן.

דרך עיניה של מאיה הוא מופע חושני וסוער מלא בעצמת מחול הפלמנקו המסורתי, עם רקדניות ונגנים ממיטב המסורת הספרדית ובכוריאוגרפיה חדשנית, מקורית ועכשווית.

תלבושות צבעוניות, תנועה חושנית וליווי מוסיקלי מלהיב.

 

 

https://youtu.be/L9CtWN8pFcE

https://youtu.be/na_GW5PyTLQ

https://youtu.be/458iqOcnXeE

 

Compañía Sara Calero/ SPAIN

Through the Eyes of the Maja

 

August  9-10

21:00

Price 190/240 NIS

 

Through the Eyes of the Maja transports us to the world of a painter’s studio, where an unknown woman dwells, surrounded by paintings, music and legend. Flamenco Diva, Sara Calero, and famed flamenco singer, Gema Caballero, take us into a mysterious and sensual woman’s world where dance is not the only tool of the artist

 

אלון שטויאר – GROUNDED

אלון שטויאר צלום קרן קרייזר

אלון שטויאר צלום קרן קרייזר

יום חמישי, אוגוסט 11 2016

שעה: 21:00

אולם ירון ירושלמי

מחיר 70 ש"ח

יצירת מחול המבקשת לבחון את כוחות הטבע – כוחות המשיכה והכבידה, המאפשרים זרימה ותנועה בחלל, ולמצוא לכוחות אלה פרשנות נוספת. הרקדנים מנסים לפרוץ את המגבלות האנושיות; ולכופף את חוקי הפיזיקה וזאת על מנת להגשים את שאיפותיהם ולהגיע למקומות שונים ביקום האינסופי בכל מחיר, גם על חשבון האחר. הרצון של הנפשות הפועלות לפרוץ גבולות יוצר ביניהם קונפליקט, חברתי ואינדיבידואלי המחייב אותם לבחון את פני הדברים מחדש ואת המקום הרגשי אליו נקלעו.

כוריאוגרפיה: אלון שטויאר | רקדנים: מעין טרביש, יובל לב, תומר פיסטינר, נועה שריג | תאורה: נדב ברנע | תלבושות: ג'ול דוידוביץ' | מוזיקה: אורי פרוסט | ניהול חזרות: דנה שובל | צילום: קרן קרייזר

קטע וידאו :

https://www.youtube.com/watch?v=VuoMjw9Xvs4

 

Alon Shtoyer – Grounded

AUGUST 11

Time:21:00

Price: 70 NIS

 

 The choreography questions the forces of nature, gravity and weight; Forces that allow for movement and mobility in outer space, and gives these forces other interpretations. The dancers try to surpass all human limits. They try to bend the rules of physics in order to achieve their goals to get each to their own place in the infinite universe at all costs, and if need be- at each other’s expense. The desire of each mind to break down barriers creates a conflict, both social and personal, which forces the dancer to reevaluate their circumstances and the emotional crossroads that they have come to.

GARDEN – טרילוגיה במחול

A dance trilogy 

תאריך: יום שישי  12 אוגוסט

שעה: 14:00

מחיר : 60-70 ש"ח

 

Ensemble Gil Carlos & Family

 

GARDEN – מציגים: טרילוגיה במחול

 

״…וכשחתולים מייללים, ואורות צבעוניים ממלאים את חדרי באווירה שכמותה אינני זוכר, אני לא יכול לחשוב על אדם אחר, שארצה להיות איתו מתחת )לסדינים בדממה״. (י.בראל

 

https://www.youtube.com/watch?v=X9UxaAuLTmU

 

כריאוגרפיה: גיל קרלוס הרוש | רקדנים: יעל ציבולסקי, אייל ויזנר, עדי פלד, מיכה עמוס | מוזיקה: חמי בן דוד | צילום: נעמה נוח

אופיר, גיל וסתיו

אופיר גיל וסתיו צלום יחצ באדיבות סוזן דלל

יום שישי 12 באוגוסט 14:00

מחיר 80 ₪

סטודיו A  , סוזן דלל

שלוש יצירות בערב אחד

80 בריבוע-מסגרת חדשה של מופע אינטימי עם יוצרי מחול, תיאטרון ומוסיקה.

אופיר יודלביץ – גרביטאס

כוח המשיכה הוא אחד הכוחות הבסיסיים והחזקים בטבע, הוא פועל עלינו ועל כל האובייקטים הפיזיים בעולם באופן זהה. הכוח הזה מעצב את השפה והמושגים שאנחנו ממציאים: למעלה למטה, קלילות-כבדות, אמנות גבוהה-אמנות נמוכה, חיים-מוות. לכוח המשיכה לא אכפת אם ננחת או נתרסק. הוא ימשיך בשלו. אנחנו לוקחים רגע אחד ומשחקים עם כוח המשיכה, הופכים להיות מסה טהורה ומנסים להתמסר לאדישות שלו.

כוריאוגרפיה: אופיר יודלביץ | צילום: תמר לם | מוזיקה: סאן לוקס, בראסטרקס, הוקבון | רקדנים: אשר בן שלום, אופיר יודלביץ

גיל קרר – בנינו

היצירה עוסקת בצורך לפשט סוגיות וליישבן, אל מול תחושת המורכבות במסגרת זוגית. על הבמה נראה זוג אשר מתמודד עם הכמיהה לחוש חיבור לעומת תחושת הנפרדות והבידוד. בתוך בלילת תחושות של מתח, חיבור,בדידות וחמלה, הם מנסים לחפש ולנתב מסלולים חדשים. באופן מסוים, היצירה היא על אינטימיות – על החיפוש של מה שמעכב אותה, כמו גם איך ניתן לעשותה יותר נוכחת וזמינה.

כוריאוגרפיה: גיל קרר | רקדנים: גיל קרר ואלכס שמורק | מוזיקה: אורי אבני

סתיו סטרוז' – משומדת

עבודה זו נוצרה מתוך מקום בחיי הפרטיים. אני חיה בזוגיות מעורבת וההגדרה הדתית יהודית לכך היא "התבוללות". ההגדרה והסביבה שמסמנת אותי כזו, הובילו אותי לעשיית עבודה זו. ארצה להגיב על ה-"התבוללות" שלי. על הציוויים והאיסורים, ועל גבול לאומי שמעורר רגשות באזורנו. אקיים רצף פעולות סדירות כריטואל פולחני שאותו אשבור כדי להגיב לסטיגמות ולסמלים דתיים המופנים כלפיי.

קטע וידאו:

https://www.youtube.com/watch?v=ReiU6WEjqrY

כוריאוגרפיה: סתיו סטרוז' | צילום: גדי דגון | ליווי התהליך: עדי בוטרוס