50  שנים לביטלמניה עם 35 נגנים על הבמה

אורחים מיוחדים: דני ליטני, חמי רודנר וירמי קפלן

15.7.2016 – זאפה אמפי שוני

מופע מיוחד המציין

 

 

יחצ

יחצ

 

להקת מג'יקל מיסטרי טור והתזמורת הקאמרית הישראלית  במופע ענק משירי הביטלס, עם ביצועים מדוייקים ומרגשים לשירים הגדולים.

מופע נוסטלגי, ואנרגטי המשלב את כל השירים והאלבומים הגדולים של הביטלס מכל הזמנים ומכל הסגנונות.

להקת מג'יקל מיסטרי טור, מקיימת הופעות הצדעה לביטלס בפסטיבלים הגדולים בכל הארץ והעולם עם ביצועים מדויקים ומרגשים לשירי הביטלס. הלהקה נבחרה לייצג את יש ראל בפרוייקט בינלאומי מטעם מוזיאון הביטלס בליברפול ומועדון הקאוורן האגדי בו החלו הביטלס את דרכם. במופע מיוחד זה, חוברת הלהקה אל התזמורת הקאמרית וביחד יתמקדו בשירים הגדולים והמתוזמרים מכל האלבומים.

YESTERDAY, HEY JUDE, STRAWBERRY FIELDS FOREVER, PENNY LANE, FOOL ON THE HIL, GLASS ONION, I'M THE WALRUS, GOLDEN SLUMBERS, GOT TO GET YOU INTO MY LIFE, HERE COMES THE SUN, SOMETHING,LET IT BE …

תלבושות וכלי הנגינה: המופע מזכיר מתחילתו ועד סופו את ימי הביטלמניה המופלאים, בין אם בפן החזותי- חברי הלהקה הלבושים בחליפות מעונבות בדיוק כפי שאנו זוכרים את "ארבעת המופלאים" ובין אם בביצועים המוסקליים המדוייקים והאנרגיות הייחודיות לביטלס.

על מנת לשחזר את הסאונד הייחודי של הביטלס מנגנת הלהקה בדיוק על אותם כלי הנגינה עליהם ניגנו חברי הביטלס: גיטרת הבס הייחודית של מקרטני- בס ההופנר, הגיטרות של האריסון ושל לנון: ריקנבקר, גרץ', ואפיפון, וסט תופים של לודוויג כמו של רינגו

את הלהקה תלווה התזמורת הקאמרית הישראלית בניצוחו של ארז טל. מופע זה הוא חלק מחגיגות  50 שנה של התזמורת שבימים אלו משיקה את עונת המנוים הבאה שלה "צבעים שכדאי לשמוע"

 

קרדיט צילום מקסים ריידר (2)

קרדיט צילום מקסים ריידר (2)

15.7.16 יום ו', פתיחת דלתות בשעה 19:30, תחילת מופע בשעה 21:00,

מחיר כרטיס 154 ש"ח

זאפה אמפי שוני, פארק ז'בוטינסקי, בנימינה.

מרכז הזמנות זאפה: 0*908 http://www.zappa-club.co.il/