תגיות


'חלפון 6 – עאלק מחזמר', קומדיה חדשה של תיאטרון האינקובטור, פרי יצירתם של גיא עמיר וחנן סביון ובכיכובם.


עמיר וסביון כתבו את המחזה המספר בצורה הומוריסטית את סיפורו של רגב שטרגדיה פקדה אותו: הטלפון הנייד שלו התקלקל בתאונת שירותים קטלנית. הוא מתפתה לשדרג לדגם הסלולרי המשוכלל ביותר ומכאן והלאה הכול הולך ומסתבך.

 

עמיר וסביון מפגינים גם את כישורי הזמרה שלהם לצד השחקניות רותם בלוטניק ויעל שטולמן המפליאות בכישורים קומיים ובקולות אדירים. בימאי: אריק עשת.

 

בכורה: צוותא ת"א, 19.7 בשעה 21:00

 

חלפון 6. צילום בלה שחר הלל (2)

חלפון 6. צילום בלה שחר הלל (2)

חלפון 6. צילום בלה שחר הלל (1) חלפון 6. צילום בלה שחר הלל (3)

גיא עמיר וחנן סביון חוזרים ליצור ביחד בתיאטרון שבו התחילו את דרכם. צמד היוצרים כתב את 'חלפון 6 – עאלק מחזמר', קומדיה חדשה מבית תיאטרון האינקובטור.

 

הקומדיה עוסקת בהתמכרות האנושית המודרנית ובהשתלטותה על חיינו: הסמארטפונים ותרבות הצריכה. גיבור העלילה הוא רגב גונן שפוקדת אותו טרגדיה קשה: הטלפון הסלולרי שלו התקלקל ויצא מכלל שימוש אחרי תאונת שירותים קטלנית. רגב, כמו רבים וטובים לפניו, מתפתה לשדרג לדגם הסלולרי המשוכלל ביותר שיש בשוק, ומכאן והלאה הכול הולך ומסתבך.

 

ההצגה פוזלת בהומור לעבר ז'אנר המחזמר, מה שמאפשר לצופים להתוודע לכישורי הזמרה של גיא עמיר וחנן סביון, בנוסף לכישורי המשחק והכתיבה המפורסמים שלהם. לצדם מופיעות על הבמה שתי שחקניות נהדרות עם כישורים קומיים וקולות אדירים: יעל שטולמן ורותם בלוטניק.

 

את ההצגה ביים אריק עשת, מנהל התיאטרון ומי שהיה מנהל ביה"ס למשחק ניסן נתיב ירושלים בו למדו עמיר וסביון, ומי שהיה הראשון שעודד אותם לכתוב וליצור במקביל להיותם שחקנים.

 

שחקנים: גיא עמיר, חנן סביון, רותם בלוטניק, יעל שטולמן. כתיבה: גיא עמיר וחנן סביון. בימוי: אריק עשת. עוזר אמנותי אלי חביב. מוסיקה מקורית: נדב ויקינסקי. עיבוד מוזיקלי: עומר מור ונדב ויקינסקי. עבודה קולית: מאיה פנינגטון. עיצוב תפאורה: אלונה ויינשטיין. עיצוב תאורה: אדם רוטבליט. עיצוב תלבושות: חן הוד, סאונד: דדי נדה. מנהל הפקה: עירן פיטוסי.

חלפון 6 – תיאטרון האינקובטור
תיאטרון צוותא, ת"א
19.7 יום ג' בשעה 21:00
כרטיסים: 110 ₪. 85 ₪ לחיילים/גמלאים/סטודנטים
טל. לרכישה: 03-6950156/7, 9066* ובאתר http://www.eventim.co.il

בהשתתפות: גיא עמיר, חנן סביון, רותם בלוטניק ויעל שטולמן